Top 10 nejlepších registrátorů domén 2020 [Nápověda: # 2 je šíleně levný]

4

Základní nutností online je webhosting a doménové jméno. Tento seznam nejlepších poskytovatelů webhostingu vám pomůže vybrat kvalitní hostingové služby podle vašich požadavků v rámci rozpočtu.


Rozhodli jste se proto založit blog nebo web a hledat nejlepšího registrátora domény?
Není pochyb o tom, že existuje mnoho registrátorů domén, ale který z nich je spolehlivý a důvěryhodný? Proto jsme se rozhodli tento seznam vytvořit s ohledem na níže uvedené faktory;

Rychlá navigace

Faktory, které je třeba zvážit před výběrem registrátora vaší domény

 • Akreditace ICANN: Registrátoři by měli být ICANN (Mezinárodní společnost pro přidělená jména a čísla) akreditovaná. Tato organizace spravuje všechny domény, které jste zakoupili od společnosti. Je tedy povinné, aby registrátor byl akreditován společností ICANN.
 • Podpůrné služby: Další velmi důležitou věc, kterou musíte odhlásit u registrátora domény, je nabídka podpůrných služeb 24/7? A jaké jsou jejich kanály, které pomáhají zákazníkům? (Je třeba zkontrolovat, zda nabízejí technickou podporu prostřednictvím živého chatu, lístků, e-mailové podpory a telefonního hovoru)
 • Reputace: Jakou pověst mají? Jsou to obecně známá společnost? Podvod společnost nejen plýtvat penězi, ale také poškodit vaše podnikání / blogování. Proto je velmi důležité vybrat společnost, která nabízí dobrou pověst a důvěryhodnost.
 • Freebies: Nabízení freebies je skvělý způsob, jak přilákat zákazníky. Podle našeho názoru jsou freebies dobré, ale měly by být cenné, protože nikdo nechce craps, že? Existují společnosti, které nabízejí soukromí domény zdarma.
 • Převod domény: Někdy může být z některých důvodů, jako je vysoká míra obnovení, možné převést doménové jméno na jiného registrátora. Před výběrem jakékoli domény prodávající společnost musí zkontrolovat své poplatky za převod. Nejlepší registrátoři domén obvykle nepožadují žádné poplatky, jako jsou NameCheap a GoDaddy.
 • Zabezpečení: Registrátor by měl být důvěryhodný, pokud jde o zabezpečení a dostupnost. Kontrola je důvěryhodná stávajícími uživateli? Můžete snadno najít uživatelské recenze jakéhokoli registrátora domény.
 • Ovládací panel: Toto je jeden z nejdůležitějších faktorů při výběru registrátora domény. Snadno použitelný ovládací panel usnadňuje nastavení domény a tím šetří spoustu času, který můžete využít v jiných důležitých věcech. Jasný, hladký a rychlý ovládací panel se snadno naviguje.
 • Poplatky za obnovení: Online společnosti jako webhosting a poskytovatelé doménových jmen obvykle nabízejí novým zákazníkům při prvním nákupu velkou slevu. A někteří z nich v době obnovy požadují více než normální poplatky. Musíte tedy ověřit obnovovací podmínky a poplatky, abyste se vyhnuli vyšším obnovovacím sazbám.

Některé společnosti nabízejí pouze registraci doménových jmen, ale většina společností nabízí doménové jméno i webhosting. Výhody, které získáte při nákupu webových produktů (doména a hosting) od stejného poskytovatele, spočívají v tom, že je nemusíte směřovat (změna nastavení DNS) a většinu času získáte zdarma doménové jméno s předplatným hostovacího plánu. Nebojte se směřovat doménu pomocí webhostingu není obtížný úkol. Jen požádejte svého registrátora, aby vám to udělal, rádi vám pomohou.

Dle našeho názoru, pokud ve vašem případě na penězích nezáleží, je předplatné obou služeb od stejné společnosti v pořádku. Ale pokud se chcete zbavit vyšších obnov, zakupte si doménové jméno a webhosting od různých společností.

Proč?

Protože podle našich zkušeností požadují poskytovatelé webhostingu vyšší cenu za obnovení doménových jmen a hostingový balíček. Výběrem společnosti, jejíž základní činností je prodej doménových jmen, můžete ušetřit značné peníze. Například; Chcete-li obnovit své doménové jméno u BlueHost, musíte zaplatit kolem 15 $ / rok, ale NameCheap vyžaduje pouze 10,69 $ / rok.

Nyní pojďme mluvit o nejspolehlivějších a nejlepších registrátorech doménových jmen pro nákup doménových jmen.

Top 10 nejlepších registrátorů domén 2020 pro spolehlivé a kvalitní služby

Po důkladné analýze a porovnání cen, jakož i funkcí, přicházíme s následujícím seznamem hlavních registrátorů doménových jmen?

