Найкращі пропозиції Чорної п’ятниці 2019 року для малого бізнесу

Чорна п `ятниця знаходиться неподалік, і це найкраща пора року для власників бізнесу, щоб отримати найкращі пропозиції. Від веб-хостингу до бізнес-інструментів існує дуже багато речей, які можуть допомогти бізнесу процвітати в цю цифрову епоху. Сьогодні ведення бізнесу означає, що вам потрібно більше здійснювати діяльність в Інтернеті, ніж просто мати веб-сайт, який сидить на місці.


Деякі з цих речей можуть бути складними, такі як пошук правильних інструментів, які допоможуть вам. Давайте розглянемо деякі найкращі, які пропонуються в цьому році, і як ви можете скористатися ними, щоб отримати ногу на змаганнях.

Спеціальні пропозиції в чорну п’ятницю для власників малого бізнесу

1. NameCheap

На знижку на чорний п’ятницю Namecheap знижки 2019 року

NameCheap є визнаним ім’ям галузі веб-хостингу та надання доменних імен. Він пропонує клієнтам кілька варіантів угод у цю Чорну п’ятницю. Перший – це величезний розпродаж – до 97% знижки – на реєстрацію топ-доменів та 27% знижок на передачу доменних імен. Ви також можете заощадити 60% від приватних планів електронної пошти та до 85% на сертифікатах SSL.

Наявність сьогодні присутності в Інтернеті – це вже не просто варіант, який би став важливим для підприємств усіх рівнів. Навіть якщо ви не користуєтесь Інтернетом безпосередньо для продажів, без цифрової присутності ви могли б програти на брендінг та потенційну генерацію.

Однак багато людей не усвідомлюють, що вам не потрібно купувати всі продукти, необхідні для вашої онлайн-діяльності, в одному місці. Наприклад, ви можете вибрати веб-хостинг у однієї компанії, але ваше доменне ім’я від іншої.

Причиною цього є те, що всі ці продукти мають еластичне ціноутворення. Namecheap – один з найкращих ресурсів для вигідних пропозицій щодо доменних імен, а економія 97% на ціні одного може бути значним для малого бізнесу.

Хоча багато веб-хостингових пакетів постачаються з деякою надбавкою для обробки електронної пошти, вони не завжди підходять для потреб бізнесу. Наприклад, якщо ви хочете надсилати великі обсяги маркетингових листів, вам, швидше за все, буде краще з окремим хостингом приватної пошти.

Нарешті, є сертифікація SSL. Це необхідно сьогодні, оскільки багато інтернет-браузерних компаній почали робити акцент на безпеці. Google також карає рейтинги пошуку на сайтах, які не мають сертифіката SSL.

Яка угода на NameCheap?

 • 97% знижки на реєстрацію основних доменів
 • 27% знижок на передачу доменних імен
 • 60% знижки на приватні плани електронної пошти
 • До 85% знижок на SSL сертифікати

Відвідайте NameCheap

2. Енвато елементи

Промо 2019 на чорну п’ятницю Envato

Envato Elements пропонує користувачам доступ до величезної колекції графіки, яку можна використовувати для будь-яких цілей. Це робить їх майже необхідними для бізнесу, особливо тих, хто хоче охопити широку аудиторію за допомогою цифрового маркетингу.

Проблема з пошуком зображення, яке слід використовувати у вашій маркетинговій діяльності, полягає в тому, що часто речі, які ви знайдете в Інтернеті, належать комусь. Щоб використовувати їх для власних потреб, вам потрібно спробувати отримати права на те, що може бути досить кропітким і вартістю різної суми.

Вирішіть цю проблему, зареєструвавшись у Envato та отримайте доступ до їх бази даних, що містить мільйони файлів. Вони можуть бути використані будь-яким способом, який вам подобається, швидко та легко. Все, що вам потрібно, єдина підписка, яку ви платите щомісяця.

