En İyi 10 Windows Server Barındırma Sağlayıcısı 2020

0

Yani boşuna planlıyorsun Windows Server barındırma ama hangisinin orada en iyi sağlayıcı olduğuna karar vermek kafası karıştı?


Düzinelerce ev sahibinin mevcudiyeti farklı şirketler arasında seçim yapmayı zorlaştırıyor, ancak derinlemesine bir araştırma yaptık ve en iyi seçeneklerden bazılarını bulduk.

Windows ve Linux web barındırma arasında, ikincisinin daha az paraya mal olması dışında önemli bir fark vardır..

Çoğunlukla ilgilenen bir geliştirici veya programcıysanız ASP, MS SQL veya ASP.net, vb.. Windows tabanlı hosting sizin için mükemmel olacaktır.

Windows işletim sistemi destekli sunucuların temel faydaları:

 • En iyi performansı sağlamak için düzenli güncellemeler
 • Arkasındaki şirket, sağlam koruma için en son güvenlik yamalarını benimsiyor
 • Makinenizi yönetmek için gelişmiş beceriler öğrenmeye gerek yok
 • Microsoft FrontPage ve gelişmiş özelliklerle uyumlu
 • Windows tabanlı uygulama geliştirme için mükemmel seçenek
 • ASP, Visual Basics, .Net ve ASP.net dostu
 • Grafik Kullanıcı Arayüzü Linux ile karşılaştırıldığında kullanımı kolaydır
 • İşleri kolayca dağıtabilir, yükleyebilir veya değiştirebilirsiniz (GUI nedeniyle)
 • Uzak masaüstü erişimine izin ver

Windows Server Hosting ve Linux OS Karşılaştırması

En İyi 10 Windows Server Barındırma Sağlayıcısı 2020

1. Kamatera

Bulut tabanlı Windows Server web barındırma söz konusu olduğunda, tüm uygulamaları, web sitelerini ve Windows OS ortamını barındırmak için en son teknolojiler ve nihai ölçeklenebilirlik ile oluşturulmuş bir platform olan Kamatera’yı nasıl unutabiliriz?.

Birçok web çok para maliyeti hosting firmalarının aksine, onların planları son derece uygun olduğu gibi halindeyken nihai ölçeklenebilirlik sağlar. Bununla birlikte, depolama, bellek, işlem gücü gibi sunucu kaynaklarını birkaç tıklamayla artırabilir veya azaltabilirsiniz..

Ölçeklendirme işlemi, anında sağlama sayesinde basit ve hızlıdır. İstediğiniz Windows makinesini gerekli kaynaklarla dağıtmak 1 dakikadan az sürer. Tek yapmanız gereken, seçtiğiniz işletim sistemini, veri merkezi bölgesini, CPU, RAM, depolama, sunucu adı ve faturalandırma döngüsünü seçmektir. Bunun da ötesinde, kullanıcı dostu kontrol panelleri de hesabınızı bir cazibe gibi yönetmek için hayati bir rol oynar.

Kamatera’yı diğer bulut barındırma sağlayıcıları arasında öne çıkaran şey, canlı sohbet, telefon görüşmesi ve biletlerle kullanılabilen anında 24 × 7 müşteri desteği seçeneğidir. Bunun yanı sıra, kendi kendine yardım alabileceğiniz geniş bir bilgi tabanı da sunarlar. Kamatera, maksimum çalışma süresi ve hızlı hizmetler sağlamak için onlarca yıllık endüstri deneyimine, uzman personele ve birinci sınıf donanıma sahiptir.

Tüm sunucuları (13 bölgede bulunur), önceki sürümlerden% 300 daha hızlı olan, 40Gbit genel ve özel ağa bağlı ve oldukça yalıtılmış bir ortam sağlayan en hızlı Intel işlemcileri kullanıyor. Ayrıca, SSD’lerin yardımıyla, mümkün olan en yüksek hızı deneyimlersiniz.

Önceden yapılmış bir plana ihtiyacınız varsa veya kendi sunucunuzu oluşturmak istiyorsanız, her iki seçeneği de sunarlar. 384 GB’a kadar RAM, 72 vCPU Çekirdeği ve 1 TB depolama alanına sahip bir Windows için Server işletim sistemi oluşturabilirsiniz.

CentOS, Debian, CloudLinux, Windows, FreeBSD, OpenSUSE, Gentoo, FreeNAS ve Ubuntu vb. Dahil olmak üzere başka işletim sistemi seçenekleri de vardır. Ayrıca, kendi görüntüsünü de dağıtmanıza izin verilir..

Bir bütün olarak, Kamatera’ya verilerinizi barındırması için bir şans vermenizi öneririz, çünkü 30 günlük ücretsiz deneme seçeneği de mevcuttur.