1. NameCheap

namecheap top registrátor domény

NameCheap patří mezi nejlevnější poskytovatele domén a poskytovatelů hostingu. Mít s nimi doménu byl příjemný zážitek. Společnost zahájená v roce 2001 roste rychle a nyní je v její správě více než 7 milionů domén. V minulosti, kdy vznikly SOPA a PIPA (účty proti internetové svobodě uživatelů), NameCheap stojí ve prospěch široké veřejnosti. To je opravdu hezké. Cvičení

Pokud většina společností přiláká své zákazníky s nízkou zaváděcí cenou, NameCheap také nabízí některé exkluzivní zaváděcí ceny za nákup doménových jmen a plány webhostingu s levnými obnovami.

Za 10,69 $ si můžete zakoupit doménu .Com s 1 rokem ZDARMA „WhoisGuard“ předplatné. Když doména vyprší, můžete ji obnovit a stojí jen 10,69 $. Můžete také obnovit WhoisGuard již za 2,88 $.

Vzhledem k tomu, že se hackerské případy každým dnem zvyšují, je nutné, aby si každá firma s online existencí zabezpečila data svých zákazníků pomocí certifikátu SSL. Pro tento NameCheap nabízíme PositiveSSL certifikát za 9,00 $ / rok.

Spolu se všemi těmito NameCheap také nabízí webhostingová řešení. Nejzákladnější hostingový plán stojí pouhých 9,88 $ / rok, kde můžete hostovat 3 webové stránky. Společnost má více datových center, která poskytují spolehlivý webhosting. Můžete si vybrat buď datové centrum USA, nebo britské datové centrum. Nejen to, že nabízejí hostingové servery na podnikové úrovni s hostingovým řešením SSD. Kromě toho si také můžete založit vlastní hostingovou společnost otevřením účtu prodejce.

NameCheap nabízí služby technické podpory prostřednictvím běžných kanálů, jako jsou lístky, e-maily a live chat. A my neváháme říci, že jsou k dispozici pokaždé, když je kontaktujeme přes Live Chat. Řešení můžete také najít prostřednictvím obrovské zásoby znalostí. Neexistuje žádná telefonická podpora. Ať už chcete koupit hosting nebo ne, ale podle našich zkušeností je NameCheap nejlepším registrátorem doménových jmen. Doporučujeme to bezpochyby.

Navštivte NameCheap

2. iPage

ipage

Zde je další registrátor doménových jmen, který slouží zákazníkům od roku 1998. Navíc na jejich serverech hostovalo více než 1 milion webových stránek. Podle našeho názoru nabízejí uživatelům významné služby hostování, kteří potřebují hostování za velmi levnou cenu. Většinou je k dispozici za hojné slevy, které výrazně snižují ceny. iPage je pod správou EIG; vlivná obchodní skupina.

Pokud si tedy chcete koupit pouze doménové jméno, bude to stát 8,99 $ / rok. Navíc, pokud chcete povolit soukromí domény, musíte platit 9,99 $ ročně zvlášť.

Při nákupu webhostingového plánu získáte zdarma doménové jméno a stojí to jen 24 $ / rok. Není to super levnější? A máte možnost instalovat neomezené weby. Pokud navíc nespokojíte s jejich kvalitou služeb, neváhejte a požádejte o vrácení peněz do 30 dnů. Vaše peníze zašlou zpět bez jakýchkoli dotazů.

Společnost nabízí spoustu bezplatných reklam, jako jsou Sitelock, bezpečnostní nástroje, 1GB cloud hosting úložiště a tvůrce webových stránek atd. Společnost také poskytuje bezplatný reklamní kredit ve výši 200 USD, což je skvělé k propagaci vašich nově založených webů v reklamách Google a Bing..

Názvy domén jsou dodávány s čistým ovládacím panelem, který umožňuje snadnou správu. Takže se nemusíte bát, pokud máte různé poskytovatele hostingu a domén. Můžete je snadno šířit. Společnost také nabízí škálovatelné možnosti, jako je VPS a specializované hostingové plány. Je to skvělá volba, pokud chcete hostit malý projekt a mít omezený rozpočet.

Pokud jde o zákaznickou podporu, pak neváhejte poskytnout pomoc. Bez ohledu na to, jaký je den a odkud patříte. Zavolejte jim nebo otevřete živý chat a získejte rychlou pomoc. Pokud se nespěcháte, odešlete také lístek. iPage udržuje centrum nápovědy s obrovskými užitečnými informacemi týkajícími se webhostingu, domén, návrhů webových stránek a příruček pro správu účtu.

Navštivte iPage

3. O dd y y

Godaddy největší registrátor doménových jmen

Tato společnost byla založena v roce 1997 a přišla se jménem GoDaddy v roce 1999. S více než 5000 zaměstnanci a 14 a více miliony zákazníků můžete hádat, jak jsou velcí a profesionální? GoDaddy známý jako největší registrátor domény. A ano, jsou, protože asi 63 milionů domén je pod jejich správou. Nabízejí širokou škálu webových produktů, které souvisejí s doménami, hostingem, e-maily, zabezpečením a online marketingem atd.

