Kaip sukurti žaidimų programą nemokamai internete (ir įrankius pradėti)

Ar kada susimąstote, kodėl mobiliųjų žaidimų programos yra tokios populiarios? Žinoma, tam yra priežastis. Mobiliųjų žaidimų pramonė laikoma pelningiausia ir didžiausia verslo galimomis galimybėmis gauti pajamas. Vis daugiau ir daugiau įmonių, naudojančių mobiliųjų žaidimų programas, nes tikimasi, kad pasaulinė žaidimų rinka uždirbs 152,1 mlrd. 2019 metai.


Vis didėjantys skaičiai, skatinantys verslą gaminti labai patrauklias mobiliųjų žaidimų programas prekės ženklo reklamai. Kadangi pelningumas yra pagrindinis dalykas kuriant mobiliųjų žaidimų programą.

Todėl į šį geidžiamiausių funkcijų sąrašą būtinai reikia įtraukti mobilųjį žaidimą, kuriame būtų žavios ir įtraukiančios funkcijos, o įspūdinga vartotojo patirtis būtų įtraukta..

Šiame straipsnyje jūs išnagrinėsite, kaip sėkmingai sukurti mobiliųjų žaidimų programą. Pradėkime nuo šių įkvėpimo sėkmės istorijų.

Sėkmingiausios pasaulyje mobiliųjų žaidimų programos

1. Saldainių sutraiškymas

saldainių sutraiškymas - kaip nemokamai sukurti mobiliųjų žaidimų programąŠaltinis: Poligonas

„Candy Crush“ pasirodė 2016 m. Birželio mėn. Ir iki šiol žaidimas vis dar yra žmonių mėgstamas, kol kas nėra jokių sustabdymo požymių. „Candy Crush“ sėkmės paslaptis yra paprasta koncepcija, leidžianti žaidėjams sugrįžti dar daugiau.

Iš pradžių žaidimas leidžia vartotojams tiesiog suderinti tris tos pačios spalvos saldainius. Baigę kiekvieną lygį, vartotojai pasidžiaugė. Vėliau, vartotojams pereinant skirtingus lygius, jie pradeda atrakinti skirtingas funkcijas, kurios sukuria priklausomybę nuo žaidimo. Vartotojai taip pat privalėjo nusiųsti „Candy Crush“ užklausas draugams, kad atlaisvintų gyvybes. Apskritai, spalvos, dizainas, garso efektai ir funkcijos yra pakankamai patrauklios ir tampa programos sėkmės priežastimi.

2. Klanų susidūrimas

Klanų susidūrimai - kaip nemokamai pasidaryti mobiliųjų žaidimų programąŠaltinis: Reddit

Programa „Clash of Clans“, kurią maitina „Supercell“, tapo 2012 m. Didžiausia pardavėjų programa. Programos sėkmės paslaptis yra daugialypės terpės funkcija, geras žaidimo būdas, koncepcija, grafika ir patogumas. Be to, tiek „Clash Royale“, tiek „Clash of Clans“ uždirbo 635 mln. USD pelną iš 1,6 mlrd. USD pajamų 2018 m..

Tai buvo keli sėkmingiausių pasaulyje žaidimų mobiliesiems programų, uždirbančių dideles pajamas, pavyzdžiai. Dabar jūs turite galvoti apie savo žaidimų programos kūrimą? Jei taip, tada čia yra visas panaikintas aprašymas, kaip sėkmingai sukurti nemokamų žaidimų programą.

Kaip nemokamai sukurti žaidimų programą

Prieš pradėdami jus mobiliųjų žaidimų programa plėtros kelionė, paaiškinkime tau ką nors svarbaus. Dažniausiai daugelis iš mūsų kuria mobiliųjų žaidimų programas, norėdami gauti tam tikrų pajamų, ir tam jums reikia tiesioginės pajamų gavimo strategijos.

Sukurkite savo mobiliųjų žaidimų programos pajamų gavimo strategiją

Jei kuriate savo mobiliųjų žaidimų programą pelno tikslais, pirmiausia turite sukurti savo pajamų gavimo strategiją. Pajamų gavimo strategija padės išsiaiškinti, kaip galite pasiekti maksimalios naudos iš programos.

