Marrëveshjet më të mira për të Premten e Zezë 2019 për bizneset e vogla

E premte e zeze është vetëm rreth qoshe dhe kjo është koha më e mirë e vitit për pronarët e bizneseve për të rrëmbyer marrëveshjet më të mira. Nga mbajtja në internet tek mjetet e biznesit, ka kaq shumë gjëra që mund të ndihmojnë bizneset të lulëzojnë në këtë epokë dixhitale. Drejtimi i një biznesi sot do të thotë që ju duhet të kryeni më shumë aktivitete në internet sesa thjesht të keni një faqe në internet që ulet atje në ngecje.


Disa nga këto gjëra mund të jenë sfiduese, siç janë gjetja e mjeteve të duhura për t’ju ndihmuar. Le të shohim disa nga më të mirat që janë ofruar këtë vit dhe si mund t’i shfrytëzoni ato për të marrë një pjesë të mirë të konkursit.

Marrëveshjet e Premten e Zezë të HandPicked për pronarët e bizneseve të vogla

1. EmriCheap

Zbritjet e premten e zezë të Namecheap 2019

NameCheap është një emër i njohur është industria e mbajtjes së faqeve në internet dhe emrit të domain. Po u ofron klientëve disa zgjedhje për këtë marrëveshje këtë të Premte të Zezë. E para është një shitje e madhe – deri në 97% zbritje – në regjistrimin e fushave të larta dhe 27% zbritje të transferimeve të emrave të domain. Ju gjithashtu mund të kurseni 60% ulje të planeve private të postës elektronike dhe deri në 85% në certifikatat SSL.

Të kesh një prani në internet sot nuk është më thjesht një mundësi që është e mirë për t’u bërë thelbësore për bizneset e të gjitha niveleve. Edhe nëse nuk po përdorni Internetin drejtpërdrejt për shitje, pa një prani dixhitale mund të humbisni markën dhe gjenerimin e plumbit.

Megjithatë, ajo që shumë njerëz nuk e kuptojnë është se ju nuk duhet të blini të gjitha produktet që ju nevojiten për aktivitetet tuaja në internet të gjitha në një vend. Për shembull, ju mund të vendosni të blini web hosting tuaj nga një kompani, por emrin e domain tuaj nga një tjetër.

Arsyeja për ta bërë këtë është se të gjitha këto produkte kanë çmime elastike. Namecheap është një nga burimet më të mira për marrëveshje të mira për emrat e domain dhe kursimi i 97% në çmimin e një mund të jetë i rëndësishëm për një biznes të vogël.

Ndërsa shumë pako të mbajtjes së faqeve në internet vijnë me disa shtesa për trajtimin e postës elektronike, këto nuk janë gjithmonë të përshtatshme për nevoja biznesi. Për shembull, nëse dëshironi të dërgoni vëllime të larta të postave elektronike të marketingut ju ka të ngjarë të jeni më mirë me një host të veçantë të Email-it Privat.

Më në fund, ekziston vërtetimi SSL. Kjo është e nevojshme sot pasi shumë kompani të shfletuesve të Internetit kanë filluar të përqendrohen në siguri. Google gjithashtu penalizon renditjen e kërkimit të faqeve që nuk kanë një certifikatë SSL.

Cila është marrëveshja për emrinCheap?

 • 97% Ulje e regjistrimit të domeneve më të larta
 • Transferime të emrave të domainit 27%
 • 60% Zbritje nga planet private të postës elektronike
 • Deri në 85% çertifikata SSL

Vizitoni EmriCheap

2. Elementet Envato

Envato Black Friday Promo 2019

Envato Elements u ofron përdoruesve qasje në një koleksion të madh grafikësh që mund të përdoren për çdo qëllim. Kjo i bën ata pothuajse një domosdoshmëri për bizneset, veçanërisht ato që duan të arrijnë një audiencë të gjerë përmes marketingut dixhital.

Problemi me kërkimin e një imazhi për t’u përdorur në aktivitetet tuaja të marketingut është se shpesh, artikujt që gjeni në internet i përkasin dikujt. Për t’i përdorur ato për nevojat tuaja, duhet të provoni të merrni të drejtat për ato që mund të jenë mjaft tërheqëse dhe me kosto të ndryshme.

Zgjidheni këtë problem duke u regjistruar me Envato dhe qasni në bazën e të dhënave të tyre që përmbajnë miliona skedarë. Këto mund të ripërdoren në çfarëdo mënyre që ju pëlqen, shpejt dhe me lehtësi. Të gjitha që ju nevojiten një abonim të vetëm të cilin e paguani çdo muaj.

Këtë të Premte të Zezë ata po ofrojnë zbritje si në abonimet vjetore ashtu edhe në ato mujore. Pricesmimet e pajtimeve mujore janë ulur nga 33 dollarë në muaj në 19 dollarë në muaj, ndërsa nëse paguani çdo vit kurseni edhe më shumë me një normë prej vetëm 14 dollarë në muaj.

