Як видати роботу з розробки веб-сайтів

Можливо, ви просто починаєте свою веб-присутність і вам потрібен новий сайт. Або, можливо, ви є власником сайту, бажаючи, щоб ваш веб-сайт міг бути кращим. Існує багато ситуацій, через які я впевнений, що ви граєте з ідеєю аутсорсингу своєї веб-розробки повністю або частково.


Перш ніж читати далі, я повинен повідомити вам, що я є школою думки, що бізнес повинен завжди зосереджуватися на своїх основних можливостях. Це означає, що якщо ваш основний дохід має надходити від інших видів діяльності, ніж розробка веб-сторінок, то надайте аутсорсинг на веб-розробку!

Пам’ятайте лише про те, що аутсорсинг веб-розробки не буде зводити всю напругу з ваших плечей, а лише необхідні частини.

Як працює аутсорсинг

Загалом, ось як працює аутсорсинг веб-розробки –

1- Виберіть правильного партнера з аутсорсингу

2- Початковий контакт і налаштування

3- Сплануйте та встановіть віхи

4- Складання контрактів

5- Розробка та запуск

Вступ: Веб-дизайн проти Веб-розробка

Хоча багато людей можуть сказати, що це просто збирання ніт за термінологію, веб-дизайн та розробка – це не одне і те ж. Дизайн стосується естетики сайту – наскільки це красиво виглядає. Розробка може охоплювати дизайн сайту, але включає будівництво двигуна, який працює на сайті.

PSD в HTML / PSD для WordPress більше не працює

Ще досить давно власники бізнесу описували дизайнера, як вони хочуть, щоб виглядав їх веб-сайт. Дизайнер буде складати зовнішній вигляд сайту, використовуючи щось на зразок Photoshop, а потім передає його розробнику, який перетворить файл PSD у HTML-код.

Зараз це в основному застаріло, завдяки величезному напливу пристроїв із різними розмірами екрана. Дизайн “один розмір для всіх” вже неможливий, і якщо ви не готові витрачати час і гроші на окремі розробки та розробки для кожного типу пристрою – PSD для HTML вже не реалістично.

PSD до HTML все ще є масовою темою в Інтернеті сьогодні (див. пошук) – навіть хоча дизайн “одного розміру підходить усім” сьогодні вже неможливий.

Просто подивіться, наприклад, WordPress і врахуйте цей факт. Використання шаблонів може полегшити багато проблем із дизайном, і багато з них чуйні, тобто шаблони адаптуються до різних форматів екрана.

Не зрозумійте мене неправильно, ви все одно можете це зробити, адже ви навіть можете перетворити свої файли PSD у шаблони WordPress, але чи варто цього робити??

Як працює аутсорсинг веб-розробки

Перше, що вам потрібно знати, це навіть якщо ви передаєте аутсорсинг своєї веб-розробки, як майбутній власник сайту ви все ще будете сильно задіяні в процесі розробки. Від вибору правильного партнера до визначення точного масштабу вашої онлайн-діяльності, ваш внесок є життєво важливим, якщо ви розраховуєте не розчаруватися тим, що виявляються ваші веб-розробники..

Пам’ятайте: веб-розробники такі ж, як і інші власники бізнесу – вони є експертами у своїй галузі. Що вам потрібно – це можливість передати їм свою експертизу у вашому домені та дозволити їм передати ці знання в їх технічний дизайн. Переконайтеся, що все прописано якомога простішими термінами, щоб не було місця для неправильного тлумачення.

Скарга в ІндіїМережа наповнена скаргами на аутсорсинг веб-розробки

Чого очікувати 

 • Затримки до часової шкали проекту
 • Запропоновані зміни до дизайну
 • Внутрішньому персоналу потрібно буде призначити час для зв’язку з розробником
 • Принаймні незначні перевищення витрат

Чого не очікувати, що буде включено:

 • Вміст веб-сайту
 • Будь-які спеціальні зображення / відео
 • Пошукова система & маркетинг соціальних медіа
 • Веб-хостинг та доменне ім’я

1. Виберіть правильного партнера з аутсорсингу

Тепер, коли ми це позбулися, як ви можете зрозуміти, чи веб-розробник підходить саме вам? Це не так просто, як здається.

