Apklausa: ar tinklaraštininkai samdo laisvai samdomus darbuotojus?

Dabar dauguma žmonių žino, kad pragyvena kaip laisvai samdomas vertėjas arba naudojasi įvairiomis platformomis, kad užsidirbtų papildomų pinigų. GIG ekonomika per pastaruosius kelerius metus smarkiai išaugo ir nėra požymių, kad ji sulėtėtų.


Pagal JAV darbo statistikos biuras, Vien Jungtinėse Amerikos Valstijose laisvai samdomi darbuotojai yra laikomi 16,5 milijono žmonių. Ir a Ateities darbo jėgos ataskaita 2018 m iš „Upwork“ nurodo, kad beveik pusė (48 proc.) JAV įmonių šiuo metu naudojasi laisvai samdomų vertėjų paslaugomis, palyginti su 2017 m. – 43 proc..

Pasaulyje vidutinis laisvai samdomo darbuotojo valandinis įkainis yra 19 USD. Tai turi būti pakankamai patrauklu, nes daugiau nei pusė (51 proc.) Laisvai samdomų specialistų sako, kad jokia pinigų suma jų neskatins vėl imtis tradicinio darbo..

Tai priveda prie mūsų naujausio klausimo: Ar žmonės, kurie „dienoraštį“ samdo laisvai samdomus darbuotojus? Norėdami atsakyti į tai, „BuildThis.io“ sukūrė apklausą ir pateikė įdomių rezultatų.

Vartotojo apklausa: kiek pinigų tinklaraštininkai išleidžia samdydami laisvai samdomus darbuotojus? pasakyti draugui

5 apžvalgos iš mūsų tyrimo

Mes susisiekėme su 22 tinklaraštininkų grupe norėdami sužinoti, ar jie naudojasi laisvai samdomais vertėjais, kaip jie juos naudoja, ir koks jų požiūris į užsakomąjį darbą ar jo laikymą namuose. 5 pagrindiniai mūsų apklausos dalyviai atvėrė akis.

1- 66,7% tinklaraštininkų apklausėme laisvai samdomus vertėjus

Tinklaraštininkų apklausaAr tinklaraštininkai samdo laisvai samdomus darbuotojus?

Paklausus, ar jie samdo laisvai samdomus darbuotojus, dauguma (66,7%) teigė, kad jie tai daro. Likusieji (33,3 proc.) Pasilieka visą savo darbą, kurį atlieka namuose.

Kodėl tinklaraštininkai nesamdo laisvai samdomų vertėjų?

Iš respondentų, kurie nesamdo laisvai samdomų vertėjų, keletas dažniausiai pasitaikančių priežasčių, kurias jie nurodė priimdami sprendimą:

 • Aš mėgau tai daryti pati
 • Biudžeto apribojimai
 • Nerimaujama dėl darbo kokybės
 • Užsakomosios paslaugos neturi autentiškumo

2–50% tinklaraštininkų išleidžia mažiau nei 500 USD per mėnesį

Kiek tinklaraštininkai išleidžia kiekvieną mėnesį samdydami laisvai samdomus darbuotojus?

Pusė (50%) apklaustųjų teigia, kad laisvai samdomiems darbuotojams išleidžia mažiau nei 500 USD per mėnesį. 25% išleidžia nuo 1 001 iki 3 000 USD, 18,8% išleidžia nuo 501 iki 1 000 USD, o likę 6,2% išleidžia daugiau nei 5000 USD per mėnesį.

„3- Upwork“, „Fiverr“, „Peopleperhour“ ir „Freelancer.com“ yra populiariausi tarp tinklaraštininkų

Kur tinklaraštininkai samdo savo laisvai samdomus darbuotojus?

Dauguma mūsų apklaustų tinklaraštininkų naudoja „Upwork“ (31,3%) norėdami išsiaiškinti ir pasamdyti tinkamus laisvai samdomus vertėjus. Antroji populiariausia platforma yra „Fiverr“ (18,8%), po jos seka „Freelancer.com“ ir „Peopleperhour“ (abu atitinkamai po 12,5%)..

„Upwork“ ir „Fiverr“ kartu užėmė daugiau nei 50% akcijų.