Be to, kurdami mobilųjį žaidimą, jūs investuojate tam tikras išlaidas, kad ją susigrąžintumėte, turite turėti pajamų gavimo strategiją. Norėdami sukurti vertimo pinigais strategiją, pasirinkite iš šių dažniausiai pasitaikančių būdų.

 • Pirkimai programoje – Pirkimas programoje yra geras būdas uždirbti pelno iš žaidėjų. Pirkimas programoje yra metodas, leidžiantis žaidėjams nusipirkti tam tikro žaidimo virtualius produktus, per kuriuos kūrėjai gali gauti pinigų.
 • Įtraukite skelbimo turinį – Kitas puikus būdas gauti pajamų iš žaidimų programų yra reklama. Galite derinti skelbimus su pirkimais programoje. Kartu abi strategijos bus neįtikėtinai veiksmingos, tačiau būtinai įtraukite tinkamiausius skelbimus, nes kitaip negausite norimų rezultatų.
 • Aukščiausios versijos – Aukščiausios versijos leidžia žaidėjams demonstruoti jūsų produktą ir sumokėti, jei jie nori toliau žaisti.

Įrankiai, nuo kurių galima pradėti

Norėdami sukurti kitą savo mobilųjį žaidimą, peržiūrėkite šį trumpą vadovą, kuris parodys keletą esminių įrankių, skirtų jūsų žaidimų programai sukurti.

1. Kompiuteris

Visų pirma, jums reikės sistemos, leidžiančios joje įdiegti žaidimų variklį. Tam galite turėti asmeninį kompiuterį arba „Mac“. Atminkite, kad yra tam tikrų žaidimų variklių, kurie veikia tik asmeniniame kompiuteryje ar „Mac“, jie nepalaiko abiejų sistemų.

2. Išmanusis telefonas

Kitas dalykas, kurio jums reikės, yra neabejotinai vienas ar du išmanieji telefonai, kad išbandytumėte žaidimą reikiamoje platformoje. Jei norite paleisti savo programą „Android“ ir „iPhone“, verta įsitikinti, kad ji gerai veikia abiejose platformose.

3. Kūrėjo sąskaita

Kūrėjo sąskaita reikalinga, jei norite pateikti savo žaidimų programą. Pateikti „Play“ parduotuvėje reikia 25 USD už gyvybę ir 99 USD per metus „App Store“. Tai nėra panašus į programų kūrėjų, todėl jūs turite būti atsakingi už atnaujinimus, kad įsitikintumėte, jog žaidimas veikia visuose įrenginiuose. Tam gali reikėti įvairių naujų atnaujinimų kasmet.

4. Žaidimo projektavimo įrankiai

Nesvarbu, ar norite kurti 2D ar 3D žaidimą, jums reikia tvirto žaidimo turto, kad jis išsiskirtų rinkoje. Žaidimų išteklius gali sudaryti žaidimų personažai, muzika, fonas ir meniu.

5. Svetainių talpinimas

Priklauso nuo žaidimo programos pobūdžio, jei žaidime reikia saugoti duomenis internete, pvz., Vartotojo profilius, veiklos istoriją ir kt., Būtina patikima interneto priegloba. Priegloba gali būti įvairių formų, pradedant duomenų bazių saugojimu ir baigiant serverio veikimu. Tai, ko jums reikia, labai priklauso nuo jūsų sukurtos funkcijos.

Kitu atveju, jei standartinė autonominė žaidimų programa, tokia kaip „Tetris“, tada jos nereikia.

6. Žaidimo variklis

Žaidimo variklis yra svarbiausias įrankis kuriant jūsų mobiliųjų žaidimų programą. Atsižvelgiant į jūsų žaidimų programos reikalavimus, rinkoje yra įvairių žaidimų variklių; galite pasirinkti nuo paprasčiausio iki ypač modernaus žaidimų variklio.