Крім звичайного спаму від нігерійських принців та IRS просив мене повернути мільйони, приписувані мені якось, за останні роки я також почав отримувати спам від веб-розробників. Зазвичай це люди, і спам навіть перейшов у холодні дзвінки, намагаючись продати свої послуги.

Сьогодні існує буквально тисячі компаній, що займаються веб-розробкою, і ще більша кількість незалежних веб-розробників. Проблема полягає у пошуку потрібного для роботи з вами на вашому веб-сайті.

Ось пара порад щодо вибору одного;

 • Запитайте у них довідки – Усі компанії, що займаються веб-розробкою, можуть створити свій гідний власний сайт і промалювати його, але доказом є наявність щасливих клієнтів. Перегляньте ці посилання та врахуйте їх коментарі.
 • Оцініть комунікаційний потік – Запитайте, як виглядає потік робочого спілкування. Я колись працював з розробником, який дуже підходив до спілкування – я спілкувався зі своїм обслуговуючим персоналом, який спілкувався зі своїм технічним персоналом та окремо розглядав рахунки, скарги тощо. Процес був болісно повільним і багато разів заплутаним.
 • Відповідайте своєму бюджету – Часто буде спокушати поїхати з меншим розробником, який обіцяє вам місяць і зірки за бездоганну. Порівняно, більша, більш авторитетна компанія може шукати деякі потрібні речі – слухайте обидві сторони реалістично та неупереджено, перш ніж приймати рішення про рівень ризику, який ви готові взяти на себе..

Відмінні варіанти роботи з аутсорсингом

Аутсорсингова платформа №1- Codable

Домашня сторінка, що доступна для відвідування (відвідайте Інтернет)

Заснований у 2012 році, Codeable розпочався з залучення талановитих людей, а потім найняв їх тим, кому потрібна спеціальна підтримка веб-сайтів. Сьогодні вони перетворилися на один з найкращих ресурсів, доступних для тих, хто потребує навичок WordPress.

Вони спростили систему фрілансування, щоб зменшити час і зусилля, необхідні для пошуку потрібних навичок. Все, що вам потрібно зробити, – це сказати їм, що ви хочете, і вони допоможуть вам знайти правильні таланти і процитувати єдину ціну, підкріплену гарантією.

* Примітка. Ми співпрацювали з Codeable і має вбудовану форму пропозицій. Надішліть деталі свого проекту та попросіть 1) безкоштовну пропозицію та 2) рекомендацію розробника; використовуючи цю форму. 

ПРОС

 • Доступні погодинні ставки від 70 до 120 доларів
 • Оцінка єдиної ціни допомагає зняти зосередженість витрат
 • Експерти-фрілансери у понад 60 країнах
 • 28-денна гарантія виправлення помилок

КОНС

 • 17,5% плати за послугу враховуються за погодинними тарифами
 • Плата за послуги не повертається
 • Доступні лише певні навички WordPress

Перейдіть до Кодекованого

Аутсорсинг-платформа №22 – Переповнення стека

Stackoverflow (відвідайте дошку завдань тут).

Як мережа-фріланс, що спеціалізується на гуру коду, Stack Overflow почав свою роботу ще в 2008 році. Вони зростали, переживши чотири раунди фінансування в розмірі 70 мільйонів доларів. Сьогодні вони можуть похвалитися мережею з понад 50 000 розробників.

Те, що робить їх унікальними у просторі мережевого простору, – це їх Q&Модель, яка дозволяє просто задавати питання та брати участь в обміні знаннями. Сайт є об’єктом для кваліфікованих розробників, які охоче беруть участь у Q&Сеанси.

ПРОС

 • Без додаткових комісій – платіть лише те, що стягує фрілансер
 • Великий Q-спільнота&База даних
 • Дозволяє розміщувати вакансії

КОНС

 • Традиційна структура списку робочих місць для пошуку фрілансерів

Перейдіть до StackOverflow

Аутсорсингова платформа №3- Fiverr

Найкращі таланти програмування та технологій (відвідайте Інтернет).

Fiverr – це ще один ресурс, який дозволяє переглядати пули фрілансерів для всього, від створення вмісту до підтримки в соціальних мережах. Вони дозволяють фрілансерам створювати пропозиції, які потім ви можете обрати самі. Крім того, ви можете створити роботу (опублікувати “запит”), яка вам конкретно потрібна, і дозволити фрілансерам Fiverr робити ставки на неї.

