Gramatikos apžvalga: ar gramatika to verta?

Kai „Grammarly“ pirmą kartą susidūrė su mano radaru, tai turėjo mažai kuo papildomos informacijos. Kai sužinojau, kam ji skirta, baimė nekreipė dėmesio į galvą, kai įsivaizdavau drakonišką mokyklinį ženklą primenantį paveikslą, prižiūrintį kiekvieną mano žodį..


Tačiau būdamas ir rašytojas, ir redaktorius, neabejotinai galiu įžvelgti pranašumą, kurį daugeliu atvejų jis teikia stalui. Nors nesu visiškai tikra, kad tai atitiks visus mano poreikius, aš jaučiu, kad tikrai yra kažkas tokio.

Gramatikos apžvalgos santrauka

Parašyta rašymo priemonė profesionaliems dirbantiems suaugusiesiems ir studentams.

Vardas: Gramatika

Apibūdinimas: Gramatika yra naudinga priemonė, kuria gali naudotis visi norėdami patobulinti savo rašymą. Tai galima tiek prisijungus, tiek įdiegiant formatą, sklandžiai veikiant įvedant tekstą.

Operacinė sistema: „Windows“, „MacOS“

Programos kategorija: Rašymas

[Daugiau]

 • Lengvas naudojimas

 • funkcijos

 • Kainos ir kokybės santykis

 • Vartotojo palaikymas

 • Tikslumas / patikimumas

Apskritai

4.7

Santrauka

„Grammarly“ siūlo lankstų sprendimą, leidžiantį greitai surasti ir ištaisyti klaidas rašant. „Grammarly Free“ siūlo pagrindines rašymo pataisas už 0 USD kainą; „Grammarly Premium“, turinti daug daugiau funkcijų, yra gana prieinama – 11,66 USD / mėn.

Trumpai tariant, „Grammarly“ yra labai universali ir gali tilpti į plačią auditoriją. Kai kuriuos svarbiausius galėtų sudaryti verslo vadovai, tinklaraštininkai, studentai (net iki magistrantų), jauni rašytojai, pardavimų darbuotojai ir dar daugiau.

Sužinokite daugiau

 • Planai ir kainodara
 • Nemokamas vs „Premium“
 • Pradėkite: Kaip naudotis?

Argumentai už

 • Gramatika yra prieinama visur
 • Automatinis taisymas yra įdomus
 • Veikia ne tik rašybai
 • Tinkinkite savo žodyną
 • Lengvi taisymo pasiūlymai
 • Galima ribota nemokama versija

Minusai

 • „Chrome“ plėtinys beta versijoje
 • Netinka specializuotiems darbams
 • Kartais trūksta pataisymų
 • Planai & Kainodara
 • Išbandykite gramatiką nemokamai

{
"@kontekstas": "http://schema.org",
"@ tipas": "Apžvalga",
"itemPeržiūrėta": {
"@ tipas": "Programinės įrangos taikymas",
"vardas": "Gramatika",
"apibūdinimas": "Gramatika yra naudinga priemonė, kuria gali naudotis visi norėdami patobulinti savo rašymą. Tai galima tiek prisijungus, tiek įdiegiant formatą, sklandžiai veikiant įvedant tekstą. \ R \ n",
"vaizdas": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/grammarly-review-home.jpg",
"URL": "/ eiti / gramatika",
"Operacinė sistema": "„Windows“, „MacOS“",
"taikymo kategorija": "Rašymas"
},
"peržiūra": {
"@ tipas": "Įvertinimas",
"ratingValue": 4.70000000000000017763568394002504646778106689453125,
"bestRating": 5,
"blogiausias įvertinimas": 0
},
"autorius": {
"@ tipas": "Asmuo",
"vardas": "Timothy Shim"
},
"peržiūraKūnas": "

„Grammarly“ siūlo lankstų sprendimą, leidžiantį greitai surasti ir ištaisyti klaidas rašant. „Grammarly Free“ siūlo pagrindines rašymo pataisas už 0 USD kainą; „Grammarly Premium“, turinti daug daugiau funkcijų, yra gana prieinama – 11,66 USD / mėn.