У цю Чорну п’ятницю вони пропонують знижки як на щорічні, так і на щомісячні підписки. Щомісячні ціни на підписку знижуються з 33 доларів на місяць до 19 доларів на місяць, тоді як якщо ви платите щорічно, то заощаджуєте ще більше за ставкою лише 14 доларів на місяць.

Порівняйте це з базовими базами даних, наприклад фотографіями iStock, яка стягує 12 доларів за один кредит (деякі зображення коштують більше 1 кредиту), і ви можете побачити, якою може бути крадіжка підписки на Envato.

Їхні угоди в Чорну п’ятницю починаються з 12:00 AEDT 2 грудня 2019 року і тривають до 17:00. AEDT 3 грудня 2019 року.

Яка угода на Енвато?

 • 50% знижка на всі підписки

Відвідайте Енвато

3. Спільний хостинг A2

А2 Хостинг Чорної п’ятниці Промо 2019

Там, де Namecheap пропонує чудові пропозиції щодо доменних імен та інших аксесуарів у цю Чорну п’ятницю, A2 хостинг охопив вас, якщо ви на ринку спільного хостингу. Хостинг A2 – одне з найпопулярніших імен у бізнесі, і якщо ви незадоволені поточним хостингом, це чудове місце, щоб перейти зараз.

Вони знизили ціни на хостинг до кісток, і ці плани починаються з 1,98 долара зараз. Це робить їх надзвичайно доступними. Найкраще те, що 67-відсоткова знижка на спільний хостинг застосовується до всього їхнього спільного хостингу, тобто якщо ви шукаєте більше ресурсів на спільному хостингу, ви заощадите ще більше.

Якщо ви переживаєте за неефективного веб-хостингу, переїзд сюди зараз не тільки заощадить ваші гроші, але й обробляє міграцію вашого веб-сайту за вас. Нехай вони замість цього переймаються технічними деталями!

Насолоджуйтесь цими спеціальними знижками від А2-хостингу з 9 ранку 26 листопада 2019 року до 23.59. 3 грудня 2019 року.

Яка угода на хостингу A2?

 • 67% знижки на всі спільні плани хостингу

Відвідайте хостинг A2

4. Відомий хост VPS хостинг

Найвідоміші пропозиції у чорну п’ятницю 2019 року

KknownHost – це постачальник послуг веб-хостингу повного спектру, але він також відомий (вибачте за каламбур) за чудові плани VPS, які він має. Це активізована форма звичайного спільного хостингу, і ви часто можете вибирати, скільки саме вам потрібно саме з точки зору ресурсів. Ці ресурси також легко масштабуватися.

Якщо ваш сайт досяг успіху, не забудьте стежити за використанням ресурсів та планувати розширення. Спільний хостинг, якщо часто не прощається, якщо ви перевищуєте використання ресурсів і робите це, може призвести до перебоїв у обслуговуванні, що впливають на ваш бізнес.

Попередньо погляньте на плани VPS, особливо зараз, коли в Чорну п’ятницю KknownHost пропонує спеціальні пропозиції. Для будь-якого плану VPS, з яким ви підписуєтесь, ви не тільки отримуєте знижки на ціни, але й інші вигоди.

Використання коду купона KHBLKFRI5030 вибираючи пакети Managed VPS або Managed KVM Cloud, ви отримаєте не лише 50% знижки, але і ви отримаєте знижки 30%, коли настане час для поновлення. Вони також подвоюють ваші ресурси хостингу VPS, тому ви отримуєте більше всього. Поєднання є суттєвою довгостроковою користю для підсумків роботи веб-сайту вашого бізнесу.

Отримайте ці угоди від K PoznaHost цієї Чорної п’ятниці, дійсна з 6:00 22 листопада 2019 року до півночі 1 грудня 2019 року.

Яка угода на KknownHost?

