SEMrush apžvalga: ko reikia norint aplenkti jūsų konkurentus

Tiems iš jūsų, kurie mano, kad internetas yra tik atsitiktinė internetinių svetainių, elektroninių parduotuvių ir tinklaraščių kolekcija, skirta jūsų skaitymo malonumui, pagalvokite dar kartą. Internetas, kaip ir tikrasis pasaulis, yra griežta verslo aplinka. Tiesa, vidutinis Džo jį tiesiog sumaišys, tačiau tikras verslininkas elgiasi su juo lygiai taip, kaip yra – konkurencija su verslo konkurentais dėl pajamų.


Dauguma interneto gyventojų ir net mažos įmonės skaito naujienas ir daro įspūdį apie judesius, kuriuos visame pasaulyje daro pasaulinė prekyba. Internetas jau seniai yra tarpvalstybinis ir jei tikitės išgyventi internete kaip verslas, jums reikės ne tik trumpų žinių, ką reiškia terminas „Search Engine Optimization“..

„SEMrush“ siūlo 7 dienų nemokamą bandomąją versiją savo programinei įrangaiGalimas 7 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis.

Plytų ir skiedinio parduotuvėje turėsite įvertinti tokius dalykus kaip vieta ir klientų srautas. Tai taikoma ir svetainei. Dažniausiai srautas nematomas, todėl jūs turite žinoti, kas pritraukia jūsų klientus – pavyzdžiui, per paieškos variklių sąrašus.

SEMrush apžvalgos santrauka

Platus internetinio verslo analizės įrankis

Vardas: SEMrushas

Apibūdinimas: „SEMrush“ yra verslo žvalgybos programinė įranga, siūlanti išsamius duomenų tyrimus. Jums reikia šių duomenų, kad pranoktumėte savo konkurenciją.

Operacinė sistema: Žiniatinklyje

Programos kategorija: Internetinė rinkodara, SEO

 • Lengvas naudojimas

 • Patikimumas

 • funkcijos

 • Kainos ir kokybės santykis

 • Pagalba klientams

Apskritai

4.2

Santrauka

„Semrush“ tikslas – padėti jums parduoti savo žiniatinklio turinį, tačiau atsižvelgiant į funkcijų rinkinį, jis praplečiamas dar labiau. Jūs gaunate prieigą prie beveik bet kokio įrankio, kurio reikia kovoti su kitais, kad užimtumėte aukščiausią „Google“ reitingą.

Sužinokite daugiau:

 • Susipažinimas su SEMrush
 • Ką siūlo „SEMrush“?
 • SEMrush kainų nustatymas
 • Kam skirtas SEMrush?

Argumentai už

 • Neįtikėtinai galingas SEO palaikymas
 • Gaukite kitaip neprieinamos informacijos apie konkurentus

Minusai

 • Staigios kainos
 • Išbandykite „SEMrush“ nemokamai
 • Palyginkite „SEMrush“ kainodarą

{
"@kontekstas": "http://schema.org",
"@ tipas": "Apžvalga",
"itemPeržiūrėta": {
"@ tipas": "Programinės įrangos taikymas",
"vardas": "SEMrushas",
"apibūdinimas": "„SEMrush“ yra verslo žvalgybos programinė įranga, siūlanti išsamius duomenų tyrimus. Jums reikia šių duomenų, kad pranoktumėte savo konkurenciją.",
"vaizdas": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/semrush-home-review.jpg",
"Operacinė sistema": "Žiniatinklyje",
"taikymo kategorija": "Internetinė rinkodara, SEO"
},
"peržiūra": {
"@ tipas": "Įvertinimas",
"ratingValue": 4.20000000000000017763568394002504646778106689453125,
"bestRating": 5,
"blogiausias įvertinimas": 0
},
"autorius": {
"@ tipas": "Asmuo",
"vardas": "Timothy Shim"
},
"peržiūraKūnas": "

„Semrush“ tikslas – padėti jums parduoti savo žiniatinklio turinį, tačiau atsižvelgiant į funkcijų rinkinį, jis praplečiamas dar labiau. Jūs gaunate prieigą prie beveik bet kokio įrankio, kurio reikia kovoti su kitais, kad užimtumėte aukščiausią „Google“ reitingą.

\ r \ n

Sužinokite daugiau:

\ r \ n

  \ r \ n
 • Susipažinimas su SEMrush
 • \ r \ n

 • Ką siūlo „SEMrush“?
 • \ r \ n

 • SEMrush kainų nustatymas
 • \ r \ n

 • Kam skirtas SEMrush?
 • \ r \ n

"
}

Kas yra SEMrush

„SEMrush“ yra galingas ir universalus konkurencingos žvalgybos rinkinys, skirtas internetinei rinkodarai, pradedant SEO ir PPC bei baigiant socialinės žiniasklaidos ir vaizdo reklamos tyrimais.

