Nuolatinis kontaktinis atsiliepimas: funkcijos, kainodara ir palyginimai

Šiandien internete yra tiek daug svetainių, kad jei būtumėte el. Prekybos mažmenininkas ar net kažkas, kas tikėjosi susisiekti ir pateikti nemokamą informaciją, tikriausiai turėtumėte teisingai jaudintis. Tiesioginių pranešimų ir agresyvios rinkodaros pasaulyje svarbu susisiekti el. Paštu. El. Pašto rinkodara gali būti puikus būdas pritraukti srautą į jūsų svetainę, jei tai padaryta teisingai.


Tarp daugybės kitų geriausių el. Pašto rinkodaros paslaugų, „ConstantContact“ yra vardas, kuris atsiranda nuolat (nėra reikalo rašyti). Be savo pagrindinės kompetencijos el. Pašto rinkodaroje, svetainė taip pat išsiplėtė, įtraukdama ir kitas su rinkodara susijusias paslaugas, kurios yra pliusas.

Šiandien nagrinėsime, ką siūlo „Pastovus kontaktas“, ir patirtį, kurios galite tikėtis, jei nuspręsite tai padaryti.

Pastovaus kontakto peržiūros santrauka

Funkcijų paketas el. Pašto rinkodaros įrankis mažoms įmonėms

Vardas: Nuolatinis kontaktas

Apibūdinimas: Pastovus kontaktas yra automatizuotas skaitmeninės rinkodaros sprendimas, kuris padeda įmonėms (ir kai kuriems asmenims) išplėsti savo galimybes. Jame yra viskas, ko jums gali prireikti, pradedant informavimo turinio kūrimu ir baigiant rezultatų analize.

Operacinė sistema: Žiniatinklyje

Programos kategorija: El. Pašto rinkodaros programinė įranga

 • Lengvas naudojimas

 • Šablonai & Dizainas

 • funkcijos

 • Kainos ir kokybės santykis

 • Pagalba klientams

Apskritai

4.1

Santrauka

Šis labai paprastas ir nepaprastai lankstus įrankis yra puikus sprendimas mažoms ir vidutinėms įmonėms, norintiems padidinti savo rinkodaros galimybes. Jo lengvai valdoma sąsaja yra puikus paprastumo ir funkcijų rinkinio balansas. Laikykitės atokiau nuo pernelyg sudėtingų procesų ir dirbkite maloniuose, supaprastintuose darbo procesuose.

Sužinokite daugiau:

 • El. Pašto šablonų demonstracija
 • Nuolatinis kontaktas prieš „MailChimp“
 • Pastovaus kontakto sėkmės istorijos
 • Džerio Lowo pastaba

Argumentai už

 • Nemokamas 60 dienų bandomasis laikotarpis
 • Lengvas kontaktų sąrašas importin
 • Įspūdingas priedų sąrašas

Minusai

 • Keista automatinio reagavimo sistema

{
"@kontekstas": "http://schema.org",
"@ tipas": "Apžvalga",
"itemPeržiūrėta": {
"@ tipas": "Programinės įrangos taikymas",
"vardas": "Nuolatinis kontaktas",
"apibūdinimas": "Pastovus kontaktas yra automatizuotas skaitmeninės rinkodaros sprendimas, kuris padeda įmonėms (ir kai kuriems asmenims) išplėsti savo galimybes. Jame yra viskas, ko jums gali prireikti, pradedant informavimo turinio kūrimu ir baigiant rezultatų analize.",
"vaizdas": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/constantcontact-home-review.jpg",
"Operacinė sistema": "Žiniatinklyje",
"taikymo kategorija": "El. Pašto rinkodaros programinė įranga"
},
"peržiūra": {
"@ tipas": "Įvertinimas",
"ratingValue": 4.0999999999999996447286321199499070644378662109375,
"bestRating": 5,
"blogiausias įvertinimas": 0
},
"autorius": {
"@ tipas": "Asmuo",
"vardas": "Timothy Shim"
},
"peržiūraKūnas": "

Šis labai paprastas ir nepaprastai lankstus įrankis yra puikus sprendimas mažoms ir vidutinėms įmonėms, norintiems padidinti savo rinkodaros galimybes. Jo lengvai valdoma sąsaja yra puikus paprastumo ir funkcijų rinkinio balansas. Laikykitės atokiau nuo pernelyg sudėtingų procesų ir dirbkite maloniuose, supaprastintuose darbo procesuose.