4–4 „Facebook“ grupės, „LinkedIn“ ir bendruomenė yra kitos vietos, kur žmonės ieško užsakomųjų paslaugų

Nors yra internetinių platformų, skirtų laisvai samdomiems darbuotojams sujungti su klientais, tai nėra vienintelės vietos, kuriose šios dvi grupės susiranda viena kitą. Remiantis apklausa, kiti internetinių tinklaraštininkų būdai yra šie:

 • „Facebook“ grupės
 • Vietos bendruomenės
 • Asmeninė ar profesinė nuoroda
 • „LinkedIn“

5 – Populiariausia užsakomoji užduotis yra su interneto svetainių kūrimu susijęs darbas, po kurio rašomas turinys

Kokias užduotis tinklaraštininkai perkėlė?

Tiesiog todėl, kad apklausinėjame tinklaraštininkus, tai nebūtinai reiškia, kad jie perkelia turinio kūrimo paslaugas (kai kurie tai daro). Dienoraščiai yra internetinės savybės, kurioms reikalingi grafikos, SEO ir kiti specialūs įgūdžiai, kad jie galėtų pralenkti savo bendraamžius.

Keletas dažniausiai pasitaikančių užduočių, kurias tinklaraštininkai perkelia iš išorės:

 • Dizainas (svetainė, logotipas, kita grafika) – 81,3%
 • Turinio rašymas – 62,5%
 • Interneto svetainių kūrimas – 50%
 • Socialinė žiniasklaida – 50 proc.

Reikia pagalbos ieškant ir samdant laisvai samdomus darbuotojus?

Kartais gali būti naudingiau pasamdyti laisvai samdomą darbuotoją, nei turėti vidinį personalą ar patys atlikti užduotį. Laisvai samdomi darbuotojai gali dirbti ten, kur yra (paprastai namuose), o tai sumažina jūsų išlaidas, o daugelis turi keletą specialių įgūdžių, kuriuos atsineša prie stalo..

Bet kas save vadina „laisvai samdomu vertintoju“, nebūtinai reiškia, kad jie duos jums tai, ko norite ir ko jums reikia. Atminkite – koncertų ekonomikoje dirba milijonai laisvai samdomų specialistų, todėl yra didelė tikimybė, kad vieni iš tų darbuotojų yra daug geresni už kitus.

Taigi, kaip rasti tą aukščiausią talentą? Čia yra keletas patarimų, kuriuos surinkome iš apklausos respondentų.

1. Apibrėžkite savo taikymo sritį ir žinokite, ko jums reikia

Tai bus sunku gauti kokybišką darbą, jei negalėsite perduoti laisvojo darbo specialistui to, ko jums reikia. Prieš įdarbindami, labai svarbu aiškiai apibrėžti užduotį, kurią norite perduoti. Aiškiai užrašykite savo taikymo sritį ir nustatykite darbų atlikimo terminus. Priežastis yra vengti painiavos tarp jūsų ir laisvai samdomų vertėjų.

Kita priežastis, dėl kurios turite aiškiai apibrėžtą taikymo sritį, yra tai, kad išvengtumėte apsiausties. Galbūt nežinote, kad dauguma projektų yra atsisakyta dėl nekontroliuojamos paklausos ir pokyčių apimties. Štai tokie mūsų respondento patarimai:

Būkite kiek įmanoma išsamesnis įgyvendindamas savo reikalavimus, nes tai padės padaryti projektą sklandesnį ir tęsti kelyje. Tai taip pat padeda nustatyti lūkesčius, kokie turėtų būti galutiniai rezultatai. – Chrisas Makara

Aiškiai pasakykite, ko ieškote, koks yra jūsų darbas ir ko tikitės iš vykstančių santykių. Kuo konkretesnį galite gauti, tuo geriau. Taip pat norėčiau atkreipti dėmesį į darbo užmokesčio dydį pradiniuose pranešimuose, kad įsitikintume, jog esame toje pačioje žaidimų aikštelėje, kad nešvaistytume laiko vieni kitiems. – Maddy Osman

Užtikrinkite gerą atitikimą nustatydami lūkesčius ir užtikrindami, kad jie greitai reaguoja į bendravimą. – Vinay Koshy

2. talentų ieškokite platformose ar tinkle

Kaip matote iš apklausos rezultatų, yra daug skirtingų vietų, kur rasti laisvai samdomą darbuotoją. Kai nuomojatės laisvai samdomose svetainėse, vienas vertingiausių patarimų yra perskaityti pavyzdžius ir apžvalgas. Apžvalgos yra geriausias našumo rodiklis, nes jos gaunamos iš išankstinių mokėjimų, tokių kaip jūs.

