En İyi DigitalOcean Alternatifleri 2020 [Sadece 0,004 ABD doları / saat ile başlayın]

1

Güvenilir DigitalOcean alternatiflerinin veya benzer bulut hizmetlerinin neler olduğunu bilmek ister misiniz??


Veya mevcut projenizi DigitalOcean’dan taşımak için harika alternatiflere ihtiyacınız var?

Çevrimiçi varlığı olan neredeyse herkes Digitalocean bulut barındırma hizmetleri hakkında bilmek zorundadır. Popülerliklerinin arkasındaki neden, düşük fiyatla kaliteli hizmetlerdir. Bu nedenlerle güçlü bir üne ve binlerce mutlu müşteriye sahipler..

Fakat Bekle!

Neden Dijital Okyanus Alternatifleri?

Destek hizmetleri en önemli faktörlerden biri web bir proje için sağlayıcı barındırma karar verirken. Ve destek hizmetlerinde Canlı Sohbet, anında yardım almanın son derece kullanışlı bir yoludur.

Fakat DigitalOcean Canlı Sohbet sunmadı ve tek yol bilet göndermektir. Bilet göndermek iyi ama küçük sorunlar için. Anında yardıma ihtiyaç duyduğunuz ciddi ve büyük sorunlar için, bir bilet göndermek çok zordur, çünkü saatler alır.

Bu nedenle, sunucunun teknik yönleriyle kendi başlarına başa çıkabilen insanlar için, bu düşünülmesi zor olmayabilir. Ancak yeni başlayanlar için bu gerçekten büyük bir sorundur ve rahatsız edici destek kanalları nedeniyle zihin stres durumlarını bekleyebilirler.

Diğer sebep bazı kullanıcılar için fiyatlandırma olabilir. DigitalOcean çok uygun bir fiyatlandırma yapısı sunmasına rağmen, şimdi rekabetin yüksek olması nedeniyle düşük fiyatlı sağlayıcılar Dijital Okyanus.

Bu, özellikle müşterileri potansiyel alternatifleri bulmaya iten müşteri desteğinin önemli noktalarından bazıları.

Tüm alternatifleri listeleyerek, liste oldukça büyük hale gelir, bu yüzden sadece daha yakın, güçlü ve yetkin sağlayıcıları dikkatle listeleriz..

Şimdi asıl konuya geçelim

2020’nin En İyi DigitalOcean Alternatifleri, Rakipleri ve Benzer Bulut Hizmetleri [Sadece 0,004 ABD doları / saat ile başlayın]

1. Kamatera – # 1 SEÇİM

(İçin en iyisi: Geliştiriciler, Programcılar ve Kaynak Yoğun Görevler)

Kamatera bulut sunucuları

Kamatera bizim “En iyi seçim”Şık altyapı, güçlü donanım ve en son sunucu bileşenleri ile desteklenen uygun fiyatlı bulut barındırma söz konusu olduğunda. DigitalOcean’a mükemmel bir alternatif yapan şey, düzinelerce işletim sistemi desteğinin yanı sıra özel işletim sistemi dağıtımıdır.

Birkaç tıklama ile kurulabilen Windows, CentOS, Debian, FreeBSD vb. Dahil olmak üzere çok çeşitli işletim sistemleri vardır. Aslında, Drupal, Magento, WordPress, Joomla, Docker, LAMP, LEMP, MongoDB ve Tomcat yazılımı gibi geliştirici uygulamaları ve CMS de yüklenebilir.

Tıpkı Digital Oceans’in hızlı provizyonunda olduğu gibi, istenen sistem kaynakları ile 60 saniyenin altında bir bulut sunucusu da kurabilirsiniz. İşlem basit, yapmanız gereken tek şey hesap kontrol panelinize gitmek, sunucu bölgesini seçmek, hangi işletim sistemi / uygulamaya ihtiyacınız olduğuna karar vermek, CPU çekirdeklerini, RAM’i, alanı ve diğer eklentileri (gerekirse) seçmek ve ‘ gitmek için iyi. Bu kadar; olduğu kadar basit.