За кожну транзакцію Fiverr буде знижуватись у вигляді плати, яка стягується до кінцевої ціни. Плата залежить від вартості транзакції. Через систему репутації фрілансери Fiverr можуть бути агресивними у спробах відповідати вимогам роботи.

ПРОС

 • Доступний широкий спектр типів та рівнів навичок
 • Перегляд роботи може стати джерелом ідей для того, що вам потрібно
 • Fiverr тримає платежі, поки не скажете, що ви задоволені виконаною роботою

КОНС

 • Наявність деяких застарілих публікацій
 • Широкий асортимент нерегульованих цін
 • Деякі продавці можуть бути некваліфікованими

Перейдіть до Fiverr

Аутсорсинг платформа №4 Toptal

Домашня сторінка Toptal (відвідайте Інтернет)

Претензія цієї мережі на славу полягає в тому, що вона допомагає вам працювати з аутсорсингом для вершків з веб-розробника незалежних веб-розробників. Їм вдалося об’єднати таланти, що охоплюють кожну майстерність, яка, можливо, може знадобитися веб-сайту, навіть дизайнерам.

Незалежно від того, чи шукаєте ви загальних розробників або тих, хто має конкретні сфери майстерності, такі як Node.js або движок Unity, швидше за все, ви знайдете допомогу тут.

ПРОС

 • Велике джерело високо талановитих розробників та дизайнерів
 • Обслуговує всі розміри підприємств
 • Позаекранні фрілансери на декількох рівнях – Навички, мова, робоча етика тощо
 • Безкоштовний пробний період з усіма фрілансерами

КОНС

 • Можна подорожувати за погодинну ставку від 60 до 210 доларів
 • Реєстрація потрібна для перегляду талантів

Перейдіть до Toptal

Аутсорсингова платформа № 5- Gun.io

Домашня сторінка Gun.io (відвідуйте онлайн)

Gun.io намагається порушити традиційні болючі навички на борту, вносячи свої навички в процес найму позаштатних. Вони об’єднують досвідчених талантів (тут немає новачків), які готові працювати на контрактній основі, і ветеринари їх потім допомагають знайти підходящі підходи як для фрілансерів, так і для вас.

У них немає списків фрілансерів, по яких ви можете переглядати, але працюєте з тими, хто хоче найняти безпосередньо. Один заклик допомогти їм у встановленні фактів призведе до того, що вони знайдуть потрібну людину для роботи.

ПРОС

 • Тільки досвідчені фрілансери
 • Попередньо перевірили та оцінили кандидатів
 • Не потрібно переглядати списки, щоб знайти те, що ви хочете
 • Матч талантів протягом 48 годин

КОНС

 • Вартість, зменшена до тривалості прокату – короткий прокат може бути дорогим

Перейдіть на Gun.io

Аутсорсингова платформа №6

Домашня сторінка, що переробляється, перегляньте Інтернет

Оновлення – це скоріше багатомісний веб-сайт із фрілансування, а не фахівець із гуру веб-розробок. Вони пропонують все, від веб-розробки до бухгалтерії, спеціалізуючись на віддалених працівників, які доступні з будь-якої точки світу.

Те, як це працює, дуже схоже на традиційний формат переліку дощок для роботи, де таланти всіх видів об’єднуються і потім класифікуються для пошуку. Окрім фрілансерів, тут також перераховані агенції, що дає додаткові можливості і шукачам талантів.

ПРОС

 • Доступні рівні вміння
 • Доступний широкий спектр наборів вмінь

КОНС

 • Реєстрація потрібна для перегляду фрілансерів
 • Те, що ви можете бачити, обмежено пакетом реєстрації (ціна від безкоштовного до 499 доларів на місяць)
 • До 13% накладних витрат на обробку

Перейдіть на Upwork

2. Знати, що ти хочеш (і чітко скажи)

Я маю на увазі, що вам потрібно мати бачення свого веб-сайту. Які ваші наміри? Ви хочете, щоб ваш веб-сайт був просто інформаційним та підтримував ваше основне місце бізнесу, чи ви хочете використовувати його як віртуальне розширення вашого бізнесу?

Тут є ключові відмінності в обсязі, про які повинен знати веб-розробник.