Krahasoni atë me bazat e të dhënave të imazheve të aksioneve si fotot iStock e cila ngarkon 12 dollarë për një kredi të vetme (disa imazhe kushtojnë më shumë se 1 kredi) dhe mund të shihni se çfarë mund të jetë vjedhja e një abonimi me Envato.

Marrëveshjet e tyre të Premten e Zezë fillojnë nga ora 12 e mëngjesit AEDT në 2 Dhjetor 2019 dhe zgjasin deri në ora 5 pasdite. AEDT me 3 Dhjetor 2019.

Cila është marrëveshja me Envato?

 • 50% Zbritje nga të gjitha planet e pajtimeve

Vizitoni Envato

3. A2 Hosting Shared Hosting

A2 Hosting Premte e Zezë Promo 2019

Kur Namecheap po ofron oferta të shkëlqyera për emrat e domeneve dhe aksesorët e tjerë këtë të Premte të Zezë, A2 Hosting ju ka mbuluar nëse jeni në treg për pritje të përbashkët. A2 Hosting është një nga emrat kryesorë në biznes dhe nëse nuk jeni të kënaqur me pritjen tuaj të tanishme, ky është një vend i shkëlqyeshëm për të kaluar tani.

Ata kanë ulur çmimet e përbashkëta të pritjes deri në esencë dhe këto plane fillojnë nga 1.98 dollarë tani. Kjo i bën ata jashtëzakonisht të përballueshëm. Pjesa më e mirë është që norma e zbritjes 67% në pritje të përbashkët vlen për të gjithë gamën e tyre të përbashkët të pritjes, që do të thotë se nëse kërkoni më shumë burime në hostimin e përbashkët, do të kurseni edhe më shumë.

Nëse keni qenë duke u ankuar për një pritës të dobët të internetit, duke lëvizur këtu tani jo vetëm që mund t’ju kursejnë para, por ato gjithashtu do të trajtojnë migracionin tuaj të internetit për ju. Lërini të shqetësohen për detajet teknike në vend!

Shijoni këto tarifa speciale me zbritje nga A2 Hosting nga ora 9 e mëngjesit me 26 Nëntor 2019 deri në 11.59 p.m. më 3 dhjetor 2019.

Cila është marrëveshja në A2 Hosting?

 • 67% Zbritje nga të gjitha planet e përbashkëta të pritjes

Vizitoni A2 Hosting

4. Hosting i njohur Vost VPS

Marrëveshjet e njohura të Premten e Zezë 2019

KnownHost është një ofrues i shërbimit të web hosting-ve me gamë të plotë por është i njohur edhe (falja e fjalës) për planet e shkëlqyera VPS që ka. Këto janë një formë hap-up pritjeje e përbashkët e rregullt dhe shpesh mund të zgjidhni sa dëshironi saktësisht në aspektin e burimeve. Këto burime janë gjithashtu lehtësisht të shkallëzueshme.

Nëse faqja juaj ka qenë e suksesshme, sigurohuni që të vëzhgoni përdorimin e burimeve tuaja dhe të planifikoni për zgjerim. Pritja e përbashkët nëse shpesh është e pafalshme nëse tejkaloni përdorimin e burimeve dhe duke bërë kështu që mund të rezultojnë në ndërprerje të shërbimeve që ndikojnë në biznesin tuaj.

Shikoni herët drejt planeve VPS, veçanërisht tani që KnownHost po ofron oferta speciale këtë të Premte të Zezë. Për çdo plan VPS për të cilin regjistroheni, jo vetëm që po merrni zbritje të çmimeve, por edhe përfitime të tjera.

Përdorimi i kodit kupon KHBLKFRI5030 kur vendosni paketat e menaxhuara të VPS-ve ose KVM-it të Menaxhuar do t’ju marrin jo vetëm 50% ulje, por gjithashtu do të shijoni zbritje të përsëritura prej 30% kur të vijë koha për rinovim. Ata gjithashtu po dyfishojnë burimet tuaja të hostimit të VPS, kështu që ju merrni më shumë gjithçka. Kombinimi është një përfitim i qëndrueshëm afatgjatë për në fund të fundit për drejtimin e faqes së internetit të biznesit tuaj.

Grab këto marrëveshje nga KnownHost këtë të Premte të Zezë, e vlefshme nga 6 e mëngjesit në 22 nëntor 2019 deri në mesnatën e 1 dhjetorit 2019.

Farë është marrëveshja në KnownHost?