Şirket, yıllık sohbet (2 yıldan fazla), canlı sohbet, e-posta ve telefon görüşmesi yoluyla teknik sorunları ele almak için 7/24 hizmet veren şirket içi uzmanlara sahiptir. Kamatera, DigitalOcean’ı yenerek rakip ev sahibinin canlı sohbet desteği olmadığı için sadece e-posta / bilet yoluyla yardımcı oluyor.

Her iki tedarikçinin veri merkezi konumlarını karşılaştırdığımızda, Kamatera’nın da bu bölümde bir avantajı vardır. Dört kıtada 13 veri merkezi bulunurken, DigitalOcean’ın 12’si var, ancak çok fazla değil. Her iki ana bilgisayar tarafından sunulan hizmetler ve ürünlerle ilgili olarak, yedekleme, yük dengeleyiciler, güvenlik duvarı güvenliği, IP’ler vb.Gibi eklentiler de dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi bulabilirsiniz..

Uygulamaları, işletim sistemlerini ve geliştirici ortamlarını yüklemek için Kamatera ve DigitalOcean, hızlı sunucu başlatmayı sağlayan 1 tıklama yükleyici sağlar. Tüm kullanıcı çeşitlerini karşılamak için 100’den fazla işletim sistemi görüntüsü vardır.

Temel bir “Standart” bulut planı (Damlacık), 5 GB / ay 1 GB RAM, 1 vCPU, 1 TB bant genişliği ve 25 GB SSD alanlarına mal olur. Kamatera ile karşılaştırıldığında giriş planları 4 $ / ay 1GB RAM, 2667MHz’de 1 vCPU, 20GB SSD alanı, CentOS Linux 8, 1 Ücretsiz IP ve 5 TB bant genişliğine mal oluyor. 384 GB RAM ve 72 vCPU çekirdeğe kadar özel bir bulut sunucusu da yapılandırabilirsiniz.

Şimdi soru şu, neden Kamatera?

Kamatera, en iyi bulut platformlarından biridir, çünkü tüm sunucuları en hızlı Intel Platinum işlemcilerle (önceki nesillerden% 300 daha hızlı) üretilmiştir. 40Gbit internet bağlantısı, darboğazları önlemek, sıfır gecikme süresi ve sınırsız ölçeklenebilirlik sağlamak için SSD kullanan her sunucu.

Ayrıca, bir test sürüşü için 30 günlük ücretsiz deneme hesabı da sunar, böylece bir proje için doğru bulut barındırma olup olmadığını kontrol edebilir ve karar verebilir. Daha fazla zaman kaybetmeyin, buraya tıklayarak Kamatera’ya gidin ve BUGÜN bir DENEME hesabının tadını çıkarın.

Plan aralıkları
Fiyatlandırma4 $ / aylık – 80 $ / aylık
Web siteleri / UygulamalarSınırsız
İşlemci1-72 vCores
Veri deposu1024 MB – 384 GB
Depolama20 GB – 1000 GB SSD
Bant genişliği5TB

2. Vultr [0,004 TL / saatten başlıyor]

(İçin en iyisi: Geliştiriciler, Programcılar ve Blogcular)

Vultr en iyi düşük prcie bulut hosting

Esas olarak fiyatlandırmaya dayalı DigitalOcean alternatiflerini ararken, Vultr özellikle geliştiriciler için güçlü bir seçim haline gelir. Sağlam altyapıları ve proaktif izleme,% 100 kesintisiz çalışma garantisi sunmalarını sağlar. Ve davada, iddialarını yerine getirmezlerse, o dönem için kesinti kredisi vereceklerdir.

Vultr var 15 veri merkezi dünya çapında bulunan (Kuzey Amerika, Asya, Avrupa ve Avustralya). Bu, sunucunuzu müşterilerin yakınında konuşlandırmanıza olanak tanır ve sayfa yüklemede gecikme süresi düşüktür. Yeni nesil Intel CPU’lar Vultr tarafından kullanılıyor. Ayrıca sunucular katı hal sürücüleri içerir.