\ r \ n

Sužinokite daugiau:

\ r \ n

  \ r \ n
 • El. Pašto šablonų demonstracija
 • \ r \ n

 • Nuolatinis kontaktas prieš „MailChimp“
 • \ r \ n

 • Pastovaus kontakto sėkmės istorijos
 • \ r \ n

 • Džerio Lowo pastaba
 • \ r \ n

"
}

Pastovaus kontakto ypatybės

Turėdami omenyje, kad nuolatinio kontakto pagrindinis dėmesys skiriamas el. Pašto rinkodarai, kai tik įregistruosite sąskaitą, turėsite galimybę sukurti el. Pašto adresų sąrašą, įvesti savo kontaktinę informaciją ir sukurti pirmą el..

Kontaktinė informacija yra privaloma, o tiems, kurie dar tik užsiima rinkodara el. Paštu, į šią sritį reikia atkreipti dėmesį. Šiandien daugelyje šalių galioja griežti įstatymai dėl duomenų privatumo ir asmens duomenų. Prašome žinoti apie šiuos įstatymus ir įsitikinti, kad jų laikosi, prieš išsiunčiant bet kokius rinkodaros el. Laiškus!

1. Sąrašo sudarymas

Jūsų abonentų sąrašas yra jūsų el. Pašto rinkodaros kampanijos pagrindas ir jį sudaro visi el. Pašto adresai, kuriuos norite pasiekti. Įvedus juos vienu metu, tai būtų nauja nesąžiningumo forma, todėl „Constant Contact“ turi keletą paprastų būdų užpildyti jūsų sąrašą.

Greičiausias ir paprasčiausias būdas yra nusiųsti juos failo forma, tiesiogiai importuoti iš „Gmail“ kontaktų sąrašo ar net išskleisti iš „Microsoft Outlook“. Jei įkeliate sąrašą faile, atminkite, kad nuolatinis kontaktas atpažįsta kableliais atskirtas reikšmes (CSV), „Excel“ ir paprasto teksto formatus.

Kiekvienas įrašas yra redaguojamas ir jūs galite priskirti žymasKai tai padarysite, galėsite pasiekti savo kontaktų įrašus naudodami kontaktų tvarkytuvę. Tai leidžia jums redaguoti informaciją ten, bet taip pat leidžia pridėti tai, ką sistema vadina „žymomis“. Aš manau, kad tai gali būti naudinga kažkaip grupuojant kontaktus sąrašuose, tačiau redaguoti įrašus po vieną yra labai varginanti..

2. Vykdykite el. Pašto rinkodaros kampanijas

Pastovaus kontakto vaizdo redaktorių lengva naudotiVaizdinę rengyklę lengva naudoti, o šablonų yra gausu.

Kai sutvarkysite savo el. Pašto adresų sąrašą, galėsite pasiruošti pradėti el. Pašto rinkodaros kampaniją.

Norėdami padėti jums šiame nuolatiniame kontakte, turite labai didelę šablonų saugyklą, kad galėtumėte pradėti. Dar geriau, yra vizualioji rengyklė, kurią galite naudoti norėdami modifikuoti bet kurį iš šablonų, kad atitiktų jūsų poreikius. Tiesą sakant, prieš registruodamiesi nuolatiniu kontaktu, galite gauti kai kurių iš šių šablonų peržiūrą.

3. Pastovaus kontakto el. Pašto šablonai

* Norėdami padidinti, spustelėkite paveikslėlį.

Pagrindinis „Constant Contact“ informacinio biuletenio šablonasPagrindinis informacinio biuletenio šablonas.

Pastovaus kontaktinio el. Pašto šablonai „Juodojo penktadienio“ rinkodaros kampanijaiEl. Pašto šablonai „Juodojo penktadienio“ rinkodaros kampanijai.

Pastovaus kontakto el. Pašto šablonai kūno rengybos centrams / sporto salėms.Sporto centrų / sporto salių el. Pašto šablonai.

El. Pašto šablonai restoranams ir barams.

Nekilnojamojo turto verslo el. Pašto šablonai.

El. Pašto šablonai parduodant kalėdas.