Savo žaidimų variklį galite suskirstyti į kategorijas pagal šias savybes:

Žaidimo šablonas

Žaidimo šablonas yra būdas pradėti. Tai neleidžia atlikti kelių pakeitimų, išskyrus simbolius, muziką ir foną. Norėdami pasirinkti žaidimo šablonus, galite patikrinti daugybę internetinių sprendimų, tokių kaip „AppyPie“ arba „ChupaMobile“.

Be to, yra keletas „WordPress“ žaidimų šablonų, kurie bus naudingi pradedantiesiems, žemiau pateikiami keli geri pavyzdžiai:

„Arcane“ mobiliųjų žaidimų programos šablonasArkanas mobiliųjų žaidimų programos šablonas

Patikimas „WordPress“ žaidimo šablonas pasižymi fantastiškomis funkcijomis ir galimybėmis sukurti masines žaidimų bendruomenes. Tai geras šablonas tiems, kurie nori kurti turnyrus ir komandinius karus. Pagrindinės „Arcane“ šablono savybės:

 • Lengvas komandų karas ir turnyrai
 • Individualūs vartotojo profiliai
 • Individualizuotos komandos puslapiai
 • Priekinės formos
 • Visiškai atsakingas dizainas
 • Vizualinis kompozitorius PB
 • Poraštės parinktys
 • Neribota spalvų gama
 • SEO galimybės
 • Suderinama su įvairiomis naršyklėmis
 • Animuoti vaizdai ir piktogramos
 • Įdiekite vienu paspaudimu

„eSport“ mobiliųjų žaidimų šablonaseSportas mobiliųjų žaidimų programos šablonas

„eSport“ yra dar vienas žaidimų svetainės šablonas, tinkantis pradedantiesiems. Komplekte yra nepriekaištinga paruošta naudoti medžiaga, leidžianti daryti darbus savaip, atnaujinant jos išvaizdą taip, kaip norite. „eSport“ siūlo patikimas funkcijas, įskaitant: neribotą kiekį žaidimų, armatūros, grotuvų ir skaidrių, rėmėjų skyrių, funkcijų sąrašas gali būti nesibaigiantis.

Trauk ir mesk

Pradedantiesiems „drag and drop“ yra tinkamas būdas. Jame pateikiamas veiksmų sąrašas ir jums jį reikia pritaikyti tik žaidimų objektams. Tarkime, jei kuriate 2D kvadratą, tada vilkimo ir nuleidimo metodas nukreipia jus tam tikromis kryptimis. Tai parodys, kad jei paspausite bet kurį klavišą, jūsų kvadratas pradės šokinėti.

Vaizdinis scenarijus

Vaizdinis scenarijų rašymas yra lengvas procesas, suteikiantis galimybę koduoti be kodavimo. Tai patobulintas sprendimas, leidžiantis sukurti mazgus, vaizduojančius žaidimų objektų veiksmus. Tai rodo diagramą, vaizduojančią kiekvieną jūsų žaidimo lange vykdomą veiklą.

Kodavimas

Dabar svarbiausia žaidimo variklio savybė yra kodavimas. Jei norite sukurti pelno siekiančią programą, tuomet galite pasirinkti žaidimo variklį, siūlantį paprastą scenarijų kalbą, lengvai suprantamą pradedantiesiems. Tačiau jei norite pamatyti save kaip profesionalų kūrėją, turite pradėti mokytis, kaip užkoduoti žaidimo programą.

Perskaitykite patarimus, kuriuos pateikė @CubixWorldwide – įrankiai ir žaidimų šablonai, kuriuos naudojant galite nemokamai sukurti žaidimų programą. pasakyti draugui

Žaidimų variklių pavyzdžiai

Kaip minėta anksčiau, kuriant žaidimų programą svarbiausias dalykas yra žaidimo variklis. Jei neturite idėjos, kuris žaidimų variklis jums tinkamiausias, greitai peržiūrėkite keletą rekomendacijų.

1. „GameSalad“

žaidimo salotos - žaidimo variklio pavyzdysŠaltinis V. B.