Susipažinimas su SEMrush

SEMrush yra vienas didžiausių vardų, šiandien ten kalbant apie SEO. Tai baigta svetainės analizės įrankis tai padeda suteikti jums reikalingos informacijos norint sukurti sėkmingą svetainę. Turiu omenyje turėdamas omenyje informaciją – tiek savo svetainėje, tiek konkurencijoje.

Optimizuodami savo svetainę, remdamiesi SEO duomenimis, galėsite sukurti raktinius žodžius ir strategijas, kurios pritrauktų srautą, kurio reikia išgyvenant.

SEMrush valdymo pultasJūsų centrinė nervų sistema – valdymo pultas

Pirmas dalykas, su kuriuo susidursite „SEMRush“, yra valdymo pultas, kuriame rodomas apžvalgos ekranas. Iš čia, galite peržiūrėti svetainės lankomumą ir raktinius žodžius, taip pat prieigą prie kitų skyrių. Tai nuveda mane prie pirmojo pagrindinio dalyko, kurį apima SEMrush, tai yra informacija.

Ką siūlo „SEMrush“

„SEMrush“ siūlo išsamią informaciją apie jūsų svetainę, taip pat apie konkurentų svetaines..

Per SEMrush galite gauti išsamios informacijos ne tik savo svetainėje, bet ir apie bet kokią kitą esamą svetainę – įskaitant jūsų konkursą.

Jums bus suteikta galimybė sužinoti raktinius žodžius, kur jie yra išdėstyti, kokią srautą gauna kiekvienas raktinis žodis ir net įvairių raktinių žodžių pirkimo per „Google“ išlaidas..

Be to, galinga „SEMrush“ siūloma funkcija yra raktinių žodžių tyrimas. Prieš net kurdami bet kokį savo svetainės turinį, patikrinkite SEMrush ir galėsite pasakyti, koks karštas šis raktinis žodis. Tai reiškia, koks jis populiarus, kaip sunku bus reitinguoti tą raktinį žodį ir net pamatyti, kaip kitiems sekasi toje pačioje veikloje.

SEMrush - žinios apie jūsų svetainės nuorodas yra svarbi jūsų SEO strategijos dalisŽinios apie jūsų svetainės nuorodas yra svarbi jūsų SEO strategijos dalis

Taip pat svarbu stebėti savo poziciją raktinių žodžių reitingavime. Tai yra nuolatinė užduotis, kurią galima automatizuoti naudojant SEMrush. Tiesiog nustatykite parametrus ir iš sistemos gausite reguliarias ataskaitas.

Paskutinė svarbiausia pabrėžtina sritis yra tai, kad „SEMrush“ neatsiliko nuo laiko ir aiškiai išsiskyrė, žinodama, ką „Google“ daro mobiliojo ryšio srautas. Tai palyginti naujesnė dimensija, kurios daugelis žmonių vis dar nepaiso, net sprogstant išmaniųjų telefonų srautui.

Jei leisite palyginti darbalaukio ir mobiliųjų telefonų analizę, galėsite susieti klavišų tekstus dviem būdais. Optimizuokite abu, ir jūs būsite pasiruošę sėkmei.

SEMrush kainodara

SEMrush planai ir kainodaraNe pigu, bet ar tai kaina, kurią galite sau leisti nemokėti?

„SEMrush“ siūlo 3 tipų planus,

 • Pro – prasideda nuo 99,95 USD per mėnesį
 • Guru – prasideda nuo 199,95 USD per mėnesį
 • Verslas – prasideda nuo 399,95 USD per mėnesį

Be analizės funkcijų, „Guru“ ir „Business“ vartotojai gali pasiekti senesnę duomenų bazės informaciją.

Šiuo metu „SEMrush“ naudoja daugiau nei 1 milijonas žmonių. Galite išbandyti, nes gausite 7 dienų nemokamą įrankio bandomąją versiją.

Išvada

Asmeniškai manau, kad SEMrush yra bauginančiai galingas įrankis, kurį turėtų naudoti visos įmonės, priklausančios nuo interneto. SEO yra žinių bazės, yra vadovėlių, yra net ekspertų, galinčių atlikti darbą už jus. Bet „SEMrush“ yra gryna galia po ranka ir tai ne per daug apsunkina darbą.

Vienintelė nedidelė techninė su ja susijusi problema yra ginčytinas punktas. „SEMrush“ pradinė kaina yra 99,95 USD per mėnesį. Tačiau atvirkštinė tos monetos pusė yra to, ką ji siūlo, didžiulė galia. Asmeniškai man kiltų klausimas – ar galite sau leisti nemokėti tokios kainos?

Norėdami pradėti: Gaukite 7 dienų nemokamą bandomąją versiją

FPK atskleidimas: „BuildThis“ gauna siuntimo mokesčius iš šioje svetainėje išvardytų įrankių. Tačiau nuomonės grindžiamos mūsų patirtimi, o ne tuo, kiek jos moka. Mes orientuojamės į pagalbą mažoms įmonėms ir privatiems asmenims kurti svetaines kaip verslą. Palaikykite mūsų darbą ir sužinokite daugiau apie tai, kaip uždirbti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map