El. Pašto konferencijų šablonai.

El. Pašto šablonai madoms / parduotuvėms.

Sužinokite daugiau: peržiūrėkite visus el. Pašto šablonus „Constant Contact“.

Kiekviename šablone yra visa pagrindinė informacija, reikalinga jūsų el. Paštui, kad atitiktų daugumą standartinių taisyklių. Tai apima fizinį jūsų verslo adresą, privalomą atsisakymo nuorodą ir kitą naudingą informaciją.

Jei turite savo laikmeną, pvz., Logotipus ar patentuotus vaizdus, ​​juos galite įkelti į sistemą ir naudoti ir savo informaciniuose biuleteniuose. Jums leidžiama saugoti iki 2 GB saugyklos vietos, todėl mažai tikėtina, kad ją greitai išnaudosite.

Suplanuokite el. Laiškus automatiškai.

Pavadinę, redagavę ir patenkinti savo sukurta el. Pašto kampanija, galite ją išsaugoti ir nedelsdami išsiųsti arba suplanuoti vėlesniam, automatizuotam pristatymo laikui ir datai. Nuolatinis kontaktas vykdomas pagal Vakarų Australijos standartinį laiką (AWST), taigi jūs turėsite konvertuokite vietinį laiką vadovaudamiesi tuo, kad teisingai suplanuotumėte el. laiškus.

Vienintelis nedidelis trūkumas, kuris man atrodė svarbus, yra tas, kad neatrodo, kad sistema galėtų būti sukonfigūruota automatiškai reaguoti į vartotojo atsakymus. Nuolatinio kontakto laikymas automatiniu reagavimu yra panašesnis į suaktyvinamąjį efektą, kuris įvyksta iš anksto nustatytu laiku, norint išleisti el. Laiškų seriją..

4. Patikrinkite savo kampanijų rezultatus

Pastovių kontaktų tiekėjai nedelsdami atnaujina jūsų rinkodaros kampanijasGaukite tiesioginius rinkodaros kampanijų atnaujinimus.

Po bet kurios kampanijos galite pamatyti jos rezultatus „Ataskaitų teikimo“ skirtuko lape.

Pastovus kontaktas yra lengvai skaitoma jūsų rezultatų diagrama ir apima gyvybinę statistiką, pvz., Paspaudimų rodiklį ir atidarytų procentų skaičių. Jei nuspręsite integruoti „Google Analytics“, bus daugiau informacijos. Be atskirų kampanijų rezultatų, galite palyginti ir įvairių kampanijų rezultatus.

5. Nuolatinės kontaktinės programos ir integracija

Pastovių kontaktų prekyvietėje yra šimtai priedų.Turgavietėje yra šimtai priedų.

Pastovusis kontaktas turi daugiau nei 300 programų ir kitų modulių, kuriuos galite integruoti į savo pagrindinę sąskaitą, sąrašą. Tai svyruoja nuo paprastų el. Pašto importavimo programų, tokių kaip „Google“ ar „Outlook“ paskyros, iki darbo su „Zoho“ ir „Azureplus“ ryšių su klientais valdymui ir automatizuotam švino valdymui bei pardavimų prognozavimui..

Programos pateikiamos prekyvietėje, kur jas galima rūšiuoti panašiai kaip „WordPress“ papildinius pagal pavadinimą, vertinimus, apžvalgas ar net jas pridėjus. Šios programos siūlo precedento neturintį sugebėjimą nepaprastai išplėsti jūsų el. Pašto rinkodarą.

6. Renginių valdymas

Tai yra kažkas, ko dauguma elektroninio pašto rinkodaros įrankių dar nėra įtraukę. Kaip papildomą savo paskyros modulį, galite prisiregistruoti renginių tvarkymui naudodamiesi nuolatiniu kontaktu. Tai leidžia išsiųsti el. Laišką apie įvykio kvietimą ir leisti vartotojui užpildyti savo atsakymus. Šie atsakymai pateikiami sistemoje, o registracijas galite stebėti naudodamiesi prietaisų skydelio patogumais.

Tai labai paprasta savybė, kuri gali būti tokia naudinga daugeliui įmonių. Tiesą sakant, jūs netgi galite paprašyti aukų tam tikram įvykiui per el. Laišką, kuris gali nukreipti į pasirinktinių aukų puslapį. Deja, už tai mokamas papildomas mėnesinis mokestis.