\ r \ n

Trumpai tariant, „Grammarly“ yra labai universali ir gali tilpti į plačią auditoriją. Kai kuriuos svarbiausius galėtų sudaryti verslo vadovai, tinklaraštininkai, studentai (net iki magistrantų), jauni rašytojai, pardavimų darbuotojai ir dar daugiau.

\ r \ n

Sužinokite daugiau

\ r \ n \ r \ n

  \ r \ n
 • Planai ir kainodara
 • \ r \ n

 • Nemokamas vs „Premium“
 • \ r \ n

 • Pradėkite: Kaip naudotis?
 • \ r \ n

\ r \ n"
}

Argumentai “už”: kas man patiko dėl gramatikos

1. Gramatika prieinama (beveik) visur

„Grammarly“ naudojimas „Chrome“ Gramatika dirbo su daugybe trečiųjų šalių įrankių, kuriuos pasiekiau naudodamas „Chrome“, pvz „Writebox“

Gramatika nėra tik internetinis įrankis, leidžiantis įkelti tikrintiną dokumentą. Tai suteikia daug lankstumo, nes gali integruotis į kitas programas. „Grammarly“ esmė yra originali internetinė versija. Čia galite įkelti tikrintiną dokumentą arba tiesiog sukurti jį internete ir leisti jį tikrinti skrydžio metu, kai įvedate tekstą. Be to, taip pat yra „Windows“, „Microsoft Office“ ir „Chrome“ gramatika.

„Windows“ (arba „Mac“) versija yra lokalizuotas „Grammarly“ formatas internete. Tai reiškia, kad tai iš esmės yra tas pats dalykas, bet atsisiųsti į darbalaukį. Tada paleisite ją kaip bet kurią kitą programą kompiuteryje. Iš esmės tai yra tarsi „MS Word“ alternatyva.

„Grammarly“ „Office“ papildinys leidžia veikti „Microsoft Word“ ir „Outlook“. Manau, kad tai didelis žingsnis, nes daugelis iš mūsų negalime dalyvauti šiose programose asmeniškai ar dėl darbo priežasčių.

Pagaliau jūs turite Grammarly „Chrome“ plėtinys o tai leidžia dirbti įvairiose svetainėse internete. Nors su „Google“ dokumentais ir kitomis trečiųjų šalių programomis.

Tai yra viena iš plačiausių taikymo sričių, į kurią teksto taisymo priemonė žiūrėjo tiek, kiek teko susidurti. Daugelis turės programą, kurią esate priversti naudoti, ir veiks tik toje mažai apribotoje vietoje.

2. Automatinis taisymas yra įdomus

Kadangi daugumoje teksto taisymo programinės įrangos reikia patikrinti, ką jie pažymėjo kaip neteisingą, „Grammarly“ automatinio taisymo funkcija atnaujinama. Tai panašu į masiškai pakeistą mobiliojo teksto automatinio taisymo versiją.

Nors tai yra keletas klaidų (nes trūksta geresnio žodžio), vis dėlto tai yra naujas ilgalaikio mobiliojo diegimo prievadas.

3. Veikia ne tik rašybai

Teksto taisymas gramatiškai - vartotojo prietaisų skydelio vaizdas Kai rašysite, gausės pasiūlymų, kaip taisyti tekstą, sąrašas

Vienas pagrindinių pranašumų, kuriuos matau „Grammarly“, yra tai, kad jis veikia ne tik rašybai, bet ir daugeliui kitų sričių. Gramatiškai įvertina jūsų parašytą tekstą, remdamasis keliomis sritimis – teisingumu, aiškumu, įsitraukimu ir pristatymu.

Teisingumas & Aiškumas

Taisyklingumas labiau susijęs su technine puse, tai reiškia, kad „Gramatikos“ pavyzdys yra toks, kaip rašyba, gramatika ir panašiai. Aiškumas labiau susijęs su padėjimu užtikrinti, kad nepakenčiate įpročių, pavyzdžiui, jei manote, kad auditorija žino, apie ką jūs kalbate..

