Огляд квадратного простору

Рейтинг квадратних просторів & Підсумок огляду


Ім’я: Квадратний простір

Опис: Квадратний простір може використовувати майже кожен, хто потребує веб-сайту, щоб швидко та легко скласти його разом. Він пропонує заздалегідь розроблені шаблони в дуже зручному для користувача середовищі. Шаблони дизайнерів змушують Squarespace переважати конкурентів.

Операційна система: Веб-основа

Категорія програми: Builder веб-сайтів, Builder інтернет-магазинів, рішення електронної комерції

 • Простота використання

 • Шаблони & Конструкції

 • Функції & Гнучкість

 • Співвідношення ціни та якості

 • Підтримка клієнтів

Загалом

4.2

Підсумок

Простір квадрата схиляється до вдосконалення дизайну. Концептуальні шаблони дизайнерів дозволяють компанії Squarespace виділитися від інших конкурентів. Новий вимір редактора робить процес налаштування більш плавним і природно, всі шаблони будуть чудово виглядати на різних пристроях. Незважаючи на всі недоліки, Squarespace – це платформа, зручна для початківців, і підходить для тих, хто шукає шаблони коробки..

Вивчайте більше

 • Квадратний простір – найпростіший будівельник поки?
 • Шановні шаблони
 • FAQ про квадратичний простір
 • Наш вирок

Плюси

 • LayoutEngine 2 – новий вимір редактора
 • Доступ до стокових зображень із Getty Images та Unsplash
 • Чудові шаблони, оптимізовані для мобільних пристроїв
 • Вести журнал легко
 • Основні можливості хостингу

Мінуси

 • Немає безкоштовного плану
 • Заборонено використання сторонніх інструментів / додатків
 • План електронної комерції дорогий
 • Обмежені варіанти зростання веб-сайтів
 • Спробуйте Squarespace безкоштовно
 • Див. Шаблони квадратних просторів

{
"@context": "http://schema.org",
"@тип": "Огляд",
"itemReviewed": {
"@тип": "Застосування програмного забезпечення",
"назва": "Квадратний простір",
"опис": "Квадратний простір може використовувати майже кожен, хто потребує веб-сайту, щоб швидко та легко скласти його разом. Він пропонує заздалегідь розроблені шаблони в дуже зручному для користувача середовищі. Шаблони дизайнерів змушують Squarespace переважати конкурентів.",
"зображення": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/squarespace-home-review.jpg",
"операційна система": "Веб-основа",
"застосуванняКатегорія": "Builder веб-сайтів, Builder інтернет-магазинів, рішення електронної комерції"
},
"оглядРейтинг": {
"@тип": "Рейтинг",
"рейтингValue": 4.20000000000000017763568394002504646778106689453125,
"краща оцінка": 5,
"найгірший рейтинг": 0
},
"автор": {
"@тип": "Персона",
"назва": "Джейсон Чоу"
},
"огляд": "

Простір квадрата схиляється до вдосконалення дизайну. Концептуальні шаблони дизайнерів дозволяють компанії Squarespace виділитися від інших конкурентів. Новий вимір редактора робить процес налаштування більш плавним і природно, всі шаблони будуть чудово виглядати на різних пристроях. Незважаючи на всі недоліки, Squarespace – це платформа, зручна для початківців, і підходить для тих, хто шукає шаблони коробки..

\ r \ n

Вивчайте більше

\ r \ n

  \ r \ n
 • Квадратний простір – найпростіший будівельник поки?
 • \ r \ n

 • Шановні шаблони
 • \ r \ n

 • FAQ про квадратичний простір
 • \ r \ n

 • Наш вирок
 • \ r \ n

"
}

Це все-таки найпростіший веб-сайт?

В останні кілька років ми спостерігали неабияку частку візуальних розробників веб-сайтів, що полегшує не розробникам. Вони завжди дотримуються схеми, що стосується функціональності, дизайну та зручності використання.

Провівши кілька годин на Squarespace, я переконаний, що це один із ідеальних прикладів того, якими повинні бути розробники сайтів..

Безпосередньо, це допоможе вам почати все з нуля – з реєстрації нового домену та інтеграції теми у свій веб-сайт.

Ось короткий огляд функцій Squarespace:

1. Керувати візуальними активами легко

Оскільки дизайн є однією з найважливіших точок Squarespace, він оснащений диспетчером зображень, що перетягується. Це допоможе вам організувати, розширити та оптимізувати свою бібліотеку візуальних активів без зайвих проблем.

