Tokios svetainės kaip „AppSumo“: raskite daugiau „AppSumo“ alternatyvų pasiūlymų

„AppSumo“ yra svetainė, kurioje siūlomi pasiūlymai dėl programinės įrangos. Ši skaitmeninė rinka jau seniai gyvuoja ir siūlo tik nuolatinius sandorius. Kadangi bet kurios rūšies pardavimas yra trumpalaikio pobūdžio, galite tikėtis, kad dauguma tokių svetainių kaip „AppSumo“ pasiūlymų dažnai keisis.


Nors „AppSumo“ yra viena seniausių tokio pobūdžio svetainių, dar nereiškia, kad esate užstrigęs tik viename šaltinyje. Šiandien yra daugybė norinčiųjų, kurie bandė sekti „AppSumo“ modelį – vieni sėkmingesni nei kiti.

Augant daugybei programinės įrangos prekyviečių, kaip šios svetainės sėkmingai laikosi prieš „AppSumo“? Pažvelkime giliau į šias galimybes ir pažiūrėkime, ką gauname.

* Atskleidimas: Šiame įraše naudojamos partnerių nuorodos. Mes uždirbame komisinį mokestį (be papildomų mokesčių jums), jei perkate per mūsų nuorodas. Tai padeda padengti mūsų rašytojo ir svetainės eksploatavimo išlaidas.

Apie „AppSumo“

„appsumo“ svetainė„AppSumo“ pagrindinis puslapis (apsilankykite čia)

„AppSumo“ programinės įrangos rinkos versle dirba jau beveik dešimtmetį. Ši platforma, įkurta dar 2011 m., Šimtams kūrėjų ir programinės įrangos leidėjų padėjo uždirbti didelius pinigus.

Programinės įrangos nuolatiniai pasiūlymai ir nuolaidos

Yra daugybė „AppSumo“ siūlomų sandorių rūšių, iš kurių ryškiausi yra gyvenimo sandoriai. Tai reiškia, kad tos programinės įrangos ar paslaugos pirkimas per platformą yra vienkartinės išlaidos ir jūs galite ja naudotis amžinai. Be to, taip pat yra metinių pasiūlymų ir netgi nemokamų paslaugų.

Augant rinkų skaičiui, atrodo, kad „AppSumo“ susidūrė su didele konkurencija. Rašymo metu „AppSumo“ išvardijo 66 sandorius – vis dar gana nemažą sumą.

„AppSumo“ naršymasDabartinius „AppSumo“ pasiūlymus galite rasti (spustelėkite čia norėdami peržiūrėti šiuos pasiūlymus).

Jie suskirsto turimą programinę įrangą į gana įvairias kategorijas, bet, matyt, populiaresnės sritys yra rinkodara ir potencialių klientų generavimas. Žinoma, yra nelyginių daiktų, tokių kaip el. Knygos ir kita informacinė medžiaga.

Geriausia „AppSumo“ naudojimo dalis yra tai, kad bet kuriuo metu galite gauti patikimų programinės įrangos pasiūlymų ir nereikia laukti Juodojo penktadienio ar „Kibernetinio pirmadienio“ išpardavimų..

Kas yra „AppSumo“: Pro tinklaraštininkus, filialų rinkodaros specialistus, mažas įmones.

Apsilankykite „AppSumo“

5 geriausios „AppSumo“ alternatyvos

1. „StackSocial“

Stacksocial pagrindinis puslapis

Jei esate ieškoję „AppSumo“ panašioje svetainėje kaip „StackSocial“, jūsų pirmoji reakcija greičiausiai būtų „WOW“. „StackSocial“ pradėjo veikti po kelerių metų po „AppSumo“ ir nuo to laiko stipriai auga.

Nuo tada, kai jie pradėjo veiklą, „Stacksocial“ teigia, kad uždirbo daugiau nei 50 milijonų dolerių klientams, sutaupė lankytojų daugiau nei 1,5 milijardo dolerių ir išvardijo daugiau nei keturis milijonus sandorių. Bet kokiu atveju tai yra gana didelis programinės įrangos ir dolerių kiekis.

„StackSocial“ galima rasti šimtus sandorių, o platforma tapo „teisingos programinės įrangos“ stadijoje. Dabar tai yra praktiškai pilna elektroninės komercijos platforma, kurioje taip pat prekiaujama viskuo, pradedant automobilių programėlėmis ir baigiant mados aksesuarais.