GoDaddy má velmi širokou škálu doménových rozšíření. Doména .com je k dispozici za pouhých 2,99 $ za první rok. A pokud chcete, aby ochrana soukromí skrývala vaše důležité informace, jako jsou jméno, e-mailové adresy, fyzická adresa a telefonní číslo atd., Musíte zaplatit 7,99 $ / rok. Pokud jde o obnovu, můžete být šokováni tím, že musíte zaplatit 14,99 $. Je vyšší než NameCheap.

Pro zabezpečení nabízejí SSL certifikáty, začínající od 55,99 $ / rok. To je opravdu vyšší než mnoho jiných společností, můžete si koupit levný SSL od jiných počítačů. Na druhou stranu také nabízejí hostingové služby od 3,99 $ měsíčně.

Na základním plánu (Economy) získáte 1 doménu zdarma. Může hostovat 1 webovou stránku a ukládat velké množství dat (100 GB úložiště). Navíc není omezen počet povolených návštěvníků / měsíc. GoDaddy je bezpochyby jedním z nejlepších registrátorů domén, ale pro webhosting to nikdy nedoporučujeme kvůli jejich nekvalitním službám. Doporučujeme sledovat 10 nejlepších poskytovatelů webhostingu.

Ať už se jedná o doménu nebo webhosting, podpora zákazníků je vždy prvořadým faktorem, který byste měli vzít v úvahu. I když v případě domény jste od registrátora nepotřebovali velkou pomoc, ale přesto je velmi důležité zvážit. Některé kanály podpory jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, jako je telefon a e-maily. Živý chat je k dispozici pouze během několika konkrétních hodin. Stejně jako v případě domén zákazník nepotřeboval podpůrné služby příliš často, takže to bude v pořádku. Nebo návrh je, že jejich služby jsou značné na nákup doménového jména.

Navštivte GoDaddy

4. Bluehost

Bluehost registrátor levné domény

BlueHost nepotřebuje úvod téměř každý zná své jméno. Nezáleží na tom, že jste blogger nebo vývojář, nebo potřebujete své služby pro web elektronického obchodu, který uspokojí všechny typy uživatelů. Zákazníkům začnou sloužit od roku 2003. Nejen doporučujeme námi a nejlepšími blogery, ale také to doporučuje WordPress.org. Pokud tedy chcete vytvořit web pomocí platformy WordPress, BlueHost by byla skvělou volbou pro spolehlivé hostingové služby.

BlueHost nabízí bezplatné doménové jméno, když od nich nakupujete webhosting. Pokud tedy hledáte nejvyššího registrátora domény, budete samozřejmě potřebovat hosting, abyste mohli online. Proč tedy utratit další penny za registraci domény, když můžete získat ZDARMA. Neztrácejte příležitost chytit bezplatnou doménu s nízkými náklady na hosting na jednom místě. Společnost nabízí celou řadu hostingových služeb, jako jsou sdílené, cloudové, vyhrazené, WooCommerce a Managed WordPress atd.

Více než 2 miliony webových stránek jsou hostovány pod jejich správou a každým dnem rostou. Zakoupením základního plánu můžete hostovat 1 web a ukládat až 50 GB dat a 5 e-mailových účtů. Nabízejí cPanel pro správu, což je tradiční průmyslový software pro správu vašeho hostingového účtu.

Pokud si to můžete dovolit, zkuste vybrat plán „Plus“, který je dobře vybavený balíček a umožňuje neomezené weby. Plán také zahrnuje neomezené úložiště, šířku pásma, e-mailové účty a bezplatné kredity vyhledávače ve výši 200 $.

Všechny plány mají vestavěnou možnost CDN, která k aktivaci služby vyžaduje několik zaškrtnutí. CDN je vynikající služba pro rychlé načítání webových stránek. BlueHost umožňuje zákazníkům pomoci okamžitě. Za tímto účelem je vždy k dispozici live chat. Společnost také udržuje systém prodeje jízdenek a telefonní číslo. Pokud tedy chcete začít pracovat profesionálně, BlueHost je důvěryhodným poskytovatelem doménových jmen i hostingu.

Navštivte BlueHost

5. InMotion

nejlepší hosting a doména podle motivu

InMotion je jedním z velkých poskytovatelů hostingu díky svým vynikajícím podpůrným službám a bohatým plánům. Často vidíte, že většina hostitelských společností poskytuje živý chat, telefon, lístky a e-maily, které pomáhají jejich zákazníkům. Odhodlaný tým InMotion však jde dopředu a udržuje linii Skype. Kterýkoli kanál, který chcete použít, je k dispozici 24 hodin denně. Můžete se také učit sami hledáním informací z databáze znalostí na jejich webových stránkách.

