Squarespace Recenze

Hodnocení čtverců & přehled


Název: Čtvercový prostor

Popis: Squarespace může používat téměř kdokoli, kdo potřebuje web, aby jej mohl rychle a snadno sestavit. Nabízí předem navržené šablony v prostředí, které je velmi uživatelsky přívětivé. Šablony návrhářů způsobují, že Squarespace převáží konkurenty.

Operační systém: Webové

Kategorie aplikace: Tvůrce webových stránek, Tvůrce online obchodu, Řešení eCommerce

 • Snadnost použití

 • Šablony & Vzory

 • Funkce & Flexibilita

 • Hodnota za peníze

 • Zákaznická podpora

Celkově

4.2

souhrn

Squarespace se přiklání k zdokonalení designu. Šablony konceptů návrhářů umožňují společnosti Squarespace vyniknout od ostatních konkurentů. Díky nové dimenzi editoru je proces přizpůsobení plynulejší a přirozeně budou všechny šablony vypadat skvěle napříč zařízeními. Navzdory všem nevýhodám je Squarespace velmi platformou pro začátečníky a je vhodný pro ty, kteří hledají šablony šablon.

Další informace

 • Squarespace – dosud nejjednodušší stavitel?
 • Oceněné šablony
 • Čtvercový prostor FAQ
 • Náš verdikt

Klady

 • LayoutEngine 2 – nová dimenze editoru
 • Přístup k obrázkům z Getty Images a Unsplash
 • Skvělé šablony optimalizované pro mobilní zařízení
 • Blogování bylo snadné
 • Základní funkce hostování

Nevýhody

 • K dispozici není žádný bezplatný plán
 • Nejsou povoleny žádné nástroje / aplikace doplňků třetích stran
 • Plán elektronického obchodování je drahý
 • Omezené možnosti růstu webových stránek
 • Vyzkoušejte Squarespace zdarma
 • Viz Šablony čtverců

{
"@kontext": "http://schema.org",
"@typ": "Posouzení",
"itemReviewed": {
"@typ": "SoftwareApplication",
"název": "Čtvercový prostor",
"popis": "Squarespace může používat téměř kdokoli, kdo potřebuje web, aby jej mohl rychle a snadno sestavit. Nabízí předem navržené šablony v prostředí, které je velmi uživatelsky přívětivé. Šablony návrhářů způsobují, že Squarespace převáží konkurenty.",
"obraz": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/squarespace-home-review.jpg",
"operační systém": "Webové",
"applicationCategory": "Tvůrce webových stránek, Tvůrce online obchodu, Řešení eCommerce"
},
"reviewRating": {
"@typ": "Hodnocení",
"ratingValue": 4.20000000000000017763568394002504646778106689453125,
"bestRating": 5,
"nejhorší hodnocení": 0
},
"autor": {
"@typ": "Osoba",
"název": "Jason Chow"
},
"reviewBody": "

Squarespace se přiklání k zdokonalení designu. Šablony konceptů návrhářů umožňují společnosti Squarespace vyniknout od ostatních konkurentů. Díky nové dimenzi editoru je proces přizpůsobení plynulejší a přirozeně budou všechny šablony vypadat skvěle napříč zařízeními. Navzdory všem nevýhodám je Squarespace velmi platformou pro začátečníky a je vhodný pro ty, kteří hledají šablony šablon.

\ r \ n

Další informace

\ r \ n

  \ r \ n
 • Squarespace – dosud nejjednodušší stavitel?
 • \ r \ n

 • Oceněné šablony
 • \ r \ n

 • Čtvercový prostor FAQ
 • \ r \ n

 • Náš verdikt
 • \ r \ n

"
}

Je to zatím nejjednodušší tvůrce stránek?

V posledních několika letech jsme byli svědky spravedlivého podílu tvůrců vizuálních webových stránek, které usnadňují vývojářům. Pokud jde o funkčnost, design a použitelnost, vždy se řídí vzorem.

Po strávení několika hodin v programu Squarespace jsem docela přesvědčen, že je to jeden z dokonalých příkladů toho, čím by měli být stavitelé stránek.

Okamžitě netopýr vám pomůže začít vše od nuly – od registrace nové domény a integrace tématu do vašeho webu.

Zde je rychlý pohled na funkce Squarespace:

1. Správa vizuálních prostředků je snadná

Vzhledem k tomu, že design je jedním z hlavních bodů čtvercového prostoru, přichází se správcem obrázků typu drag-and-drop. To vám může pomoci uspořádat, rozšířit a optimalizovat vaši knihovnu vizuálních prostředků bez potíží.