DigitalOcean gibi Vultr da saatlik ve aylık olarak bulut barındırma hizmeti sunuyor. İlk düşük fiyatlı bulut bilişim planı maliyeti sadece 2,50 $ 512MB RAM, 1 Çekirdekli CPU, SSD-20GB depolama ve 500GB bant genişliği sunuyor. Bir sonraki planın maliyeti DigitalOcean’ın temel planına (yani 5 $) benzer, ancak SSD-25GB, 1GB RAM, 1 Core ve neredeyse 1 TB bant genişliği gibi daha fazla kaynak sağlayın.

Vultr sizi sadece hızlı bir şekilde çevrimiçi hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda inanılmaz tasarlanmış kontrol paneli sunar. Sunucunun çeşitli özelliklerine kolayca erişebilirsiniz. Yeni sunucuya yeniden konuşlandırırken zaman kazandıran sunucunun anlık görüntüsünü oluşturmanıza olanak tanır. Vultr, Blok depolama gibi tonlarca özellik içerir, Tek Tıkla Uygulamalar (WordPress, Joomla, GitLab vb.) Ve çok sayıda işletim sistemi şablonu.

Vultr Linux, Windows, sunucu uygulamaları ve web sunucuları ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Bizi biraz hayal kırıklığına uğratan şey, Vultr canlı sohbet sunmuyor. Tek yapabileceğiniz bir bilet açmak ve uzman personelinden yardım almak. Genellikle, hızlı yanıt verirler ve birkaç saat içinde yanıt beklersiniz. Yani düşük fiyatlı bir alternatif arıyorsanız, Vultr bu olabilir.

Plan aralıkları
Fiyatlandırma2,50 ABD doları / aylık – 640 ABD doları / aylık
Web siteleriSınırsız
İşlemci1-16 Çekirdek
Veri deposu512 MB – 96 GB
Depolama10 GB – 1600 GB SSD
Bant genişliği0,5 TB – 15 TB

3. A2Hosting – Blogcular için En İyi DigitalOcean Rakip

(İçin en iyisi: Blogcular, Pazarlamacılar ve Web Yöneticileri)

Özelleştirilmiş plana sahip A2 bulut vps

DigitalOcean alternatifi olarak devreye giren bir diğer güçlü seçenek de A2Hosting, 2003 yılında başlatıldı. Ayrıca yenilenebilir enerji projelerini destekleyerek ve Carbonfund.org ile ortaklık yaparak çevreyi korumaya katılıyorlar..

İnsanların hizmetlerinden çok fazla haberdar olmadıkları zamanlar oldu, ancak şimdi artan mutlu müşteri sayısı (12.3k’tan fazla inceleme) A2’nin kaliteye güçlü bir bağlılığı olduğunu gösteriyor. SSD diskler, performansı ayarlamak için çeşitli kurum içi araçlar A2 hosting’in en hızlı web barındırma sağlayıcılarından biri olmasını sağlar. Sadece hız değil, aynı zamanda% 99,9 çalışma süresi sağlamayı taahhüt ederler.

A2Hosting, önceden hazırlanmış ve özelleştirilebilir bulut barındırma planları sunar. Özelleştirme planlarında sunucu bölgesini, RAM’i, CPU çekirdeklerini, CPU hızını ve depolama alanını seçebilirsiniz. Ayrıca Ubuntu, Slackware, Fedora, CentOS, Debian ve çok daha fazlasının işletim sistemi şablonlarından seçim yapabilirsiniz. CPanel lisans etkinleştirme gerektirir. Cloud VPS, kullanıcının isteği üzerine açılıp kapatılabilir.