Įsitraukimas

Įsitraukimas labiau susijęs su vartotojo patirtimi. Pvz., Jei kartotumėte žodžio vartojimą dažnai, „Grammarly“ greičiausiai pažymės tą žodį, kurį atkreipia pagal savo įtraukimo nuostatą. Priežastis ta, kad norėdami sudominti auditoriją, turite vartoti įvairius žodžius, net jei jie turi panašias reikšmes.

Pristatymas

Pristatymas padeda šlifuoti. Tai yra skirtumas tarp rašytojų ir gerų rašytojų. Geras rašytojas žino, kaip instinktuose nustatyti tinkamą toną straipsniuose, o gramatika tai imituoja pristatyme.

Gramatika plagiatui Patikrinti

Daugelis iš mūsų dėl to anksčiau kalti – nukopijuojame teksto dalis ir tada redaguojame juos savo žodžiais. Tačiau praeityje buvo padaryta klaidų ir kartais net neįsivaizduojame, kaip pakeisti tekstą ir galų gale palikti per daug originalo.

Apsauga nuo plagiato yra vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos turi atlikti bet kuris rašytojas, nesvarbu, koks yra jūsų tikrasis darbas. Tai, ką daro gramatika, nuskaito jūsų tekstą, palyginti su daugybe internetinio turinio, ir praneša, ar per daug kopijavote..

Laikykite tai įmontuota apsaugos priemone.

4. Tinkinkite savo žodyną

Tiems, kuriems gali tekti dažnai naudoti tekste nestandartinius žodžius, „Grammarly“ taip pat suteikia galimybę sukurti papildomą žodyną. Tiesa pasakius, ši funkcija galima daugelyje galimų teksto redaktorių MS Word, todėl nėra apie ką šaukti.

Vis dėlto funkcija yra ir aš jau girdžiu, kaip inžinieriai ir programuotojai kvėpuoja palengvindami atodūsį.

5. Lengvo taisymo pasiūlymai

Jei galėtumėte prisiminti, šio straipsnio pradžioje aš įsivaizdavau kalbos taisymo tarnybą, pavyzdžiui, griežtą mokyklinį ženklą. Laimei, „Grammarly“ visai nepatinka. Tiesą sakant, mane labai nustebino labai supaprastinti pasiūlymai.

Paprastam vartotojui to būtų labai lengva sekti ir net suprasti. Tai yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl manau, kad „Grammarly“ gali būti naudinga įvairioms programoms. Tarkime, jei buvote dirbantis profesionalas, pasinaudoję šiais greitai taisomais pakeitimais, galėtumėte tai patobulinti rašydami skraidydami..

Asmeniškai manau, kad dėl aiškumo teisingumo ir paprastumo gramatika taip pat tinkama kaip kalbos mokymo priemonė. Apsvarstykite tai studentui, kuriam galbūt gali kilti sunkumų kalbant;

Naudodami „Grammarly“, norėdami sudaryti kitas užduotis (istoriją, literatūrą ir kt.), Kartu galėtumėte patobulinti savo anglų kalbos įgūdžius. Žinoma, tai nėra puikus sprendimas, tačiau tai yra pasirinkimas, jei kiti metodai pasirodė ne tokie sėkmingi.

6. Yra ribota nemokama versija

„Chrome“ gramatika tam tikra prasme yra nemokama. Tai puikiai tinka tiems, kurie ieško vieno plėtinio, galinčio atlikti pagrindinius taisymus įvairiose žiniatinklio teksto redagavimo platformose. Nors nemokama versija yra labai ribota, vis tiek jos funkcionalumas yra nemokamas.

Gramatiniai planai ir kainos nustatymas - galimas nemokamas planasIšbandykite „Grammarly“, kai kainuoja 0 USD.

Suvart: kas man nepatiko apie gramatiką

1. „Chrome“ plėtinys vis dar yra beta versija

Gramatiškai vartojama „Google“ dokumente Gramatika nelabai gerai žaidžia su „Google“ dokumentais, nes jie abu kovoja dėl taisymų.

Turiu pripažinti, kad tai tikrai ne apie pačią „Grammarly“, o labiau kaip panieka tiems, kurie pasirašo ir turi už tai mokėti dabar. Beta režimas reiškia, kad vis dar yra klaidų, esančių aplink „Grammarly Chrome“ įrankį.