7. Papildomi ištekliai ir palaikymas

„Constant Contact“, kaip vienas populiariausių el. Pašto rinkodaros žaidimų, nori, kad jums pasisektų kampanijose. Šiuo tikslu ji turi didelę internetinių išteklių saugyklą, į kurią galite kreiptis pagalbos. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti, kurioje pramonės srityje esate, ir gausite kampanijų idėjų ir net pasiūlymų, kokie šablonai tiktų jūsų poreikiams..

Be to, sistemoje taip pat yra žinių bazė, kurioje pateikiami atsakymai į daugelį įprastų problemų, su kuriomis susidūrė ankstesni vartotojai. Tai apima tiek straipsnius, tiek vaizdo įrašų vadovus. Jei tai vis tiek neišsprendė visų iškilusių problemų, taip pat yra plati palaikymo sistema.

Nuolatinis ryšys yra su „chatbot“ pagalba, el. Pašto palaikymu, aktyvių vartotojų bendruomene, taip pat tiesioginių skambučių telefono linijomis iš JAV, Kanados, Meksikos ir JK. Yra dar viena linija, palaikanti skambučius iš kitų tarptautinių sričių. Palaikymas telefonu nėra vykdomas visą parą, tačiau palaikomas laikas yra dosnus.

Tiems, kurie nori pagalbos, „Constant Contact“ savaitgaliais taip pat siūlo ribotą pagalbą per savo „Twitter“ paskyrą.

Nuolatinio kontakto kainodara

Nuolatinis kontaktas siūlo du pagrindinius variantus; Paštas ir el. Paštas plius. El. Paštas yra pagrindinė vieno vartotojo versija ir neleidžia automatizuoti el. Pašto, renginių rinkodaros, aukų internete, apklausų ir apklausų ar kuponų naudojimo..

Be to, visa kita nustatoma pagal pakopą, atsižvelgiant į jūsų el. Pašto sąrašo dydį. Kainos svyruoja nuo žemiausios 500 abonentų kainos – 20 USD per mėnesį – iki 50 000 abonentų, kurių $ 335 per mėnesį. Tie, kurie turi dar didesnius sąrašus, turi kreiptis į juos tiesiogiai dėl kainų nustatymo.

Jei pasirinksite papildomą įvykių valdymo funkciją, būkite pasirengę mokėti papildomai bent 45 USD per mėnesį, atsižvelgiant į jūsų rinkodaros sąrašo dydį.

Naujiems vartotojams „Constant Contact“ suteikia 60 dienų bandomąjį laikotarpį, kurio metu galėsite mėgautis visais „Email Plus“ paskyros pranašumais. Vienintelis skirtumas yra tas, kad bandomuoju laikotarpiu jums gali būti taikomas 100 sąrašo sąrašas.

Nuolatinis kontaktas prieš pašto šimpanzę

Savybės / kainodara
CTCT Basic
CTCT Plus
„MailChimp Basic“
Nemokami planai?NeNeTaip
0 – 500 prenumeratorių17,00 USD / mėn38,25 USD / mėnLaisvas
2 000 abonentų38,25 USD / mėn59,50 USD / mėn50,00 USD / mėn
10 000 abonentų80,75 USD / mėn106,25 USD / mėn75,00 USD / mėn
25 000 abonentų191,25 USD / mėn191,25 USD / mėn150,00 USD / mėn
Keli administratoriaiNeTaipTaip
Paspaudimus stebintis šilumos žemėlapisTaipTaipNe
SMS rinkodaraTaipTaipNe
Paprastas vartotojų segmentavimasTaipTaipNe
Renginio vadybaTaipTaipNe
„Facebook“ / „Instragram“ rinkodaraNeNeTaip
Sąskaitų faktūrų išrašymasTaipTaipNe
Ne pelno organizacijos nuolaida20 – 30% nuolaida20 – 30% nuolaidaNe
Nemokamas bandymas60 dienų60 dienųNe
Apsilankykite interneteNuolatinis kontaktas„MailChimp“

* Pastaba: „MailChimp“ nemokamą planą galima įsigyti mažiau nei 2000 abonentų ir 12 000 el. Laiškų per mėnesį

Apsilankykite nuolatiniame kontakte

Sėkmės istorijos

Pastarąjį dešimtmetį „The Vin Bin“ įrodė savo kompetenciją siūlydamas klientams rafinuotą vynų, alaus alaus, spirito, amatininkų sūrių ir gurmaniškų patiekalų įvairovę. Riko Lombardi intelektualioji parduotuvė išaugo iš stiprybės ir padarė jo aistrą klestinčiu verslu.