Onların “Başlangıç” planı (15 $ maliyet) yeni başlayanlar ve blogcular için mükemmel bir seçimdir. Plan, 10GB SSD depolama alanı, 512MB RAM, 2 çekirdekli CPU ve sınırsız gelen trafik ile geliyor. Ücretsiz olarak 2 TB giden veriler içeriyor ve bundan sonra 1 GB başına yalnızca 0,12 ABD dolarına mal olacak. Tüm planlar her zaman para iade garantisi ile desteklenmektedir. Onlardan memnun kalmamanız durumunda tam bir geri ödeme talep edebilirsiniz. Yani asla hizmetlerini kullanmak zorunda kalmadınız.

Kullanıcılara yardımcı olmak için tüm destek kanalları mevcuttur. Guru personeli Telefon, Skype, Çağrı, biletler ve canlı sohbet konusunda yardım sağlar. Kendi kendine yardım için bilgi tabanlarına bakabilirsiniz. A2Hosting, uyumlu ve hızlı Paylaşımlı barındırma, Bulut sunucuları, VPS sunucuları ve Özel barındırma çözümleri sunan gerçekten güzel bir seçimdir.

Plan aralıkları (3 Plan)
Fiyatlandırma15 $ / aylık – 25 $ / aylık
Web siteleriSınırsız
İşlemci2 Çekirdek
İşlemci hızı600 MHZ
Veri deposu512 MB – 1 GB
Bant genişliği4 TB – 6 TB
Depolama10 GB – 25 GB SSD

Not: Planları 8 çekirdeğe, 16 GB RAM ve 200 GB depolama alanına kadar gereksinimlerinize göre tasarlayabilirsiniz.

4. Bulut Yolları

(İçin en iyisi: Geliştiriciler, Blogcular, Şirketler ve Pazarlamacılar)

Cloudways yönetilen digitalocean için alternatif

Cloudways, DigitalOcean alternatifleri göz önüne alındığında çok potansiyel bir sağlayıcı haline gelir. Şirket 2011 yılında başladı güvenilir yönetilen bulut hosting planları sunuyor. Katı hal sürücülerinde depolama, Http / 2 etkin, 1 tıklatma ölçeklendirme, aşamalandırma alanı, 1 tıklamalı klonlama sezgisel gösterge paneli, ücretsiz site geçişi ve çok daha fazlası gibi harika özellikler sunar.

Cloudways, çeşitli sağlayıcılardan Vultr, DigitalOcean, Google, Amazon ve KYUP bulut altyapıları sunar. Bu nedenle, DigitalOcean’ı kullanmak istiyor ancak canlı sohbet sunmadıkları için kafası karışıyorsa, Cloudways en iyi çözümdür. Bir teklif kurum içi destek ekibi Digital Ocean bulutunu seçerken 7/24 canlı sohbet, e-posta ve çağrı isteği vb..

Hosting planları tonlarca uygulamayı desteklemektedir ve bu nedenle blogcular, geliştiriciler, tasarımcılar ve e-ticaret gereksinimleri için uyumludur. en temel plan (7 $) 512 MB RAM, 20 GB depolama alanı, 1 TB bant genişliği ve Bedava Tek Tıkla SSL Sertifikası. Digital Ocean platformu kullanılarak sadece 0,02 $ / GB olarak daha fazla bant genişliği eklenebilir. Planlar 30 gün iade politikası ile desteklenmektedir. Dahası, birkaç şirketin altyapısıyla, kesinlikle istediğiniz planı oluşturabilirsiniz..

CloudWays çeşitli bulut platformlarını destekler, böylece dünyadaki tonlarca veri merkezini bulabilirsiniz. Bu, hedef kitlenizin yakınında, site yüklemesini iyileştiren bir veri merkezine sahip olan bir sağlayıcı planı seçebileceğiniz anlamına gelir. Bir geliştirici için izin veriyorlar kolay Git entegrasyonu. Artı, SSH sağlıyorlar & SFTP erişimi, API, veritabanı seçimi ve cron işleri vb. Burada cPanel veya Plesk’i entegre edemeyeceğinizi unutmayın..