Čia yra keletas populiarių nuomos platformų, kuriose galite pradėti ieškoti talentų:

Upwork

upwork - platformos samdyti laisvai samdomus darbuotojus„Upwork“ yra svarbiausia laisvai samdomų vertėjų platforma, kurioje galite ieškoti kvalifikuotų laisvai samdomų specialistų ir profesionalių agentūrų, atliekančių įvairiausias užduotis ir projektus (apsilankykite internete)..

Fiverr

fiverr - laisvai samdoma platforma„Fiverr“ yra laisvai samdoma bendruomenė, turinti daugybę talentingų laisvai samdomų specialistų ir profesionalų. Dažnai „Fiverr“ siūlo greitas, trumpalaikes ir biudžetines paslaugas, kurių teikė pirmenybė daugeliui darbdavių (apsilankykite internete).

Jei norite gilinti skirtumą tarp abiejų platformų, perskaitykite mūsų straipsnį „Upwork vs Fiverr“. Vis dėlto jums gali prireikti laisvai samdomų vertėjų, kad galėtumėte dirbti su konkrečia platforma, kaip kad vienas iš mūsų respondentų čia:

Aš nesu ypatinga, man tiesiog rūpi, kad jie imtųsi SimbiRicky

Be platformų, ką mūsų respondentai turi pasakyti ieškant laisvai samdomų kandidatų?

1) Pirmiausia apie VA. Kaip jie dirba? Kaip jie nori gauti atlyginimą? Kiek laiko jie ketina investuoti? Kiek jie reikalauja iš jūsų? 2) Jei jūs ieškote VA, tada aš pasakysiu, nesikreipkite į pigų. Visada atsiminkite, kad kokybė nėra mažesnė. Jūs gaunate tai, už ką mokate. Tai kol kas didžiausias mano mokymasis. 3) Patikrinkite apžvalgas, jei samdote exp VA. Neskubėkite dirbti su nauju. Naujasis VA taip sunkiai dirba, kad tave nudžiugintų. 4. Jokių derybų su nauja VA. – Bhawana

Pirmasis dalykas, kurį reikia perduoti interneto svetainių kūrimui, yra pasirinkti tinkamą užsakomųjų paslaugų partnerį. Tada paprašykite jų pateikti ankstesnes nuorodas, pavyzdžiui, apie klientus ir ankstesnius produktus. Nepamirškite įvertinti komunikacijos srauto, nes skųstis yra skausminga ir atima daug laiko. – Džeris Žemas

Atlikto darbo kokybė ir savalaikiškumas – Enstine’as Muki

Patirtis ir kainodara – Azlinas Misvanas

3. Suderinkite savo reikalavimus su jų patirtimi

Jei reikia, kad kažkas perkoduotų jūsų svetainę, galbūt norėsite pasamdyti koderį, o ne grafinį dizainerį. Galbūt norėsite, kad kažkas galėtų tvarkyti jūsų finansinę apskaitą naudodamas „BigCommerce“, o ne tradicinę buhalteriją.

Kitaip tariant, suderinkite darbą su laisvai samdomo darbuotojo įgūdžiais ir patirtimi. Jei turite aiškų reikalavimą, pavyzdžiui, ką jau minėjau pirmame punkte, galite naršyti laisvai samdomų vertėjų profilius ir rasti tinkamus kandidatus.

Laisvai samdomo darbuotojo profilio pavyzdys ir patirtis, kurią kandidatas turi. Atidžiai perskaitykite, kad sužinotumėte, ar tai tinkamas kandidatas jūsų užduočiai atlikti (šaltinis).