Pokud jde o služby domén, nabízejí domény za 14,99 $ / rok. Pokud chcete skrýt své osobní údaje, měli byste se přihlásit k odběru soukromí WHOIS, které stojí pouze 9,99 $. Ano, existují společnosti, které nabízejí doménu za nízké ceny, ale InMotion je velmi důvěryhodný a známý poskytovatel služeb WordPress. Mají také hodnocení A + od BBB.

Společnost nabízí také celou řadu možností hostování. Hostingové plány InMotion jsou často dostupné se slevami a pomocí našeho EXKLUZIVNÍHO odkazu můžete ušetřit až 43% slevu na podnikatelský plán.

Základní plán nazvaný „Spuštění“, kde můžete hostovat 2 domény, což je ideální pro uživatele s omezeným rozpočtem. Tato dohoda zahrnuje všechny základní funkce, jako je instalační program CMS s jedním kliknutím, maximální rychlostní zóna, svoboda platforem s otevřeným zdrojovým kódem a zálohování dat atd. Kromě toho pro reklamu na webu nabízejí všechny plány také reklamní kredit ve výši 250 $.

Další působivou funkcí je bezpečné vrácení zpět. Pokud novější verze aplikace neodpovídá adekvátně a vykazuje nestabilní chování, tato funkce vám umožní bezpečně přejít zpět na předchozí verzi..

InMotion také vytvořil speciální plán pro uživatele WordPress. Pokud tedy rádi používáte WordPress jako my, pak je výběr hostingu WordPress skvělý, což zahrnuje předinstalovaný WordPress. Navíc je k dispozici za stejnou cenu jako sdílený hosting. Společnost je velmi přesvědčena o kvalitě svých služeb, a proto poskytují 90denní záruku vrácení peněz. Připadá mi to jako celková bezriziková investice. Určitě jsou jejich služby značné, takže si kupte hostingový plán a získejte jednu bezplatnou doménu.

Navštivte InMotion Hosting

6. 1 a nd1

1 a 1 nízké úvodní domény

Hledáte nějaký levný hosting a registrátor domén WordPress s nízkými úvodními cenami; Zde je 1and1, skvělý registrátor domén s hostingovými řešeními. K dispozici je spousta doménových rozšíření a můžete si dokonce vybrat podle svého výklenku nebo firmy, jako je .restaurant.

Nabízejí bezplatná rozšíření domén, jako jsou „.info“ a „.website“ atd. A pokud potřebujete doménu „.com“, pak za první rok účtují jen 0,99 $. Společnost nabízí spolu s doménou .com více funkcí, včetně 1 bezplatného e-mailového účtu, doplňku WhoIs a zámku domény atd..

Nejen domény nabízejí také širokou kategorii produktů. Tyto produkty souvisejí s webhostingem, webovým tvůrcem a šablonami, elektronickým obchodem, marketingem a produkty MS atd. Můžete si vybrat hosting s webovým tvůrcem pro návrh své vlastní šablony nebo hostování založeného na cPanelu. Základní plán „Neomezený“, který nabízí spoustu zdrojů. Na jednom účtu můžete hostovat neomezené domény, protože zahrnuje neomezené úložiště. Tento plán také zahrnuje certifikát SSL.

Na "Neomezený" plán, můžete vytvořit 20 databází. V plánu je také zahrnuta 1 bezplatná doména. Takže pokud jste si mysleli, že si od nich můžete koupit hosting, nemusíte si doménu kupovat, protože nabízejí bezplatnou doménu i se základním plánem. Upřímně řečeno nedoporučujeme jejich hostování pro větší projekty. Malé projekty však můžete pořádat s menším počtem návštěvníků. Navíc poskytují 40denní lhůtu na vrácení peněz.

Společnost tvrdí, že nabízí 24/7 podpůrné služby. Neexistuje však žádný jiný podpůrný kanál než telefonní hovor. Ano, telefonní hovor je rychlý způsob interakce. Ale lidem, kteří nemusí být dobrí v angličtině nebo mimo USA, může být pro pomoc obtížné. Nezapomeňte tedy před registrací jejich služeb. 1and1 také udržoval spoustu užitečných článků týkajících se webhostingu, názvu domény, SSL a e-mailových služeb atd. Všechny články jsou dobře vysvětleny pomocí obrázků.

Navštivte 1and1

7. HostGator

hostgator nejlepší domény registrátor 2019

Od roku 2002 HostGator nezabírá příliš mnoho času a rychle se prosadil jako jeden z nejlepších poskytovatelů webhostingu. Nyní hostují více než 8 000 000 domén. Registrace domény v programu HostGator je velmi jednoduchá. Místo bombardování nabízí tento postup velmi jednoduchý postup a zákazník ví, co si chce koupit. Vlastní doménu získáte do 13 $. Podporují také zámek domény, aby se zabránilo neoprávněnému přenosu. Soukromí domény je dostupné za relativně nízkou cenu ve srovnání s mnoha jinými společnostmi.