Nors puristai gali tuo nesidžiaugti, iš tikrųjų nėra ko verkti, nes „StackSocial“ vis dar išlaiko savo jėgas teikdama pagrindinius programinės įrangos pasiūlymus. Greita „VPN“ paieška atnešė daugiau nei 20 pasirinkimo variantų.

„StackSocial“ yra lengvai geriausia „AppSumo“ alternatyva, kurią radau iki šiol. Tiesą sakant, tai, kas yra siūloma bet kuriuo metu, žymiai pranoksta „AppSumo“.

Kas yra „StackSocial“: Visi

Apsilankykite „StackSocial“

2. Atsikratykite

Išjungti pagrindinį puslapį

Palyginti su aukščiau išvardintais galingais derybomis, atrodo, kad „Dealify“ pasiūlė šiek tiek nuviliančių pasiūlymų. Tiesą sakant, kai patekau į svetainę, iš tikrųjų buvo gauti tik 6 pasiūlymai. Net neatsižvelgiant į ateinančius ir išeinančius sandorius, turėti mažiau nei dešimt pasiūlymų visoje svetainėje atrodo šiek tiek neveiksminga.

„Dealify“ „Facebook“ puslapis, be ganėtinai menko jų siūlo, taip pat turi ribotą ekspoziciją tik su keliais šimtais sekėjų. „Dealify“ tikrai ne apsimeta, kad yra kitaip, su savininkas teigia kad jis pradėjo svetainę iš „aistros internetinei rinkodarai ir augimo įsilaužimo“.

Jų rinkodaros taškas nukreiptas į rinkodaros specialistus ir „augimo įsilaužėjus“, tačiau žiūrėdamas į pirmąjį parodytą pasiūlymą nebuvau labai įsitikinęs. Tai buvo slaptažodžio valdymo programos pasiūlymas.

Kam skirti: Augimo įsilaužėliai, prekybininkai, smulkusis verslas

Apsilankykite „Dealify“

3. „PitchGround“

„PitchGround“ pagrindinis puslapis

Kai rinkoje veikiančioje įmonėje dirba daugiau darbuotojų, nei joje yra aktyvių pasiūlymų, būčiau šiek tiek susirūpinęs, jei būčiau savininkė. Deja, tokia yra dabartinė padėtis, kurioje, atrodo, atsidūrė „PitchGround“.

Pirmą kartą šią svetainę radau atlikdamas pagrindinius „AppSumo“ tyrimus – „PitchGround Ad“ nuolat rodė „Google“ sakydamas „Jūs galite padaryti geriau“. Tai reiškia, kad jų rinkodaros komanda aktyviai taiko „AppSumo“ klientus. Galbūt daugiau laiko reikėtų skirti pirkimo sandoriams jų pačių vartotojams.

Greitas žvilgsnis per „PitchGround“ svetainę parodė iš viso 27 sandorius – tik 5 iš jų buvo aktyvūs šio straipsnio sukūrimo metu. Likusios dalys buvo pažymėtos kaip „išparduotos“. Be to, svetainės lankytojams nuolat suteikiama teisė pasirašyti pranešimus apie savo sandorius per labai erzinančių iššokančių langų seriją..

Kam skirtas „PitchGround“: Mažos įmonės, prekybininkai, profesionalūs tinklaraštininkai

Apsilankykite „PitchGround“

4. „DealFuel“

„DealFuel“ pagrindinis puslapis„DealFuel“ pagrindinis puslapis

Užuot sutelkę dėmesį tik į svetainių savininkus ar įmones, „DealFuel“ siūlo platų labai naudingos daugiafunkcinės programinės įrangos ir net išteklių. Kai kurie to pavyzdžiai būtų nešiojamų kompiuterių valikliai arba netgi skrajutių pakuotės verslui, kai kurios iš jų netgi atiduodamos nemokamai..

Turėdami 21 pasirinkimo pasiūlymų puslapį, naršymas svetainėje gali šiek tiek užtrukti. Jie tai palengvino, naudodamiesi keliais rūšiavimo būdais pagal siūlomus pasiūlymus. Ypatingas dėmesys yra tas, kad „DealFuel“ turi specialias kategorijas, apimančias „WordPress“ ir papildinius – puikiai tinka daugeliui svetainių savininkų.

Iš pirmo žvilgsnio tai yra dar viena nedidelė operacija, kurią vykdo pagrindinė žmonių grupė, kuriai pavyko sukurti sėkmingą svetainę. Įkvėpimas visiems kitiems svetainių savininkams, kurie naudojasi savo pasiūlymais, norėdami išplėsti savo svetaines, taip?

