Nejlepší černý pátek 2019 nabídky pro malé firmy

Černý pátek je hned za rohem a pro majitele firem je to nejlepší doba roku, která má nejlepší nabídky. Od webhostingu až po obchodní nástroje existuje mnoho věcí, které mohou podnikům v tomto digitálním věku prospět. Podnikání dnes znamená, že musíte provádět více online aktivit, než jednoduše mít web, který tam stojí.


Některé z těchto věcí mohou být náročné, například nalezení vhodných nástrojů, které vám pomohou. Podívejme se na některé z nejlepších, které jsou v tomto roce k dispozici, a jak je můžete využít k tomu, abyste se dostali do konkurence.

HandPicked Black Friday Deals pro majitele malých firem

1. NameCheap

Namecheap black pátek slevy 2019

NameCheap je uznávané jméno je odvětví webhostingu a poskytování doménových jmen. Tento Černý pátek nabízí zákazníkům několik možností výběru. Prvním je obrovský prodej – až 97% sleva – na registraci top domén a 27% sleva na převody názvů domén. Můžete také ušetřit 60% slev na soukromých e-mailových plánech a až 85% na certifikátech SSL.

Dnešní webová prezentace již není pouhou možností, pro kterou je dobré, aby se stala nezbytnou pro podniky všech úrovní. I když nepoužíváte internet přímo k prodeji, bez digitální přítomnosti byste mohli přijít o budování značky a generování potenciálních zákazníků.

Mnoho lidí si neuvědomuje, že nemusíte kupovat všechny produkty, které potřebujete pro své online aktivity, na jednom místě. Můžete se například rozhodnout koupit webhosting od jedné společnosti, ale název vaší domény od jiné.

Důvodem je to, že všechny tyto produkty mají pružnou cenu. Namecheap je jedním z nejlepších zdrojů pro dobré nabídky doménových jmen a úspora 97% z ceny jednoho může být pro malou firmu významná.

Ačkoli mnoho balíčků webhostingu přichází s určitým příspěvkem na zpracování e-mailů, tyto nejsou vždy vhodné pro obchodní potřeby. Například, pokud chcete posílat velké množství marketingových e-mailů, pravděpodobně by bylo lepší se samostatným hostováním soukromých e-mailů.

Nakonec je zde SSL certifikace. To je dnes nezbytné, protože mnoho společností internetového prohlížeče se začalo věnovat bezpečnosti. Google také penalizuje hodnocení vyhledávání na webech, které nemají certifikát SSL.

Co je dohoda o NameCheap?

 • 97% sleva na registraci top domén
 • 27% sleva na převody názvů domén
 • 60% sleva na soukromé e-mailové plány
 • Až 85% sleva na certifikáty SSL

Navštivte NameCheap

2. Envato Elements

Promo akce Envato Black Friday 2019

Envato Elements nabízí uživatelům přístup k obrovské sbírce grafik, které lze použít pro jakýkoli účel. Díky tomu jsou pro podniky, zejména ty, které chtějí oslovit široké publikum prostřednictvím digitálního marketingu, téměř nezbytností.

Problém s hledáním obrazu, který se má použít ve vašich marketingových aktivitách, je ten, že položky, které najdete online, patří někomu. Chcete-li je použít pro vaše vlastní potřeby, musíte se pokusit získat práva k tomu, co může být docela pečlivé a stojí různé částky..

Tento problém vyřešíte registrací se společností Envato a přístupem k jejich databázi obsahující miliony souborů. Lze je použít libovolným způsobem, rychle a snadno. Vše, co potřebujete, je předplatné, které platíte měsíčně.

Tento Černý pátek nabízejí slevy na roční i měsíční předplatné. Měsíční ceny předplatného klesají z 33 $ na měsíc na 19 $ za měsíc, zatímco pokud platíte ročně, ušetříte ještě více rychlostí pouze 14 $ za měsíc.

Porovnejte to s databázemi obrazů akcií, jako jsou fotografie iStock, které účtují 12 dolarů za jeden kredit (některé obrázky stojí více než 1 kredit) a můžete vidět, co může ukrást předplatné pomocí Envato..

Jejich černé páteční obchody začínají od 12:00 AEDT 2. prosince 2019 a běží do 17:00. AEDT dne 3. prosince 2019.

Co je dohoda o Envato?

 • 50% sleva na všechny plány předplatného

Navštivte Envato

3. A2 Hosting Sdílené hostování

A2 Hosting Černý pátek Promo 2019

Tam, kde Namecheap tento Černý pátek nabízí skvělé nabídky doménových jmen a dalšího příslušenství, vás A2 Hosting seznámil, pokud jste na trhu sdíleného hostingu. A2 Hosting je jedním z nejlepších jmen v oboru a pokud nejste spokojeni se svým současným hostingem, je to skvělé místo, kam se nyní můžete přesunout.

Snížili ceny sdíleného hostingu až na kost a tyto plány začínají již od 1,98 dolaru. Díky tomu jsou velmi cenově dostupné. Nejlepší na tom je, že 67% diskontní sazba na sdílený hosting se vztahuje na celý rozsah sdílených hostingů, což znamená, že pokud hledáte více zdrojů na sdílený hosting, ušetříte ještě více.

Pokud jste se trápili nad špatně fungujícím webovým hostitelem, přestěhování se zde nyní vám může nejen ušetřit peníze, ale také za vás zajistí migraci vašeho webu. Nechte je starat se o technické detaily!

Využijte těchto speciálních zvýhodněných sazeb z hostování A2 od 26. listopadu 2019 do 9,59 hodin. dne 3. prosince 2019.