Zažíváme jejich sdílený hosting a stále je využíváme, jsou úžasní. Nedávno jsme se zaregistrovali do služby Managed WordPress, která je neuvěřitelně rychlá a plynulá. K dispozici jsou 3 sdílené hostingové plány. Získáte neomezenou šířku pásma, databáze MySQL a e-mailové účty. K dispozici jsou také tunové skripty, které můžete snadno nainstalovat. HostGator nabízí 100 $ Google a marketingový kredit 100 USD Bing. Zde mějte na paměti, že Google musíte nejprve využít 25 $, abyste využili těchto 100 $ kreditů.

HostGator nabízí 45 dní vrácení peněz. Je to dlouhá doba a dost na vyzkoušení služeb. Navíc je také nad obdobím převládajícím v tomto odvětví. Kromě sdíleného hostingu existují i ​​jiné typy hostingu za relativně nízké ceny, jako je cloud, VPS a dedikovaný atd.

Dále, pro zabezpečení webu musíte zálohovat data, takže společnost poskytuje služby CodeGuard, které stojí 1,67 $ / měsíc. Celkově nabízejí cenný hosting s 99,9% zárukou dostupnosti, 45denní politikou vrácení peněz, 1-cick instalátorem, tunami šablon webových stránek. Není to ideální jen za 3,95 $ / měsíc?

Podpora je k dispozici 24/7/365 s bezplatným číslem. K dispozici je také live chat a systém prodeje jízdenek pro snadnost zákazníků. Pro vizuální pomoc nabízejí bezplatný přístup k tunám videonávodů. Tato levný registrátor domén a hostingová společnost navíc vytváří fórum, kde můžete komunikovat s ostatními členy. Pokud tedy potřebujete všechna řešení na jednom místě, pak jsou tou nejlepší volbou.

Navštivte hostGator

8. Zaregistrujte se

register.com nejlepší registrátor 2019

Register.com je jedním z nejstarších poskytovatelů webových služeb a také nejlepším registrátorem domén. V oboru působí od roku 1994. Nyní je v jejich správě asi 2 miliony domén a stovky tisíc spokojených zákazníků jej využívají. Proto jsme je nazvali jedním z nejlepších registrátorů doménových jmen.

Společnost nabízí téměř 50 různých produktů, včetně domény, hostingu, e-mailového marketingu a SSL atd. Proces placení je tak jednoduchý, stačí zadat požadovaný název webové stránky a kliknout na Přidat do košíku a vyplnit platební údaje. A je hotovo. Nyní okamžitě připraví vaše doménové jméno. Je to večeře snadné.

V současné době jsou rozšíření .com a .net dostupná pouze za 0,50 $. Docela levné, co! Ale budete šokováni, když zjistíte, že za příští rok za obnovu domény účtují 35 dolarů. Pokud tedy potřebujete doménu na 1 rok, pak je registrace.com úžasná. Dalším trikem, který můžete použít, je koupit doménu, a když skončí její platnost, pak ji přeneste do jiného levného registrátora domén, jako je NameCheap. Tímto způsobem můžete získat jejich propagační slevu a také se můžete ušetřit před vysokými obnovami.

Můžete také zapnout ochranu WHOIS za pouhých 10 USD. Pokud z nějakého důvodu nemůžete svou doménu obnovit, budou ji zabezpečovat po dobu 1 roku. Kromě toho, pokud chcete nějaké prémiové jméno, můžete jej procházet podle kategorie a přidat klíčové slovo do sekce prémiových domén.

Můžete si také zakoupit produkty související s blogy a elektronickým obchodem. Pokud potřebujete pouze e-mailový hosting, můžete tak učinit a vytvořit si vlastní přizpůsobený e-mailový účet. Register.com nabízí hostování s bohatými funkcemi, jako je úložiště 300 GB a neomezená šířka pásma, ale jejich hosting jsme nedoporučovali. Kromě toho bylo 20 GB také přiděleno na ukládání e-mailů v jejich nejzákladnějším plánu. K dispozici jsou jak hostingové plány pro Windows, tak i Linux. Nabízejí také úvodní balíček za pouhých 1,96 $ / mo včetně domény i hostingu.

Navíc jsou vždy velmi užitečné pomocné služby 24/7 a časté dotazy. Vyberte telefon a zavolejte jim nebo jen pošlete e-mail. Udržovali různé linky pro hostování, prodej, fakturaci a technickou podporu. Kromě toho lze pro spojení použít bezplatná telefonní čísla v USA a Kanadě. Můžete se také dozvědět spoustu věcí z tipů a tutoriálů, které sdílejí s nimi v databázi znalostí.