Cloudways ayrıca site güvenliğini ve performansını artıran Vernik kullanıcı arayüzü sunar. Farklı hız dostu teknolojileri destekler. nginx, PHP 7, memcached ve Apache sunucusu sorunsuz bir barındırma deneyimi için. Hizmetlerini test edebilirsiniz, kredi kartı olmadan 3 günlük deneme hesabı sunuyorlar. Bu yüzden CloudWay’leri keşfetmenin daha iyi bir yolu.

Not: Cloudways, DigitalOcean, Vultr, Amazon, Google ve Kyup altyapısını kullanarak bulut barındırma hizmeti sunar. DigitalOcean platformu için Cloudways fiyatlandırması aşağıdadır.

 Plan aralıkları (4 Plan)
Fiyatlandırma7 $ / aylık – 70 $ / aylık
Web siteleriSınırsız
İşlemci1-2 Çekirdek
Veri deposu512 MB – 4 GB
Depolama20 GB – 60 GB SSD
Bant genişliği1 TB – 4 TB
SSLBedava

5. Host1Plus

(İçin en iyisi: Geliştiriciler – Tam Kök Erişimi)

host1plus bulut sunucuları

DigitalOcean’e alternatifler listesine devam eden Host1Plus. Hem Windows hem de Linux bulut sunucuları vardır. SSH erişimi, DNS yönetimi ve diğer işlevlere API erişimi gibi geliştirici dostu özellikler üzerindeki kontrol, onu geliştiriciler için en iyi bulut barındırmalarından biri haline getirir.

Host1plus’ın sizin için yeni bir isim olmasının nedeni, 2008’de piyasaya sürülmesidir. Ancak şirket çok hızlı büyüyor ve şimdi dünya çapında 70.000’den fazla müşteriyi yönetiyor. Konum seçimi site yüklemesinde önemli bir rol oynar, bu nedenle Host1Plus bulut bilişim şu anda sunar 3 sunucu konumu Almanya, ABD ve Brezilya’da.

Host1Plus sunucuları Intel Xeon E5 v3 ile donatılmıştır. Ayrıca, tüm planları zamanlanmış yedeklemeler, bir adet ücretsiz IPv4, ölçeklenebilirlik ve işletim sistemlerinin önceden yüklenmiş şablonlarını içerir. Ücretsiz özel bir IP adresi sunar. Ayrıca sunucuları da KVM hipervizörleri performansı ve güvenliği OpenVZ’den daha iyi olan.

Host1plus’ı kullanarak, esas olarak komut satırlarıyla çalışmanız gerekir. Ancak başka bir işletim sistemi kurmakta özgürsünüz. Komut satırlarının çalışmasını sevmiyorsanız, 15 $ harcayarak cPanel eklentisini kullanabilirsiniz. En temel planda 1 Çekirdekli CPU, 512 MB RAM, 20 GB depolama alanı ve 8 TB / ay maliyetle 2 TB bant genişliği yer alıyor. Bunun yanı sıra, 14 günlük geri ödeme politikası sunuyorlar.

Destek hizmetlerini sağlamak için Host1plus sohbet ve kapsamlı bir bilgi tabanı sunar. Ayrıca, yararlı içerik içeren eğitimlerini gerçekten takdir ediyoruz. Şirket ayrıca 9-18 GMT + 3 boyunca sohbet hizmeti sunmak. Ancak mesai saatlerinden sonra bile onları skype yapabilirsiniz. Host1plus, kullanıcının elinde daha fazla kontrol sağlayarak düşük fiyatlı bulut bilişim hizmetleri sunan büyüyen bir sağlayıcıdır.

