Apklausa: ar valdomas „WordPress“ priegloba yra verta papildomų išlaidų?

Mokėti už valdomas „WordPress“ prieglobos paslaugas gali būti brangu, tačiau ar tikrai verta, jei esate smulkaus ir vidutinio verslo savininkas ar tinklaraštininkas?


„WordPress“ galia turi 31,9% interneto ir yra populiaresnė tarp verslo savininkų ir tinklaraštininkų. Nenuostabu, kad kai kurie žmonės norėtų papildomų priežiūros paslaugų teikimo paslaugų srityje..

Tačiau ne visos valdomos „WordPress“ prieglobos paslaugos yra sukurtos vienodos ir kai kuriems vartotojams galbūt net to neverta. Norėdami sužinoti visa tai, nusprendėme surengti apklausą, kurioje paklausėme vartotojų, ar jie galvoja apie valdomo „WordPress“ prieglobos kainą.

Be to, mes taip pat įsigilinsime į keletą temų apie valdomą „WordPress“ prieglobą ir veiksnius, kurie gali padėti nustatyti, ar jie verti papildomų išlaidų, ar ne.

Turinys

 • 5 dideli mūsų apžvalgos takelai
 • Mes rekomenduojame valdyti „WordPress“ prieglobą
 • Kas nutiko, kai žmonės perėjo į WP pagrindinį kompiuterį
 • Ar Tvarko WP priegloba tinka jums?
 • Kaip pasirinkti: Eksperto patarimai

5 dideli mūsų tyrimo duomenys

Neseniai keliems žmonėms išsiuntėme apklausą, klausdami, kokios jų mintys ir nuomonės apie valdomą „WordPress“ prieglobą. Rezultatai buvo gana įdomūs, švelniai tariant.

1. 52,2% vartotojų teigia, kad valdoma „WordPress Hostingas“ yra verta papildomų išlaidų

Ar manote, kad valdomas WP priegloba yra verta papildomų išlaidų?52,2% vartotojų mano, kad valdomas WP priegloba yra verta papildomų išlaidų.

Daugiau nei pusė į apklausą atsakiusių žmonių teigia, kad valdomos „WordPress“ prieglobos paslaugos tikrai vertos papildomų išlaidų. Priežastis ta, kad gausite profesionalų palaikymą ir kuruojamus serverių pasirodymus, kad valdytumėte didelį srautą.

Apklausa: 52,2% vartotojų mano, kad valdomas WP priegloba yra verta papildomų išlaidų. Spustelėkite „Tweet“

2. Likusieji tiki, kad gali tai padaryti patys

Daugiau nei pusė mano, kad papildomas palaikymas ir serverio veikimas yra verti papildomų išlaidų, tačiau likusieji mano, kad tai nėra verta, nes jie turi žinių patys tvarkyti visas technines dalis, kai profesionalus palaikymas tampa beprasmis..

3. Parama yra didžiausias daugumos vartotojų rūpestis

Parama - didžiausias veiksnys78,3% vartotojų teigia, kad didžiausias „WordPress“ svetainės rūpestis yra palaikymas.

Vienas didžiausių rūpesčių, susijusių su prieglobos paslaugų teikimu vartotojams, yra jo teikiamos paramos kokybė. Atsižvelgiant į tai, kad paslauga skirta tam, kad būtų skiriamas papildomas dėmesys detalėms, turėjimas yra geras palaikymas, ko gero, yra pagrindinis dėmesys, ypač apklausos „WordPress“ vartotojams..

4. Dauguma vartotojų už prieglobą moka 6 USD per mėnesį

Žiniatinklio prieglobos kaina60,9% vartotojų už prieglobą moka daugiau nei 15 USD per mėnesį.

Mažiausiai 82,6% apklaustų vartotojų šiuo metu moka 6 USD / mėn. Ir daugiau, kad priglobtų savo svetaines. Tai neturėtų nustebinti, nes dauguma bendro naudojimo, mažų įmonių ir „WordPress“ prieglobos paslaugų patenka į tą kainų intervalą.