Tai gerai pradedantiesiems. „GameSalad“ funkcijos vilkite ir upuść meniu su intuityvia sąsaja. Geriausia tai, kad ją sudaro mobiliųjų telefonų peržiūros priemonė, leidžianti išbandyti žaidimą skirtinguose įrenginiuose.

2. „BuildBox“

„BuildBox“ - žaidimo variklio pavyzdysŠaltinis: „BuildBox“

„BuildBox“ yra naujas žaidimų variklis, pateikiantis 100 žaidimų, kuriuose naudojama jų platforma, ir nedaugeliui žaidimų „App Store“ atsisiuntę populiariausius failus, įskaitant „The Line Zen“ ir „Color Switch“. „BuildBox“ apima keletą funkcijų, įskaitant vilkimą ir kritimą, žaidimų šablonus, puikią vartotojo sąsają, 2D grafikos („sprites“) redaktorių ir animatorių.

3. „GameBuilder“ studija

„Gamebuilder Studio“ - žaidimo variklio pavyzdysŠaltinis: „Gamebuilder“ studija

„GameBuilder Studio“ naudoja vaizdinius scenarijus, todėl, norėdami pradėti su juo, turite pasižiūrėti visus vaizdo įrašų vadovus, kad gautumėte pagrindus. „GameBuilder“ studijoje naudojamos šios funkcijos: vaizdinis redaktorius, žaidimų fizika, įskiepių rinka, geros mokymo priemonės, 2D animacija.

4. „CryEngine“

„Cry Engine“ - žaidimo variklio pavyzdysŠaltinis: „Cry Engine“

„CryEngine“ yra „viskas viename“ žaidimų variklis, teikiantis vartotojams visą variklio šaltinio kodą kartu su visomis funkcijomis be honorarų, jokių įsipareigojimų ir jokio mokesčio už licenciją. „CryEngine“ funkcijos apima smėlio dėžę ir įrankius, vaizdus, ​​simbolius ir animaciją, platformas ir garso / fizikos įrenginius.

5. „Godot“ variklis

„Godot Engine“ - žaidimų variklio pavyzdysŠaltinis: „GitHub“

„Godot Engine“ yra pažangus, galingas žaidimų variklis. Tai kelių platformų, 2D ir 3D atvirojo kodo žaidimų variklis. „Godot Engine“ pateikia kai kurių išsamių įrankių rinkinį, įskaitant mazgus įvairiausiam įprastam elgesiui, lanksčią scenos sistemą, vaizdinį redaktorių, tiesioginį redagavimą ir kitus pasirinktinius įrankius. Tai labai naudinga kuriant labai profesionalias mobiliųjų žaidimų programas.

Naudokite šiuos žaidimų variklius nemokamoms žaidimų programoms kurti >> „GameSalad“, „BuildBox“, „CryEngine“ ir kt. Sužinokite daugiau. pasakyti draugui

Būkite pasirengę sukurti savo kito žaidimo programą

Mobilieji žaidimai yra pakankamai įdomūs ne tik žaidėjams, bet ir kūrėjams. Jei per daug nesigilinate į kūrimo procesą, yra prieinamos platformos, kurioms nereikia kodavimo, ir naudodamiesi paruoštais šablonais galite sukurti nuostabų produktą..

Jei žaidimo kūrimas yra jūsų aistra, galite išmokti koduoti su daugybe internetinių išteklių. Skirkite šiek tiek laiko, kad sukurtumėte kitą didžiausią mobiliųjų žaidimų programą, ir mėgaukitės savo kūryba. Tai gali suteikti galimybę paversti savo mobiliųjų žaidimų programą pelningu verslu.

Rameez Ramzan yra skaitmeninės rinkodaros vadovo padėjėjas „Cubix“, garsėjančioje programinės įrangos ir produktų kūrimo įmonėje Vašingtone. Jis specializuojasi mokamoje rinkodaroje, SEO ir SMM bei svetainių audituose, kad padėtų svetainėms veikti geriau. Prisijunkite su „Rameez“ įjungtu „LinkedIn“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map