Pastovus kontaktas buvo viena iš įrankių, kuriuos Rickas naudoja, ir jis tai vertina kaip didelę savo sėkmės dalį. Sistema pasiūlė jam prieinamą būdą užmegzti ryšius su klientais ir perduoti juos Vin Binui. Rickas ir daugelis kitų, kaip jis, pasinaudojo el. Pašto rinkodara, kad įgalintų savo verslą ir padidintų augimą.

Sužinokite daugiau: skaitykite „Constant Contact“ sėkmės istorijas.

Išvada

Turėdama daugiau nei 650 000 klientų per 15 metų, „Constant Contact“ tapo smulkaus verslo rinkodaros lydere. Jie siūlo ypatingą ekspertinių žinių derinį, efektyvią pagrindinę kompetenciją ir stiprią palaikymo sistemą.

Asmeniškai, prieš tai naudodamasis keliomis el. Pašto rinkodaros platformomis, „Constant Contact“ jaučiasi gana gerai. Jis turi visas galimybes (ir dar daugiau), kurias pasiūlytų profesionali svetainė, tuo pat metu turėdama supaprastintą vartotojo sąsają, kuri nebus pernelyg gąsdinama. Kai apsvarstysite šią tvirtą palaikymo sistemą, sakyčiau, kad tai tikras laimėtojas.

Džerio Lowo pastaba

Aš naudoju „MailChimp“ WHSR informaciniam biuleteniui. Maždaug prieš metus „Constant Contact“ man pasiūlė nemokamą sąskaitą. Aš neperjungiau dėl kelių priežasčių:

 1. Pigesnės išlaidos ilguoju laikotarpiu – „MailChimp“ yra 5–10% pigesnė nei konkurentų.
 2. Esu patenkinta „MailChimp“ el. Pašto kūrimo priemone – todėl nesu nusiteikusi išbandyti kitų (kodėl reikia ką nors taisyti, kai ji nėra sugadinta?).
 3. Ir svarbiausia, aš išleidau daug pastangų ir pinigų, kad įvaldyčiau „MailChimp“ naudojimą ir sukonfigūravau savo dabartinę el. Pašto automatikos sistemą. Išmokėjimo išlaidos, kurias aš galiu sutaupyti iš nemokamos sąskaitos.

Tuo tarpu „Constant Contact“, mano nuomone, lengvai yra vienas iš trijų geriausių pretendentų į el. Pašto rinkodaros įrankius.

Jie yra tarsi patobulinta „MailChimp“ versija.

Pastovaus kontakto kainos yra šiek tiek didesnės, tačiau gausite tai, už ką mokate. Kai kurios rinkodaros funkcijos, tokios kaip trumpas SMS pranešimas, realiojo laiko pardavimo įspėjimai, socialinis CRM, lengvas vartotojų segmentavimas ir sąskaitų faktūrų išrašymas (kurių negalite gauti „MailChimp“), gali būti gyvybiškai svarbios stambaus verslo organizacijai. Pradedantiesiems rekomenduoju perskaityti sėkmės istorijas „Constant Contact“ svetainėje, kad sužinotumėte daugiau.

Sužinokite daugiau: apsilankykite nuolatiniame kontaktiniame tinkle

Pastaba: Ši apžvalga pirmą kartą buvo paskelbta mūsų seserų svetainėje Paskelbta žiniatinklio prieglobos paslaptis.

FPK atskleidimas: „BuildThis“ gauna siuntimo mokesčius iš šioje svetainėje išvardytų įrankių. Tačiau nuomonės grindžiamos mūsų patirtimi, o ne tuo, kiek jos moka. Mes orientuojamės į pagalbą mažoms įmonėms ir privatiems asmenims kurti svetaines kaip verslą. Palaikykite mūsų darbą ir sužinokite daugiau apie tai, kaip uždirbti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map