Linux işletim sistemiPlan aralıkları (6 Plan)Windows İşletim SistemiPlan aralıkları (4 Plan)
Fiyatlandırma8 $ / aylık – 156 $ / aylıkFiyatlandırma25 $ / aylık – 152 $ / aylık
Web siteleriSınırsızWeb siteleriSınırsız
İşlemci1 Çekirdek – 8 çekirdekİşlemci2 Çekirdek – 8 çekirdek
Veri deposu512 MB – 32 + GBVeri deposu4 GB – 32 + GB
Depolama20 GB – 1000 GB SSDDepolama100 GB – 1000 GB SSD
Bant genişliği2 TB – 24 TBBant genişliği6 TB – 20 TB

6. DreamHost – Sınırsız SSD Bulut Barındırma

(İçin en iyisi: Geliştiriciler, Blogcular, Pazarlamacılar)

Dreamhost Cloud Computing 2017

1997’den beri çalışan Dreamhost, güvenilir ve deneyimli sağlayıcı olarak bilinir. Kaliteli barındırma hizmetleri ile birlikte onlar da en iyi etki alanı kayıt şirketi olarak pozisyon yapmak. Sunucuyu 30 saniye içinde başlatmayı teklif ederler, böylece geliştiriciler, pazarlamacılar ve blogcular için hızlı bir çözüm.

Şirket, katı hal sürücüleri ve yeni nesil işlemciler gibi en son teknolojilerden oluşan akıllı bir mimari inşa etti. Sunucu kontrolünü ellerinize koyarlar ve komut satırları ve diğer araçlar aracılığıyla değişiklikler yapabilirsiniz.

Dreamhost, 512 MB RAM ile 1 çekirdekli CPU sunar. Plan ayrıca şu anda 80GB-SSD depolama alanı ve 100GB blok depolama alanı içeriyor $ 4.50 / mo ayrıca ek blokları ihtiyaçlarınıza göre ayda sadece 10 $ ‘a ekleyebilirsiniz. Bant genişliği indirmek için ücretlendirilirken ücretsiz yükleme trafiği sağlarlar. Ve yatırımınız 97 günlük geri ödeme politikasıyla güvence altına alındı.

Daha becerikli planlara mı ihtiyacınız var? Ayrıca 8GB RAM’e kadar sunucular sunar. Dreamhost kullanmanın bir başka avantajı, maksimum 600 saat boyunca ücretlendirilirken uzun süre bir bulut sunucusu çalıştırabilirsiniz. (25 gün) belirli bir ayda. Böylece, DigitalOcean’a kıyasla daha düşük fiyatla daha uzun süre hizmetlerin tadını çıkaracaksınız.

DreamHost ayrıca, nominal ücretleri ödeyerek DreamObjects altında geliştirici dostu araçlar sunar. Web uygulaması geliştirme, otomatik WordPress site yedeklemeleri ve depolama uygulamalarınızın (CloudBerry, QNAP ve Dropshare ve diğer) entegrasyonunu içerir..

Sohbet ve e-posta yoluyla destek hizmetleri ile istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. Telefonla ilgili yardım almak için “Geri Arama” özelliklerini satın almanız gerekir. Sonuç olarak, DreamHost güzel bir seçimdir ve özellikle fiyatlandırma onu DigitalOcean’a gerçekten yakın bir alternatif yapar.

 Plan aralıkları (3-Planlar)
Fiyat:% s4,50 $ / aylık – 48 $ / aylık
Web siteleriSınırsız
İşlemci1 Çekirdek – 4 Çekirdek
Veri deposu512 MB – 8 GB
Bant genişliğiTrafiği Ücretsiz Yükle
Depolama80 GB –SSD

7. HostGator Bulut Barındırma

(İçin en iyisi: Blogcular, Web Yöneticileri ve Pazarlamacılar)

hostgator cloud en hızlı digitalocean alternatifleri

HostGator hızlı ancak ekonomik bulut barındırma hizmetleri sunar. Bazı kişilerin paylaşılan barındırmalarından şikayetçi olduğunu duyabilirsiniz. Ancak HostGator bulut hosting kullanarak yepyeni bir deneyim yaşayacaksınız. Bazı yerleşik blogcular bile HostGator Cloud hizmetlerinden en iyi web barındırma olarak bahsetmektedir.