Nr. 5: vartotojai pasirinks valdomą „WordPress“ prieglobą, jei patys to negalės padaryti

Jei jie neturėjo žinių ar laiko patys susitvarkyti su techniniais aspektais, dauguma vartotojų pasirinktų naudoti valdomas „WordPress“ prieglobos paslaugas.

Rekomenduojama valdoma „WordPress“ priegloba

1. Kinsta

„Kinsta“ yra vardas, kurį daugelis turėtų žinoti, net jei jo niša yra labai specifinė. Jie patenkina tik „WordPress“ vartotojus, kurie siekia aukščiausio lygio našumo už bet kokią kainą. Šiuo klausimu jis įgijo puikią reputaciją tarp įmonių lygio vartotojų ir yra labai rekomenduojamas ir pažengusiems kūrėjams.

Vienos „WordPress“ svetainės talpinimas su ~ 20 000 apsilankymų ir 10 GB vietos diske kainuoja 300 USD per metus.

Apsilankykite Kinstoje

2. WPX talpinimas

„WPX Hosting“ siūlo tik du dalykus – greitą „WordPress“ prieglobą ir domenų vardus. Jų debesys pagrįstas priegloba vykdoma naudojant „WPX Cloud“ – pritaikytą CDN, kuris derinamas siekiant vartotojams suteikti maksimalų „WordPress“ našumą. Šį prieglobą anksčiau rekomendavo garsūs tinklaraštininkai ir ji gerai atliko „ReviewSignal“ testus.

Pradinio lygio planas „WPX“, leidžiantis priglobti iki 5 svetainių su 10 GB talpos, kainuoja 20,83 USD / mėn., Kai mokama kasmet..

Apsilankykite „WPX Hosting“

Kas nutiko, kai žmonės perėjo prie valdomo WP pagrindinio kompiuterio?

1 sėkmės istorija: WHSR + WP variklis

WP variklis yra viena iš populiariausių „WordPress“ prieglobos kompanijų, ir aš asmeniškai išbandžiau jų paslaugas. Vienas dalykas, kuris išsiskyrė, buvo jų serverių pasirodymai, kuriuos mes jau naudojome savo seserų svetainėms, žiniatinklio prieglobos paslapčiai atskleisti (WHSR)..

Laikas iki pirmo baito (TTFB) iš „WebpageTest“ rezultato rodo 224 ms

Serverio greičio testas „Bitcatcha“ rodo gerą rezultatą – dažniausiai 250 ms ir mažesnį

Mes neturėjome nieko, išskyrus nuostabius rezultatus, kai talpinimo laikas viršija 99%, TTFB (laikas nuo pirmo iki baito) mažesnis nei 250 ms, o „Bitcatcha“ greičio testui suteikiamas A + įvertinimas.

Visi šie pasirodymai, nereikia atlikti jokių papildomų tikslinimų, reiškia, kad „WP Engine“ priegloba yra optimizuota „WordPress“ svetainėms.

2 sėkmės istorija: „Intelisys + LiquidWeb“

Mes ne vieninteliai, kuriems buvo naudinga pereiti į labiau į „WordPress“ orientuotą prieglobą. Intelisys yra dar viena įmonė, kurios serverių našumas pastebimai pagerėjo, kai jie perėjo prie valdomo „WordPress“ prieglobos su „LiquidWeb“.

Tačiau jis taip pat peržengia tik techninį aspektą. „LiquidWeb“ taip pat teikė išsamų palaikymą „Interlisys“ 24 valandas 7 dienas per savaitę kaip jų paketo dalį. Tai „Interlisys“ suteikė pasitikėjimo savimi ir sugebėjimo susitelkti ties savo darbu, nesijaudinant dėl ​​techninių problemų.

Ar valdomas „WordPress“ priegloba tinka jums?

Taip:

Valdytas „WordPress“ kompiuteris yra tinkamas jums, jei ieškote:

1. Greitis

Valdomų „WordPress“ pagrindinių kompiuterių optimizavimo būdas leidžia puikiai naudoti „WordPress“ svetaines. Nors tikslus greitis paprastai skiriasi, jūs tikitės geresnio našumo, palyginti su bendrojo priegloba.