 • Знижка 50% з керованою VPS або керованою хмарою KVM
 • 30% знижки на повторювані рахунки

Відвідайте KknownHost

5. Постійний контакт

Контакт Контакт Black Friday Promo 2019

Постійний контакт – одне з найпопулярніших імен, коли мова йде про цифровий маркетинг. Вони мають цілий спектр можливостей, щоб запропонувати бізнес будь-якого розміру, що охоплює декілька областей цифрового маркетингу. Це варіюється від електронного маркетингу до автоматизації маркетингу. Вони є вашим активним цифровим маркетинговим активом.

Цифровий маркетинг може допомогти бізнесу так багато способів і є потужним інструментом для використання. Постійний контакт може не тільки допомогти зв’язатися з вашими клієнтами, але і в потрібний час та з правильними пропозиціями. Легко та швидко збільшуйте кількість потенційних клієнтів.

Користувачам, які не знайомі з постійними контактами, ви можете скористатися знижкою 50% знижки на перші три місяці підписки. Ціна підписки залежить від кількості електронних адрес у вашому списку електронної пошти.

Ця угода також стосується користувачів, які проходять безкоштовну пробну версію, тому не хвилюйтесь, ті з вас, хто все-таки може отримати цю знижку 50% на перші три місяці.

Ця угода діє з 25 листопада 2019 року до 1 грудня 2019 року. Якщо ви її пропустите, підписка між 2 грудня 2019 року та 4 грудня 2019 року все одно заощадить 40% на перші три місяці.

Що стосується постійного контакту?

 • 50% знижки на перші три місяці підписки

Відвідайте постійний контакт

6. Ракета WP

WP Rocket Black Friday Promo 2019

WP Rocket – це плагін WordPress, призначений для прискорення вашого сайту. На сьогоднішній день дуже багато веб-сайтів, на яких працює WordPress, це популярний вибір, який не просто потужний, але як плагін, а також простий у користуванні. Просто встановіть зі свого плагіну WordPress і встановіть його так, як ви хочете.

WordPress – це фантастична платформа, але через те, як вона веде себе, іноді це також трохи зависання ресурсів. Це більше впливає на бізнес-сайти, оскільки їх веб-сайти не просто здійснюють продажі або приносять потенційні клієнти, але є цифровим обличчям їхнього бренду.

Вам потрібен сайт, який може працювати найкраще, щоб показати свій бізнес у кращих випадках, і саме тут вам стане в нагоді такий інструмент, як WP Rocket. Вам також потрібно налаштувати його лише один раз, і ваш сайт тривалий час працюватиме в підканечному стані.

У цю Чорну п’ятницю ви можете отримати WP Rocket зі знижкою 30% незалежно від того, яку ліцензію ви обрали. Угода триває з 26 листопада 2019 року по 3 грудня 2019 року.

Що стосується ракети WP?

 • 30% знижка на всі ліцензії

Відвідайте Ракету WP

Перевірте – Вибрані чорною п’ятницею пропозиції для власників малого бізнесу через @BuildThis_io повідомте другові

Висновок: Збережіть великі та активізуйте свій бізнес

Чорна п’ятниця часто є найкращим часом для забезпечення великої кількості, але особливо це стосується малого бізнесу, який повинен пильно стежити за витратами. Цьогорічна колекція угод про Чорну п’ятницю, яку ми зібрали тут, охоплює багато частин цифрового бізнесу для вас.

Для бізнесу цифрова присутність – це більше, ніж просто “перегляд в Інтернеті”, але існує так багато способів, що ви можете використовувати свої онлайн-активи, щоб сприяти своєму бізнесу.

Вважайте, що багато з цих інструментів не є необов’язковими, але потенційно можуть слугувати безцінними способами розширення бізнесу. У будь-якому випадку це добре, але при крутих знижках стає ще краще. Скористайтеся нижчими цінами зараз та одразу підвищуйте свої цифрові показники.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map