Jei ieškote laisvai samdomų specialistų, turinčių tam tikrų įgūdžių, pateikiame laisvosios nišos platformos pavyzdį:

Koduojama

Koduojama - laisvai samdoma platformaKoduojamas yra laisvai samdoma platforma tiems, kuriems reikia „WordPress“ įgūdžių. Vietoje „Codeable“ galite rasti „WordPress“ ekspertų, kurie gali padėti spręsti su „WordPress“ susijusias problemas (apsilankykite internete).

Be to, štai ką keli tinklaraštininkai turi pasakyti apie tai:

Pirmiausia atlikite savo tyrimus. Peržiūrėkite jų aplanką ir pasikalbėkite, norėdami įsitikinti, kad laisvai samdomi darbuotojai gali padaryti tai, ko jūs juos samdote. Antra, nurodykite trumpus ir aiškius terminus. Visada nustatykite terminą prieš kelias dienas, kol prireiks turinio, kad būtų galima šiek tiek pasislinkti. – Sharon Hurley salėje

Ieškokite patyrusio laisvai samdomo darbuotojo, turinčio reikiamus jūsų darbo įgūdžius. – Billas Acholla

Nepamirškite jų apklausti. – Džo Kokas

4. Rūšiuokite pagal laisvai samdomus darbuotojus ir juos interviu

Teisingai, nepamirškite apklausti atrinkto kandidato!

Kadangi greičiausiai sulauksite daug susidomėjimo savo pareigomis ar projektais, norėsite apklausti savo galutinius kandidatus prieš įdarbindami ką nors. Čia yra keletas klausimų, kuriuos galite užduoti prieš priimdami sprendimą:

 • Kaip paskutinis klientas jus vertintų?
 • Koks yra jūsų tipinis apsisukimo laikas?
 • Kaip tu mane nuolat atnaujinsi?
 • Kokioje laiko juostoje dirbate?
 • Kaip matote šią poziciją ilgalaikėje perspektyvoje??

Atkreipkite dėmesį į jų atsakymus ir nemanykite, kad kandidatai turi tokią pačią darbo kultūrą kaip jūs. Turėdami šiuos pagrindinius klausimus galite sužinoti daugiau apie kandidatus ir sudaryti pagrindus geresniems užsakomiesiems santykiams.

Papildomi mūsų respondento patarimai šiuo klausimu yra šie:

Skirkite laiko nuodugniai išnagrinėti žmones. Įdarbindami laisvai samdomose svetainėse ir ypač samdydami rašytojus, dažnai susidursite su situacijomis, kai dalijami pavyzdžiai iš tikrųjų nėra tie dalykai, kuriuos parašė pareiškėjas. Jūs taip pat susidursite su scenarijais, kai pareiškėjai dalijasi dalykų, kuriuos jie iš tikrųjų parašė, pavyzdžiais, tačiau juos kažkas labai suredagavo, kad galutiniai juodraščiai naktį ir dieną skiriasi nuo originalių straipsnių. – Tabitha Naylor

Aš labiau norėčiau išsinuomoti keletą, o paskui jiems pavesti tą pačią užduotį – rasti geriausią iš tų, kurie buvo atrinkti. Be to, įsitikinkite, kad jūsų pareigybių aprašyme yra kažkas keisto, kad pašalintumėte tuos, kurie neskaito viso šio dalyko (pvz .: pradėkite motyvacinį laišką su Airijos sostine) – Khalidas Farhanas

5. Užmegzkite ilgalaikius santykius

Pasamdyti laisvai samdomą darbuotoją yra šiek tiek darbo, todėl tai nėra kažkas, ką norėtumėte pakartoti kiekvieną kartą, kai reikia atlikti kokią nors užduotį. Yra naudinga užmegzti ilgalaikius santykius su šiais darbuotojais.

Jei norite užmegzti ilgalaikius santykius su laisvai samdomais specialistais, čia pateikiami keli statistiniai duomenys, kuriuos turite žinoti. Pagal MBO partneriai, laisvai samdomi darbuotojai iš savo kliento tikisi daugiau, išskyrus piniginius, pavyzdžiui:

 • Kad jų darbas būtų įvertintas – 96 proc.
 • Kontroliuoti jų tvarkaraštį – 89 proc.
 • Savo darbo kontrolė – 88 proc.
 • Būti traktuojamam kaip komandos nariui – 83 proc.