Нижче наведено декілька речей, які ви можете виконати з Image Manager:

 • Доступ до 40 мільйонів зображень
  Якщо вам потрібен унікальний обраний образ для абсолютно нової публікації в блозі, ви можете використовувати інтеграцію Squarespace Getty Images. Він надає вам доступ до понад 40 мільйонів зображень, які ви можете використовувати за справедливу ціну.
 • Швидше виконання веб-сайту
  Щоб забезпечити максимальну ефективність роботи вашого веб-сайту, Squarespace пропонує безкоштовний CDN – короткий для мережі доставки вмісту. Він працює, розподіляючи навантаження передачі вмісту в мережу глобально розподілених центрів обробки даних.
 • Чуйний завантажувач зображень
  Кожного разу, коли ви завантажуєте файл зображення, SquareSpace автоматично генерує набір зображень у різних масштабах. Потім зображення відповідного розміру завантажується залежно від відображення користувача.
 • Покажіть свої наочні активи
  Щоб показати свої візуальні активи, ви можете створити «Блоки галереї», які можна розмістити в будь-якому місці вашого сайту. Ви також можете включати відео, а також застосовувати відображення екрану, щоб зробити вашу галерею виділеною.

2. Нові розміри управління

Редактор сайту Squarespace надає користувачам новий і простий контроль налаштування.

За допомогою “МакетEngine 2“, Вам завжди доступні налаштування на лівій панелі та прямий попередній перегляд праворуч. На відміну від таких платформ, як WordPress.org, які покладаються на спроби та помилки, Squarespace полегшує досягнення потрібного дизайну.

Налаштуйте потрібний дизайн веб-сайту за допомогою нового виміру контролюЗавдяки новим параметрам контролю ви можете налаштувати дизайн веб-сайту, який хочете.

Ви також можете безпосередньо змінити кожен елемент на сторінці, вибравши їх у вікні попереднього перегляду.

Що стосується редагування вмісту, ви можете швидко додати елементи сторінки, такі як кнопки, слайд-шоу, календарі та фрагменти коду. Просто натисніть кнопку плюс (+) у правому нижньому куті редактора публікацій.

редактор квадратних просторівРедактор квадратних просторів.

Звичайно, кожен елемент має свою сторінку всебічних налаштувань. Це корисно для користувачів, які мають великі ідеї, але не мають необхідних технічних навичок, щоб їх здійснити.

Наприклад, якщо натиснути на щойно додану кнопку, ви зможете легко змінити її зовнішній вигляд, взаємодію та розташування.

редагування квадратного просторуРедагування простору квадрата.

3. Вести блог легко

Незалежно від вашої ніші та цілей, розділ блогу, безперечно, є однією з найважливіших особливостей вашого сайту. Це може допомогти вам заохочувати повторюваний трафік, встановити свій авторитет як експерта та покращити SEO.

У Squarespace повідомлення в блогах є складовими структурами веб-сайту. Ви можете змінити їх через плаваючий редактор, який нагадує первинну програму обробки тексту.

Вести журнал легко за допомогою SquarespaceВести журнал легко за допомогою Squarespace.

Це може здатися простим, але редактор Squarespace запаковує лише найголовніші речі, коли справа доходить до публікації публікацій у блогах. Ви можете впорядкувати їх у категорії, застосувати теги, включити коментарі тощо. Навігація до “Параметри” також може допомогти вам оптимізувати важливі аспекти вашої публікації – від уривку до ескізного зображення.

Ви можете впорядкувати їх у категорії, застосувати теги, включити коментарі тощо. Навігація до “Параметри” також може допомогти вам оптимізувати важливі аспекти вашої публікації – від уривку до ескізного зображення.

Інші ключові особливості системи блогів Squarespace включають в себе наступне:

 • Подкаст
  Ви можете створити “Аудіоблоки” для публікації інтерв’ю, записаних вебінарів та інших форм подкастів. Він підтримує теги iTunes, що дозволяє просувати свій канал підкастів більшої кількості користувачів.
 • Кілька авторів
  Простір квадрата дає можливість працювати з авторами вмісту. Як власник сайту, ви можете змінювати їхні права доступу, такі як додавання нових публікацій та зміна теми сайту.
 • Соціальний обмін
  За допомогою Squarespace легко вставляти кнопки спільного використання соціальних мереж у свої повідомлення в блозі. Деякі з підтримуваних мереж включають Reddit, Facebook, Twitter та Tumblr.

4. Продайте продукцію зі свого веб-сайту

Якщо ви прагнете продавати товари прямо зі свого веб-сайту, ви можете використовувати вбудовані функції електронної комерції Squarespace. Ви можете відстежувати замовлення, керувати своїми товарно-матеріальними запасами та відслідковувати клієнтів – все це в уніфікованому розділі “Комерція”.

Ви можете відстежувати замовлення, керувати своїми товарно-матеріальними запасами та відслідковувати клієнтів – все це в уніфікованому розділі “Комерція”.

продавати товари з веб-сайту квадратаКерувати своїми продажами за допомогою електронної комерції Squarespace легко.

Також квадратний простір дозволяє створювати акційні знижки, які можуть стимулювати більше продажів. Їх можна запропонувати як автоматичні знижки, які діють протягом певного періоду, або за допомогою ексклюзивних промо-кодів.