 • Top 10 nejlepších webhostingových služeb roku 2019
 • Nejlepší nejlepší levný hosting WordPress 2019

Navštivte Registrovat

9. Dreamhost

Dreamhost nejnovější ceny domén

DreamHost nenabízí pouze nejlepší hostingové řešení WordPress, ale také známý jako nejlepší registrátor domén. Název webových stránek je za pouhých 13,95 USD a se stejnou mírou obnovy. Nákup domény z DreamHost zahrnuje také bezplatné soukromí domény, které vás chrání před škodlivými činy. Můžete vytvořit četné subdomény.

V současné době nabízejí více než 350 doménových rozšíření včetně .com, info a .org atd. Existují tři možnosti obnovení, jako jsou „auto“, „manuální“ a „zeptejte se mě“. Také pro zabezpečení domény máte možnost uzamknout vaši doménu, která zabrání neoprávněnému přenosu.

DreamHost nabízí sdílený, spravovaný WordPress, dedikovaný a VPS hosting a tvrdí, že hostuje téměř 1,5 milionu webových stránek a blogů pod správou. K dispozici je sdílený hosting za 7,95 USD s instalátorem na jedno kliknutí, který vám umožňuje plynulou instalaci skriptů. Pro začátečníky jsou o něco dražší, ale můžete hostit neomezené weby, úložiště a šířku pásma. Podpora hostingových plánů se šifruje a kliknutím si můžete aktivovat certifikát SSL / TLS, který může pomoci při hodnocení vyhledávače.

Data uložená na jednotkách SSD snižují dobu načítání stránky a zlepšují celkový výkon webu. Plány hostingu také zahrnují snadnou integraci CloudFlare s automatickým skenováním malwaru. Jedinečné věci, které nabízejí, jsou záruka vrácení peněz. Můžete slyšet asi 15 dnů a 30 dnů záruku vrácení peněz. Ale DreamHost přichází s 97denní stopou. To je docela obrovské období.

Společnost v současné době má vlastní tým zákaznické podpory a poskytuje přizpůsobený ovládací panel pro správu funkcí hostování. Můžete je kontaktovat prostřednictvím primárních kanálů (e-maily, telefon a živý chat atd.) A také prostřednictvím Twitteru.

Interní podpůrný tým znamená, že podpůrný personál najímá samotnou společnost. A tým jasně ví, jak pomáhat zákazníkům a řešit jejich problémy. Ve svém volném čase se také můžete hodně naučit z jejich znalostní základny. Nabízejí jakési drahé služby, ale podle našeho názoru jsou tyto služby hodné.

Navštivte DreamHost

10. Name.com

levný a nejlepší registrátor domény

Tato společnost s akreditací ICANN začíná fungovat od roku 2003. Name.com udržuje rozsáhlý katalog produktů. Nabízejí webhosting, e-mail, domény, SSL, nástroj pro tvorbu webů a mnohem více digitálních produktů. Nemusí to být nízkonákladový poskytovatel, ale zde v tomto seznamu je naším cílem popsat nejlepší registrátory domén. Ale nejsou příliš drahé, můžete si jméno koupit za pouhých 12,99 $. Nejen to, pokud doména související s vašimi klíčovými slovy není k dispozici, můžete zkontrolovat data o jejich doméně, jejichž platnost vypršela.

Protože protokol SSL je rozhodující zejména pro webové stránky elektronického obchodu, což je bezpečnostní protokol k ochraně informací o zákaznících. Můžete jej snadno aktivovat několika kliknutími a bude to stát 8,49 $ / rok. Pro ochranu vašich osobních údajů budete možná potřebovat WhoisGuard, který bude stát 4,99 $. Tím, že utratíte jen pár dolarů, vám poskytují bezpečný způsob, jak přejít online. Tento proces je docela jednoduchý a čistý, stačí hledat jméno, přidat do košíku a vyplnit platební údaje, které jsou.

Vezměme si malý přehled o jejich hostitelských službách. Hostitelský plán přichází s bezplatným SSL certifikátem a 100 GB šířkou pásma. Umožní vám vytvořit 10 databází MySQL a uložit na jejich servery 10 GB dat za 4,99 $ / měsíc. když se přihlásíte k odběru alespoň na jeden rok. Dále si můžete založit neomezené FTP účty.

Poskytují také možnost předinstalovaných skriptů (50+). Mezi další funkce patří bezplatné zálohování, skenování nevyžádané pošty, speditéři a více než 100 e-mailových účtů. Vaše investice je také bezpečná podle 30denních pravidel pro vrácení peněz.

Nabízejí také SEO a hosting související produkty. Prostřednictvím lektora SEO vám poskytnou konkurenty klíčové informace a návrh na zvýšení viditelnosti vašich stránek. Bohužel není k dispozici žádný vyhrazený live chat. Ale můžete je kontaktovat pomocí Facebooku a Twitteru atd. Pro více webů name.com si udržujte dobře spravovanou znalostní databázi. Nejsme fanouškem jejich hostingových služeb, ale pro registraci domény je name.com značnou volbou.Cvičení

Navštivte jméno

Rychlé tipy na vytvoření nejlepšího doménového jména

Pokud hledáte pouze doménové jméno, doporučujeme NameCheap, protože jejich ceny jsou mnohem nižší než ceny ostatních a zahrnují také různé užitečné freebies. Tak to udělejme.