Щойно ви вирішили, що має бути на вашому веб-сайті, переконайтеся, що чітко передайте його інформацію своєму веб-розробнику. Хоча погляди важливі, не захоплюйтесь і не надто зосереджуйтесь на дизайні вашого веб-сайту.

Приклади: дротяні кадри та цифрові ескізи, якими ми користуємось при повторному розробці цього сайту у 2018 році. Відеозаписи, чати, зображення та ескізи рук використовувались для чіткого спілкування.

3. Встановити основні етапи проекту

Попрацюйте зі своїм розробником, щоб створити графік, прийнятний для вас обох. На кожному етапі має бути бал оцінювання, щоб переконатися, що ви можете викликати тайм-аут, якщо відчуваєте, що щось не йде так, як слід.

Хронологія також дає змогу краще відчути, коли ваш кінцевий продукт (веб-сайт) буде доступний, так що ви можете планувати такі допоміжні заходи, як м’який запуск, деякі акції чи інші маркетингові дії приблизно до дати запуску.

Стандартні етапи розробки веб-сайтів. Кожен проект веб-дизайну є унікальним, але це хороша орієнтація для користувачів, які вперше встановлюють основні етапи проекту (джерело).

4. Скласти договір

Напевно ви вже розумієте, що ваш веб-сайт може бути безцінним інструментом, на якому ви можете будувати ще більше ділових дій. Через це ви збираєтеся прихилитись до цього багатьма способами. Договір захищає як ваші інвестиції, так і інтереси веб-розробника.

Однак майте на увазі, що якщо ви вирішите передавати аутсорсинг третій стороні, скажімо, Індії, то вам також потрібно дізнатися, наскільки дієвим є будь-який контракт, який ви можете мати з ними.

5. Побудуйте добрі стосунки зі своїм розробником

Коли ви маєте свій веб-сайт, зазвичай це норма, що періодично деякі речі можуть піти не так. Підтримуючи добрі стосунки зі своїм розробником, ви зможете забезпечити швидко вирішення будь-яких помилок або інших проблем.

Це також розвиває довіру і надає вам хороший варіант у випадку, якщо ви коли-небудь вирішите додати “Фазу 2” на свій веб-сайт. Хлопці, які його побудували, зазвичай зможуть розвивати його далі за коротшою шкалою та з меншими ресурсами.

Історія успіху: Кредо

Джерело: Підприємець розширює бізнес шляхом аутсорсингу

Як консультант з маркетингу в Кредо, Джон важко самостійно змагався проти інших компаній, які давали клієнтам впевненість у «розмірі». Існували обмеження на те, скільки він може досягти кожен день самостійно, і вирішив передавати в аутсорсинг розробнику WordPress.

Завдяки робочим стосункам Джон домігся того, що він більше не відчував напруги через проблеми розвитку в своїй консультаційній роботі і здатний зосередитися на своїх основних бізнес-цілях.

Уникайте цих 5 помилок при аутсорсингу

 1. Вибір неправильного партнера
 2. Встановити нереальний бюджет
 3. Не маючи чітко визначених ключових цілей
 4. Занадто “від руки” в процесі розробки
 5. Не будувати маркетинговий план навколо свого веб-сайту

Висновок: чи правильно для вас аутсорсинг?

Кожен бізнес різний, як у тому, що вони роблять, так і в тому, що в ньому є. Якщо вам цікаво, чи аутсорсинг – це правильний вибір для вас, швидше за все, це так. Те, на що ви повинні дивитись, багато в чому я висвітлював цю статтю.

Не зрозумійте мене неправильно – аутсорсинг шлях не вистелений трояндами і містить більше, ніж його справедлива частка шипів. Однак, наприкінці дня, якщо це буде зроблено правильно, ви отримаєте надзвичайно професійний актив у своїй основній діяльності.

Ключова різниця між аутсорсингом чи ні полягає в декількох основах. Якщо ви надаєте аутсорсинг, а не зосереджуєтесь на технічних компетенціях, які вам більше ніколи не знадобляться, ви замість цього спираєтесь на інші хороші управлінські якості – комунікацію та планування проектів..

Вони будуть добре працювати на вашу користь, незалежно від того, в якій галузі бізнесу ви працюєте, навіть після того, як буде виконано проект веб-розробки.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map