„Kinsta“ serverio vieta Kai kurios valdomos „WordPress“ prieglobos paslaugos siūlo kelias duomenų centro vietas, kurios gali būti labai naudingos gerinant krovimo greitį, jei taikote pagal tam tikras vietas (t. Y. Aziją, Europą, JAV ir kt.). Pavyzdžiui, siūlo „Kinsta“ 20 skirtingų duomenų centro vietų kurie yra prieinami visame pasaulyje. Tokiu būdu galite pasirinkti duomenų centrą, kuris labiausiai tinka jūsų auditorijai.

2. Į WordPress orientuoti įrankiai

Nuo nemokamų temų iki daugiafunkcinių įrankių, tokių kaip Reaktyvinė skraidyklė, galite tikėtis, kad disponuosite daugybe specifinių „WordPress“.

3. „WordPress“ palaikymas

Atsižvelgiant į tai, kad naudojate „WordPress“, yra šansų, kad jums reikės „WordPress“ ekspertų, kurie jums padės. Tvarkydami „WordPress“ prieglobą, visa pagalba yra specialistai, dirbantys su „WordPress“ susijusiais klausimais, kurie gali jums padėti.

4. Kūrėjams palanki aplinka

Jei esate kūrėjas ar norite domėtis savo svetaine, valdomi „WordPress“ prieglobos įrankiai siūlo rinkinį įrankių, orientuotų į kūrėją. Taigi, jei norite atlikti pasirinktinius redagavimus ar žaisti su savo sistema, galite tai padaryti nesirūpindami sunaikinti savo svetainę.

Ne:

Nors valdomas WP priegloba daugeliui atrodo utopija, yra priežasčių, kad šios rūšies paslaugos netinka jūsų svetainei. Čia yra du didžiausi valdomo „WordPress“ pagrindinio kompiuterio trūkumai.

1. Kaina

Visoje vietoje valdoma „WordPress“ priegloba bus brangesnė nei bendro naudojimo prieglobos paslaugos. Tai gali viršyti tik dabar pradedančių tinklaraštininkų ar svetainių savininkų biudžetą.

2. Tik „WordPress“

Kaip matyti iš pavadinimo, valdoma „WordPress“ priegloba skirta tik „WordPress“ svetainėms. Jei galvojate išbandyti kitas CMS, turėsite pradėti nuo nulio.

Kaip pasirinkti: ką apsvarstyti prisiregistruojant prie „WordPress Host“

Kaip matote iš mūsų apklausos rezultatų, yra nemažai įdomių statistinių duomenų apie vartotojus ir tai, kaip jie suvokia valdomas „WordPress“ prieglobos paslaugas.

Bet kaip tau?

Nesvarbu, ar esate mažas verslas, ar populiarėjantis tinklaraštininkas, ar galite pagrįsti valdomos „WordPress“ prieglobos kainų etiketę?

Atsakymas: Viskas priklauso nuo to, ko reikia jūsų svetainei.

Taigi, prieš įsipareigodami sudaryti valdomą „WordPress“ prieglobos planą, geriau apsvarstyti šiuos veiksnius, kurie padės nuspręsti, ar jie verti papildomų išlaidų.

1. Laikas ir žinios

Tai dažnai yra didžiausias apsisprendimo veiksnys norint naudoti valdomą „WordPress“ prieglobą ar ne, ir ar verta mokėti šiek tiek daugiau nei įprasti „WordPress“ prieglobos planai.

Jei esate kažkas, galintis ir išmanantis apie „WordPress“ prieglobą, yra tikimybė, kad jums nereikia samdyti kito asmens, kuris rūpintųsi techniniais aspektais.

Daugybė mūsų apklausos dalyvių yra labiau patenkinti patys tvarkydamiesi savo svetainėje ir mano, kad valdomas „WordPress“ priegloba nėra vertas papildomo dėmesio, jei jie gali tai padaryti patys.