Trumpai tariant, jūs turite pasitikėti jų kompetencija.

Štai keletas papildomų respondentų minčių:

Kai ką nors samdote, pagalvokite apie ilgalaikį. Nenaudokite niekam tik 1 ar 2 mėnesius (arba 1 ar 2 projektams). Treniruok juos, mokykis iš jų ir stenkis kuo ilgiau išlaikyti juos. Tai ne tik sukuria sveikesnius santykius, bet ir į jūsų darbą žiūrės tikrai rimtai. – Anil Agarwal

6. Nepriimkite sprendimo vien dėl kainos

Naudojant laisvai samdomą darbuotoją gali būti prieinamas būdas užsitikrinti darbą savo tinklaraštyje, tačiau tai nereiškia, kad pasirinkote pigiausią variantą. Užuot norėję, kad patyrę laisvai samdomi darbuotojai galėtų patenkinti jūsų poreikius.

Galbūt rasite atsitiktinį freelancerį, kuris gali išspręsti jūsų problemą už pusę patyrusio žmogaus kainos. Tačiau tikėtina, kad sprendimo rezultatas taip pat bus mažiau profesionalus.

Šiuo klausimu sako vienas iš apklausos respondentų:

Tas pats, kas „pirkti gražiai, kad neperkate du kartus“ – pasamdykite gerus laisvai samdomus darbuotojus, kad daugiau neišleistumėte blogo darbo taisymui. – Suraja

Reikia pagalbos samdant laisvai samdomus darbuotojus? Nepriimkite sprendimo remdamiesi vien kaina. Sužinok kodėl. pasakyti draugui

Baigiamosios mintys

Ne visos įmonės (internetinių dienoraščių rašymas yra verslas) nori samdyti laisvai samdomus darbuotojus, tačiau jūs negalite visko padaryti patys ir tikėtis, kad turėsite laisvą minutę savo dieną. Laimei, technologijos sukūrė esminį požiūrio į darbą pasikeitimą, ty galite gauti kokybišką pagalbą savo tinklaraščiui už prieinamą kainą.

Tačiau pažiūrėkime, dėl kokių priežasčių tinklaraštininkai nesamdo laisvai samdomų vertėjų:

Rašyti man yra taip lengva ir smagu, kad pati tai darau. Per savo internetinę karjerą esu parašęs daugiau nei 10 000 straipsnių, todėl rašau nemokamai ir lengvai – Ryanas Biddulpas

Manau, kad autentiškumas yra raktas į sėkmę, ypač kai kalbame apie turinio rinkodarą. Aš visada rekomenduoju tinklaraštininkams skelbti įrašus, kuriuose kalbama apie jų patirtį, nuomones ir žinias. Štai kodėl aš nenorėčiau samdyti atsitiktinių laisvai samdomų vertėjų savo turinio poreikiams. – Shane’as Barkeris

Publika yra inteligentiška. Jie pastebės net menkiausią tono pokytį ir, atrodo, autentiškumo trūkumą. Man svarbu pranešti savo tiesą ir tai yra kažkas, ką galima pasiekti samdant laisvai samdomus darbuotojus. – „Rhode InStyle“

Šiuo metu man to nereikia. Ateisiu ateityje ir jaudinuosi, kad prireiks per daug laiko išmokyti juos tai, ko man reikia. – Ileane B. Smith

Biudžeto apribojimas ir rašymo kokybė – Yan Jian

Nes aš galėčiau tai padaryti pats. – Wong Zhi Xin

Net jei jūs buvote vienas iš tų, kurie yra labiausiai atsparūs samdyti laisvai samdomą darbuotoją, šie rezultatai turėtų būti mintis. Jūsų bendraamžiai vis dažniau naudoja internetines platformas ir kitus išteklius, norėdami susisiekti su profesionalais, kad padidintų savo svetainių kokybę ir pagerintų bendrą svetainės lankytojų patirtį..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map