Sąžiningai, toks papildinys kaip „Grammarly“ veikia tokioje plačioje aplinkoje kaip „Chrome“ (jūs iš esmės žiūrite į suderinamumą su visu internetu) nėra lengva. Atsižvelgiant į šį iššūkį, „Grammarly for Chrome“ jau veikia gana gerai.

Vertindamas „Chome“ pratęsimą, pastebėjau tris pagrindinius dalykus, kuriuos noriu išspręsti. Pirma, dar neparengta „WordPress“, tai reiškia, kad tinklaraštininkams turite naudoti savąją programą.

Antra, panašu, kad beta versijai kyla problemų dirbant kartu su „Google“ dokumentais. GDOC turi savo rašybos tikrintuvą ir manau, kad taisant jį reikia susidurti su „Grammarly“. Tai nėra nieko rimto, tačiau tai tikrai erzina.

Galiausiai dauguma trečiųjų šalių taisymų, kuriuose „Grammarly“ yra aktyvi, yra mažai naudojami. Jis veikia labai paprastu režimu ir, jei norite visiškos „Grammarly“ pasiūlymų galios, vis tiek turėsite prie jo grįžti gimtojoje aplinkoje, pavyzdžiui, programoje..

2. Netinka specializuotam darbui

Kai sakau specializuotą darbą, turiu omenyje ne tokius nišinius vaidmenis kaip inžinieriai ar pan., O daugiau tikrojo redaktoriaus kontekste. Rašymas ir redagavimas yra daugiau nei tai, ką šiuo metu siūlo „Grammarly“.

Taip, tiesa, kad techniniu pagrindu „Grammarly“ gali padėti, ypač jei rašytojas yra naujas ir nepatyręs. Tačiau plečiantis „Grammarly“ prarandama patirtis, o galimybės padėti savo rašytojams yra ribotos.

Keletas idėjų, kurių gali trūkti, gali būti galimybė įrėminti temas, nugrimzti į istoriją ir pan. Tai jokiu būdu nėra rimta neigiama reikšmė, nes tikėtina, kad tokios sritys nepatenka į „Grammarly“ kūrėjų akiratį, bet tai yra tik vaidmens skirtumų stebėjimas..

3. Kartais trūksta pataisų

Yra atvejų, kai gramatika kažkaip praleidžia ženklą

Turbūt didžiausia mano „Grammarly“ problema yra ta, kad kartais tai gali būti nesuderinama. Atliekant bandymus įvairiose platformose, manau, kad kartais tai paprasčiausiai neveikia. Nors šie atvejai yra reti nuo to, ką aš mačiau, tie, kuriuos praleisiu, gali būti kekšės.

Jei patikėtumėte tokiu įrankiu kaip „Grammarly“, gali būti, kad leisite jam atlikti savo reikalą netikrindami. Ar galite atvaizduoti savo viršininkui išsiųstą laišką apie svarbų projektą, kuriame užpildomos klaidos?

Kaip naudotis gramatika?

Gramatikos pagrindinis puslapis „Chrome“ galite naudoti „Grammarly“. Tai nemokama! (aplankyti)

Kaip naudoti gramatiką - įrankio pridėjimas prie skirtingų platformų„Grammarly Addon“ veikia pagrindinėse „SaaS“ platformose, socialinės žiniasklaidos tinkluose ir el. Pašto tarnybose.

Gramatika veikia dviem pagrindiniais būdais – kaip priedas savo gimtojoje internetinėje svetainėje arba per ją. Vis dėlto viskas veikia panašiai:

 1. Sukurkite naują dokumentą ir pradėkite pridėti tekstą
 2. Eidami „Grammarly“ pabraukite žodžius ar frazes, kuriuos reikia taisyti
 3. Skirtingų spalvų pabraukimai žymi skirtingas pataisų kategorijas
 4. Pateiktų pasiūlymų vadovai bus rodomi dešinėje dokumento pusėje esančiame meniu
 5. Norėdami atlikti taisymus, užveskite pelės žymeklį ant pabrauktos frazės ir pamatysite, ką „Grammarly“ nori pakeisti.
 6. Jei norite priimti pakeitimą, tiesiog spustelėkite jį.