Tačiau, jei jūs neturite šios techninės žinios arba tiesiog neturite laiko efektyviai prižiūrėti „WordPress“ svetainės, tada valdoma „WordPress“ prieglobos paslauga gali lengvai padėti jums pasirūpinti visa technine informacija.

Aš jau pripratau prie „WordPress“ ir galiu valdyti daugumą ten esančių dalykų. Internetinių svetainių kūrimas / kūrimas buvo ilgus metus ir šiomis dienomis labai retai turiu kokių nors problemų. Bet aš manau, kad gali būti naudinga tiems, kurie naudojasi „WordPress“ ir neturi daug patirties su tinklalapiais, kuriuos tvarko „WordPress“. – Marina Barajeva

Laiminga ten, kur esu! Aš esu skirtame serveryje su „HostGator“. Man patinka šios paslaugos laisvė, universalumas ir greitis. – Erikas Emanuellis

Aš asmeniškai turiu pakankamai techninių įgūdžių, kad galėčiau pats valdyti mūsų prieglobą. Aš taip pat nesu „WordPress“ platformos gerbėjas, daugiausia dėl jų perkamo monetizavimo modelio. – Aleksejus Veimanas

2. Svetainių lankomumas

Tarkime, kad turite „WordPress“ tinklaraštį ar svetainę, kuri patiria milžinišką augimą ir sulaukia didelio srauto, gali būti, kad naudodamas valdomą „WordPress“ prieglobą jums gali būti geresnis pasirinkimas.

Paprastai įprasti bendrojo prieglobos planai nesugeba valdyti didelio srauto, nes jūsų serverio ištekliai yra bendrinami su kitais vartotojais. Taigi, jei išnaudojote visus savo svetainei skirtus išteklius, baigiate lėtai įkelti puslapį ir turėsite naujovinti į kitą planą.

Naudojant valdomą „WordPress“ prieglobą, disponuojamų serverio išteklių kiekis gali padėti valdyti didžiulį gaunamo srauto lygį.

Vis dėlto svarbu atsiminti, kad jei jūs nuolat negaunate tokio aukšto srauto, iš esmės jūs mokate papildomai už serverio išteklius, kurių net nesinaudosite.

Svarbu žinoti apie savo svetainės srautą ir veiklą, kad galėtumėte geriau suprasti, kokių serverio išteklių reikia jūsų „WordPress“ svetainei.

Manau, kad tai priklauso nuo eismo intensyvumo. Aš tikrai apsvarstyčiau galimybę papildomai mokėti, kai mano svetainė gaus įprastą srautą, kurio bendro naudojimo priegloba nepalaiko ir nėra „WordPress“ optimizuota, kad galėtų jį valdyti. Manau, kad kai kurių gerų hostingo kompanijų bendri hostingo paketai yra tinkami daugumai tinklaraštininkų, ir mokėti papildomas išlaidas už valdomą „WordPress“ prieglobą jiems nėra ekonomiškai efektyvu. Asmeniškai aš nemokėsiu, kol nepamatysiu nuolatinio žvilgsnio į svetainės lankomumą. – Harpreet Siddhu

Tvarko „WordPress“ hostingo paketai paprastai yra brangesni nei tradiciniai bendrojo prieglobos pasiūlymai. Prieš pasirinkdami šią prieglobos paslaugą, galite apsvarstyti savo srauto statistiką ir svetainės dydį. Mažiausiai dienoraščiams dažniausiai pakanka bendrojo prieglobos išteklių. – Devesh Sharma

3. Priimančiosios įmonės rūpesčiai

Savo apklausoje mes išvardijome daugybę susirūpinimą keliančių klausimų, kuriuos vartotojai gali pasirinkti (ir jie gali pasirinkti daugiau nei vieną variantą), kai kalbama apie „WordPress“ svetainės problemų talpinimą..