Máte na mysli jméno a chcete si ho koupit, ale co když není dostupné? Takže nikdy nezávisí na jediném jménu. Zde mějte na paměti následující návrhy.

Nika / téma: Jaká je vaše nika (téma)? Pak přemýšlejte o slovech souvisejících s vaším tématem. Pokud se například vaše téma týká jídla, pak je dobré vařit, hadí atd. Téma Například, co si myslíte o foodgeek.com a Receipeshub.com? Relevantní název domény je pro návštěvníky prvním dobrým dojmem. Pokud nemáte představu, můžete použít například generátor jmen Nakupujte a BusinessNameGenerator.

Možnosti rozšíření: Doporučujeme vybrat název, který pokrývá pole. Například, pokud si koupíte doménu recipehub.com a v budoucnu ji lze také použít ke sdílení jakéhokoli typu receptu.

Zapamatovatelné: Zkuste si vybrat jméno, které lze snadno napsat. Navíc je také velmi důležité zapamatovatelné jméno. Nepoužívejte špatná kouzla jako garmnty na oděvy, protože je obtížné někomu říct.

Čísla: Mohou uživatele zmást a také vypadají ošklivě. Jen si představte jméno-012.com. Je to náročné.

Krátké: Název domény s délkou 3 až 4 slova je téměř pryč. Takže co teď? Stačí se pokusit vybrat co nejkratší název. Jméno s téměř 10 až 12 znaky je skvělé, pokud se dá snadno mluvit a psát.

Rozšíření: Existuje mnoho rozšíření jako .com, .org, .info. Doporučujeme vám vybrat .com, protože se jedná o nejpoužívanější rozšíření. Navíc, pokud chcete zacílit na publikum konkrétní země, jako je Anglie, pak by bylo použití .uk skvělé, protože to bude mít také výhodu v podobě některých vyhledávačů..

Tip: Zkuste se vyhnout kontrole dostupnosti doménových jmen online, pokud se v tuto chvíli nechcete registrovat. Protože existují vzácné případy, kdy společnost zakoupí název, prodejte jej. Z tohoto důvodu vybíráme společnosti s nejlepší reputací, ale přesto chceme, abyste byli v této perspektivě aktivní.

Při dodržení výše uvedených pokynů můžete přijít s velkým názvem domény.

Jak koupit doménu

Ze seznamu můžete vybrat libovolného registrátora domény, protože preferujeme program NameCheap, který vám pomůže seznámit se s postupem nákupu domény. Pokud si vyberete jinou společnost, nebojte se, protože téměř všichni registrátori domén mají podobný postup.

Přejděte na Name Cheap a napište si název domény, kterou chcete koupit

jak koupit doménu na namecheap

Poté vám ukážou, zda je doména dostupná nebo ne. Kromě toho také ukazují spoustu dalších návrhů doménových jmen s různými příponami. Nyní klikněte na ikonu Přidat košík. Vizuální obrázek viz níže.

přidat název domény do košíku

Současně můžete vidět tabulku výdajů na pravé straně obrazovky. Stačí kliknout na "Prohlédnout košík" knoflík. Zde nemusíte nutně nic jiného.

cena vybrané domény

Dále uvidíte dobu, po kterou chcete koupit doménové jméno. Trvání je období, po kterém vyprší platnost vašeho doménového jména. Je to všechno do vašeho rozpočtu, a pokud si to můžete dovolit, pak nakupujte na delší dobu. Například se přihlašujeme na 3 roky. Delší doba trvání může ušetřit penny.

Možnost automatického obnovení také společností automaticky obnovuje vaši doménu.

Vezměte prosím na vědomí, že pro úspěšné obnovení musíte částku ponechat na připojeném bankovním účtu; jinak vám pošlou různá upozornění.

Povolujeme také službu WhoisGuard, která je poskytována zdarma pro 1. rok a v příštím roce účtují velmi malé částky. A pokud jej chcete obnovit po 1 roce, je opět dána možnost automatické obnovy.

WhoisGuard

WhoisGuard je addon domény, který chrání vaše soukromé informace, jako je jméno, telefonní číslo, adresa, e-mailové číslo atd.

Proč chránit informace

Protože pokud jste nepovolili ochrannou vrstvu, všichni uvidí vaše osobní informace. Měli byste mu tedy umožnit ochranu před spammery a hackery, pokud si to můžete snadno dovolit. Ale všimněte si, že to není nutný doplněk.