2. Vultr – 15 Veri Merkezi Seçenekli Güvenilir Bulut Windows Hosting

vultr en iyi Windows sunucu bulutu

Vultr nispeten yeni bir hosting sağlayıcısıdır, 2014 yılında yeniden başlatılmıştır, ancak web hosting konusunda 20 yılı aşkın deneyime sahip bir ekip tarafından yönetilmektedir. Çalışma süreleri, hızları ve ölçeklenebilirliklerinden gerçekten etkilendik.

Şirket hızla büyüdü ve dev bulut barındırma sağlayıcılarından biri oldu. 100.000’den fazla müşteri Dünya çapında.

Vultr, Windows veya Linux gibi ihtiyaçlarınıza göre kullanmak için bağımsız bulut sunucuları sunar.

Olağanüstü şeylerden biri, Vultr’un özel kaynaklarla geniş bir yelpazede planlar sunmasıdır. İhtiyaçlarınıza en uygun planı kolayca bulabilirsiniz.

Dahası, bulut teknolojileri kolay ölçeklenebilirlik. Dolayısıyla, tüm hesabı taşımak yerine, Vultr ile kaynakları gerektiğinde hemen artırabilir veya azaltabilirsiniz.

Ayrıca, yoğun trafikle başa çıkmak için otomatik Çıplak Metal Sunucularının anında sağlanması da vardır. Bu nedenle Vultr ile asla ölçeklenebilir seçenekler hakkında endişelenmenize gerek kalmaz.

Vultr, birçok bulut ana bilgisayarından daha düşük gecikme süresi sağlamak için çeşitli veri merkezlerine sahiptir. Onlar sahip 15 veri merkezi konumu kitlenizin coğrafi konumuna göre seçim yapmak için.

Öte yandan, sitenizin ve dünya genelindeki uygulamaların yüklenme süresini azaltmaya da yardımcı olur. Tüm ağ, yüksek okuma ve yazma hızı için yarıiletken sürücüler ve işletme sınıfı donanımlarla üretilmiştir. Bu nedenle, donanım arızası durumunda sistem otomatik olarak verilerinizin diğer kopyalarına geçtiği için arıza süreleri çok düşüktür..

Vultr’un Windows barındırma sunucusunu yönetmek için Plesk kontrol panelini sunmamasını olumsuz ya da olumsuz olarak düşünebilirsiniz. Tek tıklatmalı bir yükleyiciye sahip basit bir şirket içi geliştirilmiş gösterge paneli sağlarlar.

Her ne kadar 30 günlük deneme için Plesk’i sunmak için ortak olsalar da. Teknik yardım ile ilgili olarak, ayrıntılı belgeler yoluyla bilet gönderebilir veya öğrenebilirsiniz.

Maalesef canlı sohbet yok. Vultr’da barındırarak, sadece özgürce oynamakla kalmaz, aynı zamanda kolay ölçeklenebilirlik ve şüphesiz güvenilir performanstan da yararlanabilirsiniz.

3. Sunucular Arası

InterServer

Interserver, uygun fiyatla güvenilir hizmetler sunmayı hedeflemektedir. Web hosting rekabetçi bir pazar ve Interserver 1999 yılından bu yana onunla mantıklı bir şekilde ilgileniyor. Şirket sık sık sınırlı bir süre için sadece 1 cent hosting gibi büyük indirimler duyurdu.

Farklı hosting çözümlerinin yanı sıra, rekabete kıyasla çok düşük yenilemelerde bir alan adı da kaydedebilirsiniz.

Diğer sağlayıcılar gibi, size 3 yıl gibi uzun vadeli planlarda daha düşük fiyatlandırma sunarlar. Onların Windows optimize barındırma oldukça sınırsız yetenekleri ile geliyor. Sınırsız depolama alanı, veri aktarımı, e-posta ve alt alan adları alırsınız. Bunun da ötesinde, en fazla 20 siteyi barındırabilirsiniz.

Hızlı performans için ayrı bir SSD tabanlı önbellek sistemi vardır. Dahası, ayrıca ücretsiz entegre CDN dünya çapında hızlı yükleme sağlamak için.

Geri yükleme bir istek göndermeyi gerektirirken, haftalık ücretsiz veri yedeklemelerini içermesi de dikkate değer bir başka şey. Ayrıca, verileriniz hataya dayanıklı “RAID-10” depolama mekanizmasında saklanır. InterServer% 99 çalışma süresi sunan şirketler arasında yer alıyor ve evet vaat edilen çalışma sürelerinin üzerinde verimli bir şekilde mümkün kılıyorlar.