Níže jsou uvedeny některé z věcí, které můžete udělat se Správcem obrázků Squarespace:

 • Přístup k 40 milionům obrázků
  Pokud potřebujete jedinečný doporučený obrázek pro zcela nový blogový příspěvek, můžete využít integraci Squarespace Getty Images. Poskytuje vám přístup k více než 40 milionům obrázků, které můžete použít za přiměřenou cenu.
 • Rychlejší výkon webových stránek
  Aby byl zajištěn maximální výkon vašeho webu, poskytuje Squarespace bezplatnou CDN – zkratku pro Network Delivery Network. Funguje tak, že distribuuje zatížení přenosu obsahu do sítě globálně distribuovaných datových center.
 • Citlivý zavaděč obrázků
  Kdykoli nahrajete obrazový soubor, SquareSpace automaticky vygeneruje sadu obrázků v různých měřítcích. Obrázek odpovídající velikosti se pak načte v závislosti na displeji uživatele.
 • Předveďte své vizuální prostředky
  Chcete-li předvést své vizuální prostředky, můžete vytvořit „Galerie Bloky“, které lze umístit kdekoli na vašem webu. Můžete také zahrnout videa a použít efekt zobrazení, aby vaše galerie vynikla.

2. Nové rozměry řízení

Editor webů Squarespace poskytuje uživatelům nové a snadné ovládání přizpůsobení.

S „LayoutEngine 2„, Vždy máte k dispozici nastavení na levém panelu a živý náhled napravo. Na rozdíl od platforem jako WordPress.org, které se spoléhají na pokus a omyl, umožňuje program Squarespace snadno dosáhnout přesného designu, který chcete.

Přizpůsobte si design webových stránek, který chcete, s novou dimenzí kontrolyS novými rozměry kontroly můžete přizpůsobit požadovaný design webových stránek.

Můžete také přímo upravit každý prvek na stránce jejich výběrem v okně náhledu.

Pokud jde o úpravy obsahu, můžete rychle přidat prvky stránky, jako jsou tlačítka, prezentace, kalendáře a fragmenty kódu. Stačí kliknout na tlačítko plus (+) v pravém dolním rohu editoru příspěvků.

editor čtvercůEditor čtverců.

Každý prvek je samozřejmě vybaven vlastní stránkou komplexních nastavení. To je užitečné pro uživatele, kteří mají velké nápady, ale postrádají potřebné technické dovednosti, aby je mohli uskutečnit.

Pokud například kliknete na nově přidané tlačítko, můžete snadno upravit jeho vzhled, interakci a umístění.

editace čtvercového prostoruÚpravy čtvercového prostoru.

3. Blogování je snadné

Bez ohledu na vaše místo a cíle je sekce blogů nepopiratelně jednou z nejdůležitějších funkcí vašeho webu. Může vám pomoci řídit opakující se provoz, prokázat důvěryhodnost odborníka a vylepšit SEO.

Ve službě Squarespace jsou blogové příspěvky stavebními kameny struktury webových stránek. Můžete je upravit pomocí plovoucího editoru, který se podobá primární aplikaci pro zpracování textu.

Blogování je s programem Squarespace snadnéBlogování je s programem Squarespace snadné.

Může to vypadat jednoduše, ale editor Squarespace sbalí pouze základní informace, pokud jde o publikování blogových příspěvků. Můžete je uspořádat do kategorií, použít značky, povolit komentáře a další. Přechod na „Možnosti“ vám také může pomoci optimalizovat klíčové aspekty vašeho příspěvku, od výpisu po miniaturu.

Můžete je uspořádat do kategorií, použít značky, povolit komentáře a další. Přechod na „Možnosti“ vám také může pomoci optimalizovat klíčové aspekty vašeho příspěvku, od výpisu po miniaturu.

Mezi další klíčové funkce blogovacího systému Squarespace patří:

 • Podcast
  Můžete vytvořit „Zvukové bloky“ a publikovat rozhovory, zaznamenané webináře a další formy podcastů. Podporuje iTunes značkování, které vám umožní propagovat váš podcast kanál pro více uživatelů.
 • Více autorů
  Čtvercový prostor umožňuje práci s přispěvateli obsahu. Jako vlastník webu můžete upravovat jejich přístupová oprávnění, například přidávání nových příspěvků a změnu motivu webu.
 • Sociální sdílení
  S programem Squarespace je snadné vkládat tlačítka sociálního sdílení do vašich blogových příspěvků. Mezi podporované sítě patří Reddit, Facebook, Twitter a Tumblr.

4. Prodávejte produkty z vašeho webu

Pokud chcete prodávat produkty přímo z vašeho webu, můžete využít vestavěné funkce eCommerce společnosti Squarespace. Můžete sledovat objednávky, spravovat svůj inventář a sledovat zákazníky – to vše v sjednocené sekci Obchod.

Můžete sledovat objednávky, spravovat svůj inventář a sledovat zákazníky – to vše v sjednocené sekci Obchod.

prodávat produkty z webových stránek náměstíS e-komercí Squarespace je snadné spravovat své prodeje.

Squarespace také umožňuje vytvářet slevová promo, která mohou stimulovat vyšší prodej. Mohou být nabízeny jako automatické slevy, které běží po určité období, nebo prostřednictvím exkluzivních promo kódů.

čtvercové nabídky slevJe snadné spravovat slevu ve službě Squarespace.