Kalitenin yanı sıra, HostGator’u blogcular ve web yöneticileri için iyi bir DigitalOcean alternatifi yapan bir diğer şey de fiyatlandırmadır. Hostgator sadece bir yavru bulut planı sunuyor $ 4.95 / ay Digitalocean ayda 5 dolar. Ayrıca, DigitalOcean ile karşılaştırıldığında, HostGator, kullanıcılarına 2 çekirdekli CPU, 2GB RAM, Ölçülmemiş bant genişliği ve depolama vb. Gibi daha fazla kaynak sunmaktadır. DigitalOcean 1 çekirdekli CPU, 20 GB SSD depolama, 512 MB RAM ve 1 TB sağlar. Bant genişliği.

Ölçeklenebilirlik, HostGator’un güzelliğidir ve sadece basit tıklamalar ile kaynaklarınızı gereksinimlerinize göre artırabilirsiniz. Bu sadece maliyet tasarrufu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda veri taşıma ve kaynak dışı problemlerden de kurtulmanızı sağlar. Yüksek hızlı hizmetler sunmak için, tüm planlarıyla entegre yerel önbellekleme içerirler.

Digitalocean üzerinden HostGator’u seçmenin bir başka nedeni de kontrol panelidir. HostGator, kullanımı kolay bir kontrol paneli içerir. Ayrıca, HostGator hizmetlerine daha fazla güven gösteriyor, sonuç olarak 45-gün endüstri ortalamasının üzerinde para iade garantisi.

Hala HostGator’dan etkilenmediniz mi? Bunun fikrinizi değiştireceğinden eminiz. Digitalocean canlı sohbet sunmuyor ve yardım için yavaş bir işlem olan bir bilet göndermeniz gerekiyor. Sunucu yönetimi ve diğer teknik parametreler hakkında fazla bilginiz yoksa ciddi sorunlara adım atabilirsiniz. Öte yandan, HostGator Telefon, Canlı Sohbet ve biletleme yoluyla müşteri desteği sağlar. Canlı sohbette tutarlı olmasalar da, yine de herhangi bir biletleme sisteminden çok daha iyi.

 Yavru, Bebek ve İş Bulutu
Fiyatlandırma4,95 – 9,95 $ / aylık
Web siteleri1 – Sınırsız
İşlemci2 Çekirdek – 6 Çekirdek
Veri deposu2 GB – 6 GB
Bant genişliğiUnmetered
DepolamaUnmetered
Alt alanlarSınırsız

Not: Daha yüksek planlar arasında SSL ve Park edilmiş alan özellikleri bulunur

8. InMotion Barındırma

(İçin en iyisi: Web Pazarlamacıları, Blogcular ve Daha Büyük Gelişen Projeler)

InMotion Cloud VPS hosting incelemesi

DigitalOcean için bir sonraki en iyi alternatif, iyi organize edilmiş, güvenilir ve popüler InMotion Hosting’dir. Şirket CNET tarafından güvenilen ve BBB ile A + derecesi aldı. Ayrıca, gerçek kullanıcılardan binlerce iyi yorum var. Çarpıcı hızlı hizmetler, hızlı yanıt ve cömert müşteri desteği ile yaygın olarak ayırt edilirler. 90 gün geri ödeme politikası.

InMotion, planlarının DigitalOcean ile karşılaştırıldığında pahalı olmasının nedeni olabilecek yönetilen Cloud VPS barındırma hizmetleri sunar. Ancak planların yüksek özellikleri bu fiyatlandırmayı hak ediyor. Maliyetleri yüksek olan VPS-1000HA-S (en temel) planının örneğini alın $ 29.99 / ay ancak 4GB RAM, 75GB SSD depolama, 4TB bant genişliği, 3 IP adresi, Yedekleme ve çok daha fazlasını içerir. Ayrıca, sınırsız web sitelerinin tek bir planda barındırılmasına izin verilir. Tüm Cloud VPS planları da e-ticaret ihtiyaçları için optimize edilmiştir.