Po výběru doby trvání a dalších možností klikněte na „Potvrdit objednávku".

jméno s whois stráže soukromí

Nyní vás požádají o vytvoření účtu. Je to tak snadné, stačí vyplnit povinná pole a to je vše. Účet pomůže sledovat různé faktory, jako je seznam domén a domén, jejichž platnost vyprší atd.

Po vytvoření účtu se před vámi objeví stránka s kontaktními informacemi s požadavkem na vyplnění údajů, jako je adresa, město, provincie, PSČ a telefonní číslo atd..

Po vyplnění údajů klikněte na „Pokračovat“. Na následujících stránkách se zobrazí různé informace. Není nic zvláštního, jen se na to dívejte a pak pokračujte.

Dalším krokem je výběr způsobu platby. NameCheap nabízí 3 způsoby, jak provádět platby za nákupy. Vyberte způsob platby a stiskněte tlačítko „Pokračovat“.

jak platit peníze za doménu

Poté uvidíte na pravé straně malou krabičku. Klikněte na tlačítko „Paypal“ a jdete. Přesměruje se na vaši stránku PayPal, kam stačí zadat přihlašovací údaje, a to je vše.

provést platbu pomocí paypal

Zpracování objednávky bude trvat několik sekund. A je hotovo, že název domény je váš. Namecheap také nabízí živý chat během zpěvu. Takže v případě jakýchkoli potíží s nimi neváhejte mluvit. Jsou docela rychlé.

Když se při nákupu webhostingu od společnosti NameCheap zaregistrujete pro doménu, nemusíte propojovat doménu a hosting, protože to společnost automaticky provede za vás. Ale když si koupíte doménu a hosting od jiné společnosti, abyste se vyhnuli vysoké míře obnovy.

Když se při nákupu webhostingu zaregistrujete do domény, nemusíte doménu a hosting propojovat, protože to společnost automaticky provede za vás. Ale když si koupíte doménu a hosting od různých společností, abyste se vyhnuli vysoké obnovovací frekvenci, musíte je propojit, což se nazývá směřování domény.

Jak ukázat doménu na hostování

 • Je to mnohem jednodušší než vaše myšlení. Když si koupíte doménu, společnost vám poskytne ovládací panel pro správu domény. Pokud nevíte, kde je ovládací panel, musíte zkontrolovat své e-maily zaslané registrátorem domény. Nebo jen přejděte na web pro registraci domén a zpívejte.
 • Když se přihlásíte do ovládacího panelu domény, vstoupí na kartu Seznam domén / domén.
 • Poté klikněte na tlačítko Spravovat v blízkosti domény, ke které se chcete připojit k hostování

jak ukázat doménu na hostování

Nyní přejděte dolů, dokud nenajdete sekci „Název serveru“. Poté klikněte na rozevírací šipku a vyberte „Vlastní“.

Nyní musíte vložit „Name Server 1“ a „Name Server 2“.

vložte dns do jmenných serverů

Pro získání „Name Server 1 and 2“ znovu zkontrolujte svůj e-mailový účet. V tuto chvíli však otevřete e-mail odeslaný hostitelskou společností. Pokud jste však nenalezli jmenný server, přihlaste se k ovládacímu panelu hostitele nebo se obraťte na hostitelskou společnost.

· Když se přihlásíte k hostitelskému ovládacímu panelu / panelu pro správu účtů, najděte „Informace o účtu“, které jsou většinou uvedeny na postranním panelu.

Názvové servery vypadají podobně jako níže

ns1.bluehost.com

Ns2.bluehost.com

Použijte prosím název serveru, který vám poskytl váš poskytovatel hostingu.

 • Nyní zkopírujte Name servery a vložte je do sekce „Name Server“, která je zobrazena na obrázku výše.
 • Poté uložte změny. Nyní bude kompletní propagace webhostingu a doménového jména trvat 4 až 48 hodin.
 • A to je vše.

Nyní si myslíme, že je jasné, jak si doménu koupit a poté ji propojit s webhostingem. Přesto, pokud máte něco nejasného, ​​neváhejte nás kontaktovat.

Závěr – Takže, co je nejlepším registrátorem domény?

Toto je seznam nejlepších registrátorů doménových jmen, ale jaká jsou naše osobní doporučení? Podle našeho názoru, pokud potřebujete pouze doménu, je NameCheap skvělým registrátorem domén, protože nabízejí domény za levné ceny a cena za obnovení je také přiměřená. Obnova SSL a WhoisGuard jsou také velmi levné.

Ale pokud hledáte webhosting včetně doménového jména, pak jděte na BlueHost, protože je podporován také WordPress.org. Jsou cenově dostupným a kvalitním poskytovatelem hostování WordPress a získáte bezplatné doménové jméno.

Toto je náš návrh, nyní je řada na vás, abyste vybrali podle svého rozpočtu a požadavků. A pokud jste už někoho vyzkoušeli, můžete se s námi podělit o to, který z nich je nejlepším registrátorem domény.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map