Šablony a aplikace ve čtvercovém prostoru

Může být spousta tvůrců stránek, kteří nabízejí desítky profesionálně vypadajících témat, ale kolekce Squarespace je jednoduše vizuálně ohromující.

V současné době má Squarespace přes 40 návrhářských šablon, které jsou rozděleny do různých kategorií, včetně, ale nejen, online obchodů, zdraví, hudby a fotografie..

Pouhé procházení oficiální kolekce šablon Squarespace vás může donutit, abyste se na chvíli spojili:

profesionálně navržené šablony a témataTémata náměstí jsou navržena pro velké fotografie a silnou typografii.

Navzdory snímkům s vysokým rozlišením tato témata používají minimalistický a plochý přístup všude jinde. To znamená, že váš budoucí web se načte rychle a bude fungovat plynule, jakmile bude spuštěn.

Všechny šablony Squarespace jsou také vytvořeny tak, aby reagovaly na mobily hned po vybalení z krabice, a zajistily tak, aby uživatelský dojem zůstal konzistentní na různých platformách. Umožňuje také změny CSS pro další vylepšení vašich šablon.

Chcete-li rozšířit výkon svých webových stránek po celém webu, podporuje program Squarespace hrst integrací aplikací.

Tyto integrace mohou pomoci rozšířit funkčnost vašeho webu. Mezi oblíbené aplikace patří G Suite, Xero, Facebook, Disqus, Google Analytics a e-mailové marketingové platformy.

Čtvercový prostor SEO

Squarespace nabízí kompletní analýzu webových stránek, která vám pomůže při rozhodování o SEO.

Můžete se spolehnout na vestavěná analytika Squarespace pro zlepšení výkonu vašeho webu v průběhu času. Zahrnuje metriky, jako jsou zdroje provozu, dotazy na vyhledávání na webu, populární obsah a celkový počet jedinečných návštěvníků.

Více o Squarespace (FAQ)

Je Squarespace zdarma?

Ne. Squarespace nenabízí bezplatný plán, na rozdíl od jiných, jako jsou Wix a Weebly. Ale Squarespace nabízí 14denní bezplatnou zkušební verzi, takže si můžete vyzkoušet Squarespace bez jakýchkoli nákladů.

Získáte bezplatnou doménu s Squarespace?

Když se zaregistrujete s ročním fakturačním plánem, můžete si zdarma zaregistrovat jednu doménu. Bezplatná doména je platná jeden rok. Což znamená, že po prvním roce budete muset zaplatit standardní poplatek za obnovení domény ve výši 20 USD ročně.

Kolik služba Squarespace účtuje za transakci?

Pro eCommerce zahrnuje Squarespace 2 typy transakčních poplatků – poplatek za platební bránu (0,30 $ + 2,9%) a poplatek za transakci v rámci obchodního prostoru (3%). U plánů elektronického obchodu nejsou zahrnuty žádné transakční poplatky ve čtvercovém prostoru.

Kolik webových stránek Squarespace?

Squarespace má 4 plány – 2 pro web a 2 pro eCommerce: 1) Osobní plán – 12 $ měsíčně, 2) Podnikatelský plán – 18 USD měsíčně, 3) Základní obchodní plán – 26 USD měsíčně, 4) Pokročilý obchodní plán – 40 USD měsíčně

Potřebujete hosting pro Squarespace?

Ne. Pro použití Squarespace nepotřebujete hosting. Váš web bude hostován v plně spravovaném cloudovém hostingu. Ačkoli Squarespace nestanovuje limity zdrojů pro balíčky, musíte dodržovat zásady jejich použití.

Recenze Squarespace: Náš verdikt

Vracíme se k otázce, je Squarespace, dosud nejjednodušší stavitel stránek? Pravděpodobně ano, ale ne příliš ve srovnání s jinými snadno použitelnými platformami jako Weebly a Wix.

Celkově vzato, Squarespace je platforma velmi vhodná pro začátečníky. Díky sadě funkcí vám může pomoci vytvořit konkurenční web za méně než hodinu. Přestože je zde křivka učení, může se každý naučit poměrně rychle.

Jak začít

Ať už jste začátečník nebo zkušený obchodník s obsahem, Squarespace má vše, co kdy budete potřebovat. Je dokonce vybaven 14denní bezplatnou zkušební verzí – což vám umožní dát platformě malou zkušební jízdu.

Zveřejnění FTC

BuildThis.io získává provizi z doporučení návštěvníků na produkty, služby a software prostřednictvím partnerského partnerství.

Naše stránky se zaměřují na pomoc malým podnikům a jednotlivcům, kteří chtějí stavět úžasné věci online. Podpořte nás tím, že provedete nákup prostřednictvím našich přidružených odkazů, abychom mohli nadále vyrábět bezplatného a užitečného průvodce, jako je tento.

Alternativy čtvercového prostoru

Hledáte alternativu? Zde jsou další populární tvůrci webových stránek.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map