 • 50% Zbritje VPS-të Menaxhuar ose KVM-i i Menaxhuar i Re
 • 30% Ulje të faturave të përsëritura

Vizitoni në NjohurHost

5. Kontakt i vazhdueshëm

Kontakti Kontaktoni E Premte e Zezë Promo 2019

Kontakti i vazhdueshëm është një nga emrat kryesorë kur bëhet fjalë për marketing dixhital. Ato kanë një gamë të qëndrueshme të karakteristikave për të ofruar biznes të çdo madhësie që mbulojnë fusha të shumta të marketingut dixhital. Kjo shkon nga marketingu me postë elektronike deri te automatizimi i marketingut. Ato janë aktivi juaj i marketingut dixhital me një ndalesë.

Marketingu dixhital mund të ndihmojë bizneset në kaq shumë mënyra dhe është një mjet i fuqishëm për ta përdorur. Kontakti i vazhdueshëm jo vetëm që mund të ndihmojë në arritjen e klientëve tuaj, por gjithashtu në kohën e duhur dhe me ofertat e duhura. Rritni gjeneratën tuaj të plumbit lehtësisht dhe shpejt.

Për përdoruesit që janë të ri në kontakt të vazhdueshëm, ju mund të shijoni një zbritje prej 50% nga tre muajt e parë të abonimit tuaj. Mimi i pajtimit tuaj varet nga numri i adresave të postës elektronike që keni në listën tuaj të emailit.

Marrëveshja vlen gjithashtu për përdoruesit që janë në provën e tyre falas, prandaj mos u shqetësoni, ata nga ju që janë akoma mund të marrin atë 50% zbritje në tre muajt e parë.

Kjo marrëveshje është e vlefshme nga 25 Nëntori 2019 deri më 1 Dhjetor 2019. Nëse e humbisni, regjistrimi midis 2 Dhjetorit 2019 dhe 4 Dhjetorit 2019 do t’ju ruajë akoma 40% nga tre muajt e parë.

Cila është marrëveshja për kontakte të vazhdueshme?

 • 50% Ulje tre muajt e parë të pajtimit tuaj

Vizitoni Kontaktin e vazhdueshëm

6. Rocket WP

WP Rocket Black Friday Promo 2019

WP Rocket është një plugin WordPress i krijuar për të shpejtuar faqen tuaj. Me kaq shumë faqe në internet që ekzekutojnë WordPress sot ajo është një zgjedhje popullore që nuk është thjesht e fuqishme, por si një shtojcë, gjithashtu e lehtë për t’u përdorur. Thjesht instaloni nga shtojca juaj e WordPress dhe vendoseni që të funksionojë ashtu siç dëshironi.

WordPress është një platformë fantastike, por për shkak të mënyrës se si sillet, është ndonjëherë edhe një burim çelsi ndonjëherë. Kjo prek faqet e biznesit më shumë sepse faqet e tyre të internetit jo vetëm që bëjnë shitje ose gjenerojnë udhëheqës, por janë fytyra dixhitale e markës së tyre.

Ju duhet një sit që mund të kryejë më së miri për të treguar biznesin tuaj në maksimum dhe kjo është aty ku një mjet si WP Rocket vjen në dispozicion. Ju duhet gjithashtu ta konfiguroni vetëm një herë dhe faqja juaj do të funksionojë në gjendje të lartë për një kohë të gjatë.

Këtë të Premte të Zezë mund të merrni WP Rocket me 30% ulje pa marrë parasysh se cilën licencë vendosni. Marrëveshja zgjat nga 26 Nëntori 2019 deri më 3 Dhjetor 2019.

Cila është marrëveshja me Rocket WP?

 • 30% Zbritje nga të gjitha licencat

Vizitoni Rocket WP

Shikoni – Ofertat e bëra me dorë të Premtes së Zezë për pronarët e biznesit të vogël përmes @BuildThis_io tregoni një shoku

Përfundim: Ruani të Madh dhe Zgjeroni biznesin tuaj

E Premte e Zezë është shpesh koha më e mirë për të siguruar një pjesë të madhe, por është veçanërisht e vërtetë për bizneset e vogla të cilat duhet të mbajnë një vëmendje të ngushtë të shpenzimeve. Koleksioni i këtij viti i marrëveshjeve të së Premtes së Zezë që kemi mbledhur këtu mbulon shumë pjesë të biznesit dixhital për ju.

Për bizneset, një prani dixhitale është më shumë sesa thjesht ‘duke u parë në internet’ por ka kaq shumë mënyra që ju mund të përdorni asetet tuaja në internet për t’i dhënë biznesit tuaj një nxitje.

Konsideroni shumë nga këto mjete jo si opsionale, por potencialisht duke shërbyer si mënyra të paçmueshme për të rritur biznesin. Në çdo skenar, kjo është e mirë, por me ulje të pjerrët bëhet edhe më e mirë. Përfitoni nga çmimet më të ulëta tani dhe rritni menjëherë performancën tuaj dixhitale.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map