Najlepsze oferty na Czarny piątek 2019 dla małych firm

Czarny Piątek jest tuż za rogiem i jest to najlepsza pora roku dla właścicieli firm, aby skorzystać z najlepszych ofert. Od hostingu internetowego po narzędzia biznesowe – jest tak wiele rzeczy, które mogą pomóc firmom prosperować w erze cyfrowej. Prowadzenie firmy dzisiaj oznacza, że ​​musisz wykonywać więcej czynności online niż po prostu mieć stagnację w witrynie.


Niektóre z tych rzeczy mogą być trudne, na przykład znalezienie odpowiednich narzędzi, które mogą ci pomóc. Spójrzmy na jedne z najlepszych, które będą oferowane w tym roku i jak możesz je wykorzystać, aby uzyskać przewagę nad konkurencją.

Ręcznie dobrane oferty w Czarny piątek dla właścicieli małych firm

1. NameCheap

Namecheap czarny piątek rabaty 2019

NameCheap to rozpoznawalna nazwa branży hostingowej i dostarczania nazw domen. W ten Czarny piątek oferuje klientom kilka opcji do wyboru. Pierwsza to ogromna wyprzedaż – do 97% zniżki – na rejestrację najlepszych domen i 27% zniżki na przeniesienie nazwy domeny. Możesz także zaoszczędzić 60% na prywatnych planach e-mail i do 85% na certyfikatach SSL.

Obecność w Internecie nie jest już po prostu opcją, którą dobrze jest, stała się niezbędna dla firm na wszystkich poziomach. Nawet jeśli nie używasz Internetu bezpośrednio do sprzedaży, bez obecności cyfrowej możesz stracić na brandingu i generowaniu leadów.

Jednak wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że nie musisz kupować wszystkich produktów, których potrzebujesz do swoich działań online w jednym miejscu. Na przykład możesz zdecydować się na zakup hostingu od jednej firmy, a nazwę domeny od innej.

Powodem tego jest to, że wszystkie te produkty mają elastyczne ceny. Namecheap jest jednym z najlepszych zasobów na dobre oferty dotyczące nazw domen, a oszczędność 97% na cenie jednego może być znacząca dla małej firmy.

Podczas gdy wiele pakietów hostingowych zawiera pewne ograniczenia dotyczące obsługi poczty e-mail, nie zawsze są one odpowiednie dla potrzeb biznesowych. Na przykład, jeśli chcesz wysyłać duże ilości e-maili marketingowych, lepiej byłoby, gdybyś osobny hosting prywatnych e-maili.

Wreszcie istnieje certyfikat SSL. Jest to dziś konieczne, ponieważ wiele firm zajmujących się przeglądarkami internetowymi zaczęło kłaść nacisk na bezpieczeństwo. Google nakłada również kary za rankingi witryn, które nie mają certyfikatu SSL.

Jaka jest oferta na NameCheap?

 • 97% zniżki na rejestrację najlepszych domen
 • 27% zniżki na przeniesienie nazwy domeny
 • 60% zniżki na prywatne plany e-mail
 • Do 85% zniżki na certyfikaty SSL

Odwiedź NameCheap

2. Elementy Envato

Envato Czarny piątek promocja 2019

Envato Elements oferuje użytkownikom dostęp do ogromnej kolekcji grafiki, którą można wykorzystać do dowolnego celu. To sprawia, że ​​są niemal koniecznością dla firm, szczególnie tych, które chcą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców poprzez marketing cyfrowy.

Problem z wyszukiwaniem obrazu do wykorzystania w działaniach marketingowych polega na tym, że często przedmioty znalezione w Internecie należą do kogoś. Aby wykorzystać je do własnych potrzeb, musisz spróbować uzyskać prawa do tego, co może być dość żmudne i różniące się kwotami.

Rozwiąż ten problem, rejestrując się w Envato i uzyskując dostęp do bazy danych zawierającej miliony plików. Można je ponownie wykorzystać w dowolny sposób, szybko i łatwo. Wszystko, czego potrzebujesz, to jedna subskrypcja, za którą płacisz co miesiąc.