Išbandykite nemokamai: apsilankykite „Grammarly“ internete

Gramatikos planai ir kainodara

Savybės / planai
Laisvas
Premija
Verslas
NaudojimasAsmenimsAsmenimsKomandai
GramatikaTaipTaipTaip
NuoseklumasTaipTaip
SkaitomumasTaipTaip
ŽodynasTaipTaip
Tonų aptikimasTaipTaip
Licencijų skaičiusTaipTaip
Administratoriaus skydelisTaipTaip
Centralizuotas atsiskaitymasTaipTaip
KainaLaisvas11,66 USD / mėn12,50 USD / mėn

Už metines prenumeratas „Grammarly“ yra gana prieinama – 11,66 USD / mėn. Jei turėtumėte užsiregistruoti trumpesniems terminams, kainos yra šiek tiek didesnės. Aš sakyčiau, kad jei jūs ja tikrai naudojatės kaip įrankiu, kaina lengvai pateisinama ilgalaikiam įsitraukimui.

Laikykite tai pridėtinės vertės patirtimi, kuri gali jums padėti ne tik darbe, bet ir individualiai tobulėti. Tokiomis aplinkybėmis metinė prenumerata neatrodo tokia brangi, tačiau daro?

„Grammarly Free vs Premium“

„Grammarly free“ siūlo pagrindinį rašybos tikrinimą ir tam tikrą policijos tvarką tokiose srityse kaip aiškumas, įsitraukimas ir pristatymas. „Premium“ režimas apima tai, bet apima ir kitas sritis. Pavyzdžiui, techninio tikslumo, be rašybos ir gramatikos, gramatika taip pat atsižvelgs į skyrybos sklandumą ir nuoseklumą. Svarbiausia, kad „Grammarly Premium“ apima plagiato tikrintuvą.

Išvada: gramatiškai tinka jums?

Jau dabar jūs tikriausiai supratote, kad nors „Grammarly“ yra gana daug funkcijų, tai nebūtinai yra tinkamas sprendimas visiems. Jei vargu ar bendraujate dėl darbo, iš tikrųjų nėra tiek prasmės, kiek įmanoma tobulėti.

Tačiau kiek iš tikrųjų esame tokie izoliuoti, kad negalime naudoti kažko panašaus į gramatiką? Aš sakyčiau, kad tai labai naudinga ne tik profesionaliai dirbantiems suaugusiems, bet, kaip minėta ir anksčiau, švietimo kontekste.

Kas yra gramatiškai gerai?

„Grammarly“ yra vadovas, skirtas vartotojams, kurie nenori daug laiko praleisti tobulindami savo kalbos žinias, gali būti neįkainojamas pranašumas. Tiems, kurie nori patobulinti savo kalbą, „Gramatika“ yra pakankamai tiesi, kad jie netrukdytų, o pateiktų lengvai suprantamas instrukcijas..

Tai pasakytina net apie tuos, kurie padarė savo karjerą, ypač apie jaunus rašytojus. Tačiau vyresni rašytojai, tokie kaip aš, yra linkę būti šiek tiek užsispyrę, todėl galite pastebėti pokyčius, kuriuos „Grammarly“ kartais nori padaryti gana erzinančius.

Trumpai tariant, „Grammarly“ yra labai universali ir gali tilpti į plačią auditoriją. Kai kuriuos svarbiausius galėtų sudaryti verslo vadovai, tinklaraštininkai, studentai (net iki magistrantų), jauni rašytojai, pardavimų darbuotojai ir dar daugiau.

Išbandykite nemokamai: apsilankykite „Grammarly“ internete

Atskleidimas: „BuildThis“ gauna siuntimo mokesčius iš šioje svetainėje išvardytų įrankių. Tačiau nuomonės grindžiamos mūsų patirtimi, o ne tuo, kiek jos moka. Mes orientuojamės į pagalbą mažoms įmonėms ir privatiems asmenims kurti svetaines kaip verslą. Palaikykite mūsų darbą ir sužinokite daugiau apie tai, kaip uždirbti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map