пропозиції зі знижками у квадратіКерувати знижкою у Squarespace дуже просто.

Шаблони та програми квадратних просторів

Можливо, буде багато розробників сайтів, які пропонують десятки професійно виглядаючих тем, але колекція Squarespace просто візуально приголомшлива.

В даний час Squarespace налічує понад 40 шаблонів дизайнерів, які сегментовані на різні категорії, включаючи, але не обмежуючись ними, інтернет-магазини, здоров’я, музику та фотографії.

Просто перегляд офіційної колекції шаблонів Squarespace може вас зачепити на деякий час:

професійно розроблені шаблони та темиТеми квадратних просторів розроблені для великих фотографій та сильної друкарні.

Незважаючи на зображення з високою роздільною здатністю, ці теми використовують мінімалістичний і плоский підхід скрізь. Це означає, що ваш потенційний сайт швидко завантажуватиметься та працюватиме, як тільки він вийде в реальність.

Усі шаблони Squarespace також створені так, щоб реагувати на мобільні пристрої прямо з коробки, забезпечуючи, щоб користувацький досвід залишався послідовним на багатьох платформах. Він також дозволяє змінити CSS для подальшого налаштування шаблонів.

Щоб розширити потужність вашого веб-сайту в Інтернеті, Squarespace підтримує кілька інтеграцій програм.

Ці інтеграції можуть допомогти розширити функціональність вашого веб-сайту. Деякі з популярних додатків включають G Suite, Xero, Facebook, Disqus, Google Analytics і маркетингові платформи електронної пошти.

Squarespace SEO

Squarespace пропонує повну аналітику веб-сайтів, яка допоможе вам у прийнятті SEO рішень.

Ви можете покластися на вбудована аналітика простору простору щоб покращити ефективність роботи вашого веб-сайту з часом. Він охоплює такі показники, як джерела трафіку, пошукові запити на сайті, популярний контент та загальну кількість унікальних відвідувачів.

Докладніше про квадратний простір (FAQ)

Безкоштовно квадрат?

Ні. Squarespace не пропонує безкоштовного плану, на відміну від інших, таких як Wix і Weebly. Але Squarespace пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію, так що ви можете протестувати драйвер Squarespace без будь-яких витрат.

Чи отримуєте ви безкоштовний домен за допомогою Squarespace?

Ви можете зареєструвати один домен безкоштовно, коли ви підписуєтесь з річним планом виставлення рахунків. Безкоштовний домен діє один рік. Що означає, що після першого року вам потрібно сплатити стандартну плату за оновлення домену у розмірі 20 доларів на рік.

Скільки стягується Squarespace за транзакцію?

Для електронної комерції Squarespace включає 2 види плати за транзакції – плата за плату за шлюз (0,30 долара + 2,9%) та плата за транзакцію Squarespace для бізнес-плану (3%). Плани за транзакції Squarespace не включаються в плани електронної комерції.

Скільки коштують веб-сайти Squarespace?

У Squarespace є 4 плани – 2 для веб-сайту та 2 для електронної комерції: 1) Персональний план – 12 доларів на місяць, 2) Бізнес-план – 18 доларів на місяць, 3) Основний план комерції – 26 доларів на місяць, 4) Розширений план комерції – 40 доларів на місяць

Вам потрібен хостинг для Squarespace?

Ні. Вам не потрібен хостинг, щоб використовувати Squarespace. Ваш веб-сайт розміститься на повному керованому хмарному хостингу. Хоча Squarespace не встановлює обмежень на ресурси для пакетів, ви повинні дотримуватися їх політики використання.

Огляд квадратичного простору: наш вердикт

Повертаючись до питання, чи є Squarespace, найпростішим розробником сайтів на сьогоднішній день? Можливо, так, але не надто багато в порівнянні з іншими зручними платформами, такими як Weebly і Wix.

Загалом, Squarespace – це дуже зручна для початківців платформа. Завдяки набору функцій, він може допомогти вам створити конкурентноздатний веб-сайт менш ніж за годину. Хоча крива навчання є, кожен може досить швидко навчитися їх шляху.

Як почати

Незалежно від того, що ви новачок або досвідчений маркетолог вмісту, у Squarespace є все, що вам коли-небудь знадобиться. Він навіть має 14-денну безкоштовну пробну версію – даючи змогу надати платформі невеликий тест-драйв.

Розкриття FTC

BuildThis.io заробляє комісію за відвідування товарів, послуг та програмного забезпечення через партнерське партнерство.

Наш сайт орієнтований на допомогу малому бізнесу та людям, які хочуть будувати приголомшливі речі в Інтернеті. Підтримайте нас, зробивши покупку через наші партнерські посилання, щоб ми могли продовжувати випускати безкоштовний, корисний посібник, як цей.

Альтернативи квадратного простору

Шукаєте альтернативу? Ось інші популярні розробники веб-сайтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map