W Czarny piątek oferują zniżki na subskrypcje roczne i miesięczne. Miesięczne ceny subskrypcji spadają z 33 USD miesięcznie do 19 USD miesięcznie, a jeśli płacisz rocznie, oszczędzasz jeszcze więcej w wysokości zaledwie 14 USD miesięcznie.

Porównaj to z bazami zdjęć stockowych, takimi jak zdjęcia iStock, które kosztują 12 USD za jeden kredyt (niektóre obrazy kosztują więcej niż 1 kredyt) i możesz zobaczyć, co może być kradzieżą subskrypcji z Envato.

Oferty z okazji Czarnego piątku rozpoczynają się od 12.00 AEDT 2 grudnia 2019 r. I trwają do 17.00. AEDT 3 grudnia 2019 r.

O co chodzi w Envato?

 • 50% zniżki na wszystkie abonamenty

Odwiedź Envato

3. Hosting A2 Hosting współdzielony

Promocja A2 w Czarny piątek 2019

Tam, gdzie Namecheap oferuje wspaniałe oferty na nazwy domen i inne akcesoria w Czarny piątek, A2 Hosting zapewni ci ochronę, jeśli jesteś na rynku hostingu współdzielonego. A2 Hosting to jedna z najlepszych nazwisk w branży, a jeśli nie jesteś zadowolony z obecnego hostingu, jest to świetne miejsce, aby przejść do teraz.

Obniżyli ceny hostingu wspólnego aż do kości, a plany te zaczynają się już od 1,98 USD. Dzięki temu są niezwykle przystępne cenowo. Najlepsze jest to, że 67% rabatu na hosting współdzielony dotyczy całego zakresu hostingu współdzielonego, co oznacza, że ​​jeśli szukasz więcej zasobów na hostingu współdzielonym, zaoszczędzisz jeszcze więcej.

Jeśli cierpisz z powodu źle działającego hosta internetowego, przeprowadzka tutaj może nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także poradzić sobie z migracją Twojej witryny. Zamiast tego niech martwią się o szczegóły techniczne!

Korzystaj ze specjalnych zniżek od A2 Hosting od 9 rano 26 listopada 2019 do 23.59 3 grudnia 2019 r.

Jaka jest oferta hostingu A2?

 • 67% zniżki na wszystkie wspólne plany hostingowe

Odwiedź A2 Hosting

4. Hosting znanego hosta VPS

Oferty na Czarny piątek 2019

FamousHost to dostawca usług hostingowych oferujący pełen zakres usług hostingowych, ale jest także znany (wybacz pun) z doskonałych planów VPS. Są to ulepszenia z regularnego hostingu dzielonego i często możesz wybrać, ile chcesz dokładnie pod względem zasobów. Te zasoby są również łatwo skalowalne.

Jeśli Twoja witryna się powiodła, pamiętaj o zużyciu zasobów i zaplanuj rozbudowę. Hosting współdzielony, jeśli często bezlitosny, jeśli przekroczysz zużycie zasobów, a takie postępowanie może spowodować przerwy w świadczeniu usług wpływające na Twoją firmę.

Spójrz wcześnie na plany VPS, zwłaszcza teraz, gdy FamousHost oferuje specjalne oferty w ten Czarny piątek. W przypadku każdego planu VPS, na który się logujesz, otrzymujesz nie tylko obniżki cen, ale także inne korzyści.

Korzystanie z kodu kuponu KHBLKFRI5030 decydując się na pakiety Managed VPS lub Managed KVM Cloud, otrzymasz nie tylko 50% zniżki, ale także będziesz cieszyć się cyklicznymi zniżkami w wysokości 30%, jeśli przyjdzie czas na odnowienie. Podwajają również zasoby hostingu VPS, dzięki czemu zyskujesz więcej wszystkiego. Ta kombinacja stanowi solidną długoterminową korzyść dla dolnej linii prowadzącej Twojej witryny biznesowej.

Zdobądź te oferty ze znanego hostelu w Czarny piątek, ważne od 6 rano 22 listopada 2019 do północy 1 grudnia 2019.

Jaka jest oferta na FamousHost?