Čia pateikiami rezultatai, pradedantys nuo mažiausiai rūpesčių:

 1. 78,3% vartotojų pasirinko palaikymą kaip didžiausią „WordPress“ svetainių susirūpinimą.
 2. 69,6% balsavo vienodai, kad didžiausias rūpestis yra saugumo ir greičio optimizavimas.
 3. 30,4% yra susirūpinę dėl savo „WordPress“ svetainės priežiūros.
 4. Likusi dalis buvo tai, kas vartotojams buvo mažiausiai aktuali ar nesusijusi su „WordPress“ svetainėmis, pavyzdžiui, atnaujinimo išlaidos, SSL palaikymas, WHM ir „cPanel“ sąsaja.

Štai jei jūs dalijatės daugybe rūpesčių su mūsų apklausos dalyviais, tada prisiregistravimas prie valdomos „WordPress“ prieglobos padės išsklaidyti daugelį tų rūpesčių..

Pradedantiesiems yra daugybė pranašumų, kuriuos gausite naudodami valdomą „WordPress“, palyginti su įprastais bendrojo prieglobos planais, pvz., Geresnis saugumas, greitis ir klientų aptarnavimas.

Niekada negrįšiu prie įprasto bendro naudojimo. Pirmiausia bet kuris įprastas bendras kompiuteris negalėtų valdyti srauto. Ir tai yra nepaprastai svarbu.

Bet net jei aš pradėčiau svetainę nuo nulio, aš vis tiek eisiu su valdomu „WordPress“ pagrindiniu kompiuteriu, nes ir visa kita yra daug geriau. Ypač atrama.

Pavyzdžiui, aš priglobiu „BloggingWizard.com“ naudodamas „WPX Hosting“. Jie atsaka į daugumą palaikymo bilietų per 10 minučių, o jų serveriai veikia greitai.

Bendri šeimininkai turi savo vietą, ir jie yra puiki galimybė, kai turite biudžetą, tačiau jie ne visada yra tokios geros vertės, kaip atrodo paviršiuje. – Adomas Connellis

(Neperjungti į įprastą bendrinamą prieglobą), nes Tvarkingas yra geriau užimtam tinklaraštininkui, tokiam kaip aš. – Ryanas Biddulphas

4. Pasirengimas svetainių augimui

Veiksnys, į kurį turite atsižvelgti, kai kalbate apie „WordPress“ prieglobą, yra tai, ar galite išplėsti prieglobos planus, augant ir jūsų svetainei. Jei naudojate bendro naudojimo prieglobos planą, dažniausiai esate užstrigę serverio resursuose, turėdami labai mažai erdvės plėsti mastelį.

Naudodami valdomą „WordPress“ prieglobą turite geresnį savo svetainės mastelį, palyginti su bendrojo prieglobos planu.

Jei turite „WordPress“ svetainę, kurioje lankosi daug lankytojų, šansai yra, ar norite turėti galimybę išplėsti savo serverio išteklius pagal poreikį. Jei norėtumėte mokėti šiek tiek daugiau, tikrai rekomenduočiau naudoti valdomą „WordPress“ prieglobą.

Taip, aš apsvarstyčiau galimybę mokėti daugiau už valdomą „WordPress“ prieglobą. Valdomoji „WordPress“ priegloba paprastai yra našesnė ir yra tikslesnė darbui su „WordPress“. Kitas svarbus pranašumas yra tas, kad auginimo mastelis dažnai yra geresnis nei pasidalijamasis priegloba. Palyginus valdomą „WordPress“ prieglobą su įprastu bendrai naudojamu priegloba, yra daugiau privalumų, tokių kaip saugumas, greitis ir geresnis palaikymas.

Tada galite užduoti klausimą, ar visiems reikia valdomo „WordPress“ prieglobos? Mano atsakymas į jį yra: Ne, visiems nereikia naudoti „WordPress“ valdymo?

Jei turite gerai lankomą „WordPress“ svetainę, norite daugiau mastelio ir norite mokėti šiek tiek daugiau, tuomet rekomenduočiau valdyti „WordPress“ prieglobą.