Kam skirtas „DealFuel“: „WordPress“ svetainių savininkai, mažos įmonės, nuolatiniai ieškantys sandorių

Apsilankykite „DealFuel“

5. Deal veidrodis

„DealMirror“ pagrindinis puslapis„Mirro“ pagrindinis puslapis

„Deal Mirror“ labai daug dėmesio skiria programinės įrangos pasiūlymams, kurie padėtų svetainėms augti. Jie siūlo daugybę pasiūlymų, apimančių kategorijas: nuo rinkodaros iki socialinės analizės. Deja, atrodo, kad rašymo metu jų pasiūlymai buvo riboti.

Nors tie, kuriuos radau, buvo gana naudingi, panašu, kad čia esančio turinio šiek tiek trūksta. Vis dėlto malonu, kad jie supranta naujesnių svetainių paleidimo sunkumus ir sukūrė kategoriją pavadinimu „Pasiūlymai iki 20 USD“.

Čia taip pat yra pasiūlymų pasitenkinimo garantija, ir jie grąžins bet kokius jūsų pirktus pirkimus, neužduodami klausimai.

Kam skirtas veidrodis: Profesionalūs tinklaraštininkai, mažos ir vidutinės įmonės

Apsilankykite „DealMirror“

Kaip veikia programinės įrangos prekyvietės

Darbinis modelis yra gana paprastas.

Rinkos kreipiasi į kūrėjus, leidėjus ar paslaugų teikėjus ir tariasi dėl „susitarimo“ sąlygų. Šie sandoriai rinkoje yra unikalūs, kad būtų sukurtas įtikinamas pardavimo faktorius.

Tuomet prekyvietės imasi darbo, kad sandoris būtų kuo patrauklesnis lankytojams. Tuo tarpu už kiekvieną išpardavimą, kurio rezultatas yra vyras viduryje (prekyvietėje), reikia nemažos sumos.

„AppSumo“ pavyzdžiaiPavyzdys – „AppSumo“ sutaupytos lėšos leidžia sutaupyti iki 96% tokios rinkodaros programinės įrangos kaip „Boost“ ir kt.

Ši trijų krypčių strategija naudinga visiems dalyviams. Programinės įrangos šaltinis gali laisvai patekti į rinką dar neišnaudotam klientų segmentui, o rinka uždirba dalį kiekvieno pardavimo. Galiausiai pirkėjas gauna didelę nuolaidą.

Daugelis sandorių prekyviečių taip pat dirba su dukterinėmis įmonėmis, todėl greičiausiai susidursite su svetainėmis, siūlančiomis daugiau nei vieną rinką apimančius sandorius. Tai dar labiau padeda prekyvietes išplėsti internete.

Tiesą sakant, jei jus domina, galite patys įsteigti filialų svetainę ir pasinaudoti šių rinkų siūlomais sandoriais..

Išvada: ar prekyvietės yra naudingos?

Iki šiol tikriausiai supratote, kad dauguma šių prekybos svetainių iš tikrųjų yra skirtos svetainių savininkams, kurie nori išplėsti augimą. Turinys ir SEO yra gyvybiškai svarbūs bet kurios svetainės ar tinklaraščio branduoliai, tačiau platesnis informacijos skleidimas yra kitas dalykas.

Populiariausios programinės įrangos pasiūlymų kategorijos apima:

 • Svetainių kūrimas
 • Kursai ir vadovai
 • SEO valdymas
 • Pardavimai ir švino generavimas
 • Rinkodara ir informavimas

„Deal“ svetainės naudingos keliais būdais nei viena. Pirmasis akivaizdus – sutaupytos išlaidos. Daugelyje šių svetainių rasti pasiūlymai dažnai būna unikalūs. Pavyzdžiui, pasinaudokite proga nusipirkti licenciją visam gyvenimui, o ne mokėti metinius periodinius mokesčius.

Antrasis yra šiek tiek subtilesnis. Pažvelkime į filialų svetainės savininką, kuris norėjo, kad būtų kokia nors programa, kuri padėtų sukurti potencialų klientą. Be to, kad ieškote norimo pasiūlymo prekyvietėje, taip pat galite naršyti alternatyvius pasiūlymus, kad sužinotumėte, ar galite susidurti su kažkuo geresniu, ar už jūsų pinigus yra gera vertė..

Taip pat dar kartą atminkite, kad šie pasiūlymai keičiasi reguliariai, todėl visada galite pasitikrinti dar kartą, kad gautumėte naujų idėjų, kokia programinė įranga galėtų būti geriausia jūsų verslui..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map