 • 50% zniżki na Managed VPS lub Managed KVM Cloud
 • 30% zniżki na powtarzające się rachunki

Odwiedź FamousHost

5. Stały kontakt

Kontakt Kontakt Promocja na Czarny piątek 2019

Constant Contact to jedna z najlepszych nazwisk, jeśli chodzi o marketing cyfrowy. Mają szeroki zakres funkcji, aby oferować biznes dowolnej wielkości, obejmujący wiele obszarów marketingu cyfrowego. Od marketingu e-mailowego po automatyzację marketingu. Są one jednym atutem cyfrowego marketingu.

Marketing cyfrowy może pomóc firmom na wiele sposobów i jest potężnym narzędziem do wykorzystania. Stały kontakt może nie tylko pomóc dotrzeć do klientów, ale także we właściwym czasie i przy odpowiednich ofertach. Łatwo i szybko zwiększ generowanie potencjalnych klientów.

Dla użytkowników, którzy dopiero rozpoczynają stały kontakt, możesz cieszyć się zniżką w wysokości 50% przez pierwsze trzy miesiące subskrypcji. Cena abonamentu zależy od liczby adresów e-mail, które masz na liście e-mail.

Umowa dotyczy również użytkowników korzystających z bezpłatnego okresu próbnego, więc nie martw się, ci z was, którzy nadal mogą otrzymać 50% zniżki przez pierwsze trzy miesiące.

Ta umowa jest ważna od 25 listopada 2019 r. Do 1 grudnia 2019 r. Jeśli ją przegapisz, rejestracja między 2 grudnia 2019 r. A 4 grudnia 2019 r. Pozwoli Ci zaoszczędzić 40% na pierwsze trzy miesiące.

O co chodzi w sprawie stałego kontaktu?

 • 50% zniżki na pierwsze trzy miesiące abonamentu

Odwiedź stały kontakt

6. WP Rocket

WP Rocket Czarny piątek promocja 2019

WP Rocket to wtyczka WordPress zaprojektowana w celu przyspieszenia Twojej witryny. Przy tak wielu stronach internetowych z WordPress dzisiaj jest to popularny wybór, który jest nie tylko potężny, ale jako wtyczka, również łatwy w użyciu. Wystarczy zainstalować z wtyczki WordPress i ustawić, aby działała tak, jak chcesz.

WordPress jest fantastyczną platformą, ale ze względu na swoje zachowanie czasami jest to również świnia zasobów. Wpływa to bardziej na witryny firmowe, ponieważ ich witryny nie tylko prowadzą sprzedaż lub generują potencjalnych klientów, ale są cyfrową twarzą ich marki.

Potrzebujesz witryny, która może najlepiej działać, aby pokazać swoją firmę w najlepszym wydaniu, i tam właśnie przydatne jest narzędzie takie jak WP Rocket. Musisz go również skonfigurować tylko raz, a Twoja witryna będzie działała w doskonałym stanie przez długi czas.

W Czarny piątek możesz dostać WP Rocket z 30% rabatem bez względu na to, którą licencję wybierzesz. Umowa obowiązuje od 26 listopada 2019 r. Do 3 grudnia 2019 r.

Jaka jest oferta na WP Rocket?

 • 30% zniżki na wszystkie licencje

Odwiedź WP Rocket

Sprawdź – starannie dobrane oferty w Czarny piątek dla właścicieli małych firm za pośrednictwem @BuildThis_io powiedz znajomemu

Wniosek: Oszczędzaj i przyspiesz swoją działalność

Czarny piątek jest często najlepszym czasem na uzyskanie doskonałej oferty, ale szczególnie dotyczy małych firm, które muszą uważnie obserwować wydatki. Tegoroczna kolekcja ofert z okazji Czarnego piątku, którą tu zgromadziliśmy, obejmuje wiele części cyfrowego biznesu dla Ciebie.

Dla firm obecność cyfrowa to coś więcej niż „bycie widocznym online”, ale istnieje tak wiele sposobów na wykorzystanie zasobów online, aby wzmocnić swoją firmę.

Rozważ wiele z tych narzędzi nie jako opcjonalne, ale potencjalnie służące jako nieocenione sposoby na zwiększenie działalności. W każdym scenariuszu jest to dobre, ale przy dużych zniżkach staje się jeszcze lepsze. Skorzystaj teraz z niższych cen i od razu popraw swoją cyfrową wydajność.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map