Böyle becerikli planlarla, yeni başlayanlar yerine blogcular ve web pazarlamacıları için oluşturulduğunu tahmin edebilirsiniz. VPS tabanlı bulut barındırma sundukları için bekleyebilirsiniz kaya gibi sağlam 99.99% Çalışma Zamanı ve yıldırım hızında. Maksimum Hız Bölgeleri Ödeme işlemi sırasında veri merkezi konumunu seçmenize olanak tanıyan hızı iyileştirmede önemli bir rol oynamak.

Zaten kullanıyorsanız cPanel mevcut sağlayıcınızla, InMotion’ın bu sezgisel cPanel’i tüm Cloud VPS planlarıyla içerdiğini bilmekten memnun olacaksınız. Ayrıca 6 ve 12 aylık planlarla ücretsiz bir alan adı sağlarlar. InMotion, 1 veya 2 çekirdek yerine, daha hızlı yürütme için görevinizin mevcut CPU çekirdeklerine yayıldığı ve böylece birden çok görevin kendiliğinden gerçekleştirilebildiği bir sistem geliştirir.

InMotion’ı mükemmel DigitalOcean alternatiflerinden biri yapan bir başka özellik de müşteri hizmetleri. Sadece Canlı Sohbet, Telefon ve e-postalar değil, Skype üzerinden de konuşabilirsiniz..

Bu yüzden planları DigitalOcean’a göre pahalı olsa da, SSD (dönen sürücülerden 20 kat daha hızlı), sunucu anlık görüntüsü, yedekleme, ücretsiz site geçişi ve çok daha fazlasını içeren yüksek hızlı bir plana sahip olacaksınız..

 Plan aralıkları (3 Plan)
Fiyat:% s29,99 ABD doları / aylık – 74,99 ABD doları / aylık
Web siteleriSınırsız
İşlemciBedava
Veri deposu4 GB – 8 GB
Bant genişliği4 TB – 6 TB
Depolama75 GB – 260 GB SSD
IP Adresleri3-5
cPanelBedava

Sonuç

Bulut barındırma, sağlam çalışma süresi, çoklu veri merkezi seçenekleri, hızlı hız ve çok daha fazlası gibi potansiyel faydaları nedeniyle yavaş yavaş geliştiriciler, blogcular ve web pazarlamacılar için popüler bir platforma dönüşüyor.

Ayrıca, bulut bilişim, verilerinizin çeşitli sunucularda klonlandığı benzersiz bir özellik sunar ve bir sunucunun arızalanması durumunda, siteniz diğer çalışan sunucular üzerinden normal şekilde çalışmaya devam eder. Bu bulut barındırma çekici güzelliği.

En iyi DigitalOcean alternatifini seçmek, yapmak istediğiniz iş türüne dikkat ederek çok basit hale gelir. Alternatif arıyorsanız için gelişen ihtiyaçlar, o zaman tavsiye ediyoruz Kamatera ve Vultr çünkü geliştirici dostu tüm araçları ve uygulamaları tek bir yerde toplayacaksınız. Ayrıca, kullanıcının sorgularıyla hemen ilgilenmek için 7/24 kurum içi destek ekibine de sahipler.

Öte yandan, eğer blog yazarı veya web pazarlamacısı ve blogunuzu bulut barındırmada barındırmak istiyorsanız daha uzun süreli sonra Gözden A2Hosting ve DreamHost gönül rahatlığı hizmeti sunar. Çarpıcı bir şekilde hızlıdır,% 99,9’un üzerinde çalışma süresi sunar, kullanımı kolaydır ve temel olarak canlı sohbet, telefon ve biletleme yoluyla destek hizmetleri sağlar. Ayrıca, her iki ev sahibi hakkında bol miktarda üçüncü taraf iyi değerlendirmeleri var.

Bu, DigitalOcean alternatifleri hakkındaki mütevazi önerimizdir. Bu yüzden ihtiyaçlarınız için bir sağlayıcı seçin ve değerli düşüncelerinizi bizimle paylaşın. Bizim için bir zevk olacak.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map