Jei esate pradedantysis, naujokas tinklaraštininkas, galbūt turite nedidelį tinklaraštį? Tai labai gerai veikia su bendro naudojimo prieglobos paslaugų teikėju, kainuojančiu keletą dolerių per mėnesį.

Ar norėtumėte papildomai mokėti už valdomą „WordPress“ prieglobą? Taip aš norėčiau! Valdomo „WordPress“ priegloba yra tikrai geresnis sprendimas nei pasidalijamasis priegloba. – Peteris Nilssonas

5. „WordPress“ orientuotos funkcijos

Vienas iš „WordPress“ orientuotos prieglobos paslaugos naudojimo pranašumų yra tas, kad jos paprastai apima funkcijas, kurios bus naudingos jūsų „WordPress“ svetainės našumui. Žemiau yra keletas su „WordPress“ susijusių funkcijų, kurių galite tikėtis iš valdomo „WordPress“ prieglobos plano.

„WordPress“ funkcijos:

Galite tikėtis sumokėti nuo 19,95 USD / mėn. – 37,50 USD / mėn. Už valdomą „WordPress“ planą, tačiau be bendrų funkcijų, tokių kaip nemokamas SSL, jos taip pat teikia papildomų funkcijų, tokių kaip nemokamas kenkėjiškų programų nuskaitymas ir pašalinimas, įmonės lygmuo. DDoS apsauga, ir nemokamas CDN.

Apskritai vidutinė bendro hostingo įmonė nesiūlo šių paslaugų pagal savo planus. Vietoj to, jei norite gauti visas šias funkcijas, labiau linkę pasitelkti išorės tiekėją ar paslaugą (ir jie linkę branginti!).

Visiškai ne (grįžtu prie įprastinio bendrojo prieglobos), aš neturiu laiko su tuo susipainioti, o našumas paprastai būna prastesnis. – Shane’as

Tikriausiai nemanyčiau pereiti prie įprastinio bendrojo prieglobos (nuo valdomo „WordPress“ prieglobos), nebent man trūksta biudžeto. Bendrai naudojama priegloba puikiai tinka mažiems tinklaraščiams, kuriuose didžiausias rūpestis yra biudžetas, o ištekliai nėra labai svarbūs. Bet jei jūs naudojate verslo ar profesinę svetainę, įsigiję sau tvarkomą prieglobą, suteiksite ramybės, visišką savo tinklaraščio valdymą ir daugiau išteklių.- Amaras Ali

(Neperjungiama prie įprastinio bendrojo prieglobos) Tiesiog todėl, kad valdoma „WordPress“ priegloba yra saugesnė ir geriau suderinta su našumu nei įprasta bendroji priegloba. – Abhijit Rawool

Skaitykite į Ar valdomas „WordPress“ priegloba yra verta papildomos kainos? apie Quora

Skaitykite į Ar valdomas „WordPress“ priegloba yra verta papildomos kainos? apie Quora

Skaitykite į Kokios yra „WordPress“ svetainės prieglobos problemos? apie Quora

Santrauka

Tvarko „WordPress“ priegloba gali būti puikus arsenalas, tačiau tik tuo atveju, jei to reikalauja jūsų svetainė. Jei atitiksite visus reikiamus reikalavimus, tai tikrai verta papildomų išlaidų, susijusių su valdomu „WordPress“ prieglobos planu. Billas Acholla, Maddy Osman, Bridget M Willard, Džeimsas Huntas, ir Marsha Kelly yra tarp svetainių savininkų / tinklaraštininkų, kurie mano, kad Tvarkytas „WordPress“ priegloba yra verta papildomų išlaidų.

Tačiau jei pradedate veiklą ir vis dar esate mažas tinklaraštis ar svetainė, gali būti neverta išleisti joje tiek daug pinigų. Janice Wald, Billas Gassettas, Adrianas Jockas, ir Ashley yra tie dalyviai, kurie už tai nemokėtų papildomos kainos.

Apatinė eilutė, ne visiems reikia naudoti „WordPress“ valdomą prieglobą, bet jei tai darote, ji tikrai to verta!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map