Co je dohoda o hostování A2?

 • 67% sleva na všechny sdílené hostingové plány

Navštivte A2 Hosting

4. KnownHost VPS Hosting

KnownHost Black Friday Deals 2019

KnownHost je poskytovatel webhostingových služeb v plném rozsahu, ale je také známý (prominout slovní hříčku) pro vynikající plány VPS, které má. Jedná se o postupný sdílený hosting a můžete si často vybrat, kolik přesně chcete z hlediska zdrojů. Tyto zdroje jsou také snadno škálovatelné.

Pokud byl váš web úspěšný, nezapomeňte sledovat využití vašeho zdroje a plánovat jeho rozšíření. Sdílené hostování, pokud často neodpouští, pokud překročíte využití zdrojů, může to vést k přerušení služeb, které ovlivní vaši firmu.

Podívejte se brzy na plány VPS, zejména nyní, když KnownHost nabízí speciální nabídky tento Černý pátek. U každého plánu VPS, ke kterému se přihlásíte, získáte nejen slevy z cen, ale i další výhody.

Použití kupónového kódu KHBLKFRI5030 když se rozhodnete pro balíčky Managed VPS nebo Managed KVM Cloud, získáte nejen 50% slevu, ale také, když přijde čas na obnovu, budete také těžit z opakujících se slev 30%. Zdvojnásobují také vaše hostovací zdroje VPS, takže získáte více všeho. Tato kombinace je dlouhodobým přínosem pro fungování vaší webové stránky firmy.

Popadněte tyto obchody od KnownHost tento Černý pátek, platné od 6:00 hodin 22. listopadu 2019 do půlnoci 1. prosince 2019.

Co je řešení na KnownHost?

 • 50% sleva na Managed VPS nebo Managed KVM Cloud
 • 30% sleva na opakující se účty

Navštivte KnownHost

5. Stálý kontakt

Kontakt Kontakt Černý pátek Promo 2019

Neustálý kontakt je jedním z nejlepších jmen, pokud jde o digitální marketing. Mají solidní řadu funkcí, které nabízejí podnikání jakékoli velikosti pokrývající různé oblasti digitálního marketingu. To sahá od e-mailového marketingu až po automatizaci marketingu. Jsou to vaše jediné aktivum digitálního marketingu.

Digitální marketing může podnikům pomoci mnoha způsoby a je mocným nástrojem k jejich využití. Neustálý kontakt může pomoci nejen oslovit vaše zákazníky, ale také ve správný čas a se správnými nabídkami. Zvyšte snadno a rychle svou generaci olova.

Pro uživatele, kteří začínají s neustálým kontaktem, můžete využít prvních 50 měsíců svého předplatného slevu 50%. Cena vašeho předplatného závisí na počtu e-mailových adres, které máte v seznamu e-mailů.

Dohoda se vztahuje také na uživatele, kteří využívají bezplatnou zkušební verzi, takže se nemusíte obávat, že ti z vás, kteří jsou v prvních třech měsících, mohou získat 50% slevu.

Tato dohoda je platná od 25. listopadu 2019 do 1. prosince 2019. Pokud vám chybí, při registraci mezi 2. prosincem 2019 a 4. prosincem 2019 vám ušetří 40% sleva během prvních tří měsíců.

Co je dohoda o neustálém kontaktu?

 • 50% sleva na první tři měsíce předplatného

Navštivte neustálý kontakt

6. WP Rocket

WP Rocket Black Friday Promo 2019

WP Rocket je plugin WordPress určený k urychlení vašeho webu. Díky tolika webům, které dnes používají WordPress, je to oblíbená volba, která je nejen výkonná, ale jako plugin také snadno použitelná. Jednoduše nainstalujte z pluginu WordPress a nastavte jej tak, aby fungoval tak, jak chcete.

WordPress je fantastická platforma, ale vzhledem k tomu, jak se chová, je někdy také trochu zdrojovým prase. To ovlivňuje obchodní weby více proto, že jejich webové stránky nejen prodávají nebo generují potenciální zákazníky, ale jsou digitální podobou jejich značky.

Potřebujete web, který dokáže v nejlepším případě prokázat své podnikání, a tam se hodí nástroj jako WP Rocket. Musíte ji také nakonfigurovat pouze jednou a váš web bude po dlouhou dobu spuštěn ve špičkovém stavu.

Tento černý pátek můžete získat slevu WP Rocket na 30% bez ohledu na to, pro jakou licenci se rozhodnete. Dohoda probíhá od 26. listopadu 2019 do 3. prosince 2019.

Co je dohoda na WP Rocket?

 • 30% sleva na všechny licence

Navštivte WP Rocket

Podívejte se – ručně vybrané nabídky Černý pátek pro majitele malých podniků prostřednictvím @ BuildThis_io řekněte příteli

Závěr: Ušetřete velký a zrychlete své podnikání

Černý pátek je často tím nejlepším časem, jak zajistit velké množství peněz, ale platí to zejména pro malé podniky, které musí dávat pozor na výdaje. Letošní sbírka obchodů Black Friday, které jsme zde shromáždili, pokrývá mnoho částí digitálního podnikání pro vás.

Pro podniky je digitální přítomnost více než jen „vidět online“, ale existuje mnoho způsobů, jak můžete pomocí online aktiv využít k posílení své firmy..

Mnoho z těchto nástrojů nepovažujte za volitelné, ale potenciálně slouží jako neocenitelné způsoby, jak zvýšit podnikání. V každém případě je to dobré, ale při prudkých slevách je to ještě lepší. Využijte výhod nižších cen hned a okamžitě zvyšte svůj digitální výkon.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map