Müşteri kolaylığı için, yalnızca Windows sunucu sağlayıcılarının çoğu tarafından değil, aynı zamanda kullanımı kolay Plesk kontrol panelini içerir. Ayrıca, yalnızca güvenlik için değil, arama motoru sıralamasında da gerekli olan ücretsiz bir SSL sertifikası mevcuttur..

Ücretsiz alan adı sunmazlar, bunun yerine 1,99 ABD doları indirimli fiyatla bir tane satın alabilirsiniz. Şirket, müşterilere 7/24 yardımcı olmak için canlı sohbet, telefon ve e-posta gibi tüm temel yolları korur. Deneyimlerimize göre, gerçekten hızlı canlı sohbet yapan şirketler arasında olduklarını söyleyebiliriz.

Mevcut sağlayıcınızdan memnun değilseniz, tek bir kuruş ödemeden InterServer’a sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Ve birçok avantajın yanı sıra, 100 ABD Doları AdWords kredisi ve% 20 Şablon Canavarı indirim seni bekliyor.

4. DreamHost – Bulut Üzerinde Ucuz Windows Sunucu Barındırma

dreamhost

1997’den beri, DreamHost istikrarlı bir şekilde büyüdü ve 1,5 milyondan fazla alanda barındırıldı onların katta. Alan adı kaydı ve her türlü web barındırma hizmeti de dahil olmak üzere eksiksiz web çözümleri sağlarlar..

Yukarıda belirtilen iki sağlayıcıdan farklı olarak, paylaşımlı Windows barındırma hizmeti sunmazlar. Yani Windows’u barındırmak istiyorsanız, bunu bulut platformunda yapabilirsiniz.

Ayrıca, Linux için, paylaşılan barındırma% 100 kesintisiz çalışma garantisi, ücretsiz SSL ve 97 gün iade politikası.

DreamHost’un bulut barındırma, konuşlandırmanıza izin verilen yönetilmeyen bir hizmettir Windows, Linux ve BSD işletim sistemleri. Size tam kök erişimi sağlanacaktır, bu nedenle kendi seçtiğiniz işletim sistemini kurmanıza izin verilir.

Biri olarak hareket eden birden fazla makine tarafından desteklenen bulut barındırma olarak, en düşük kesinti olasılığı vardır. Bulut altyapısının en büyük yararı, kaynakları gerektiğinde anında genişletmenizi sağlayan ölçeklenebilirliktir.

SSD sunucularında bol miktarda depolama alanı sunarlar. En küçük planlarında, 80GB SSD alanı ve 100GB blok depolama ek ücret ödemeden.

Ayrıca, sitenizin başkaları tarafından trafik artışları sırasında diğer hesaplardan etkilenmemesi için yalıtılmış bir ortam sağlarlar..

Paylaşılan bir Windows sunucusunda, Plesk kontrol panelinin ücretsiz olarak sağlandığının paylaşılan maliyet nedeniyle olabileceğini unutmayın. DreamHost buluttayken sadece basit bir kontrol paneli sunarlar, bu nedenle web barındırma yönetimi deneyimine sahip olmalısınız.

DreamHost bulut ile, bir kerede bir toplu ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Hizmetlerini istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, bu nedenle geri ödeme politikasına gerek yoktur. Ayrıca, yedek dosyaları depolamak için üçüncü taraf depolama uygulamalarını kolayca entegre edebilirsiniz.

Canlı sohbet ve telefon desteğine sahip olmalarına rağmen, DreamHost 7/24 teknik destek esas olarak biletleme sistemi aracılığıyla sağlanmaktadır. DreamHost, özellikle geliştiriciler için mükemmel bir seçimdir çünkü güvenilirdir ve çok uygun fiyatlandırma ile tam kök erişimi ile birlikte gelir.

5. TMDHosting

TMDHosting

İşte Windows sunucu barındırma ararken arayanlar onları dikkate almaya zorlayan birçok neden taşıyan farklı bir TMDhosting. TMD özellikle istikrarlı bir web barındırma % 99,999 kesintisiz çalışma garantisi ve hızlı hizmet.

Paylaşılan ortamda Windows tabanlı sunucu yeteneklerinden yararlanabilirsiniz. Şirket, düşük hızlı eğirme tahriklerini 20 kat daha hızlı SSD’ler, bu nedenle, web siteniz daha hızlı yüklenir.

Performansın yanı sıra, TMDHosting, standart sürenin ötesinde bir 60 günlük para iade garantisi sunar. Bu, onları değerlendirmek için daha fazla zamanınız olduğu anlamına gelir. En iyi yanı, temel planlarının 6 adede kadar web sitesini, sınırsız depolama alanını, MSSQL veri tabanını ve bant genişliğini barındırabilmesidir..

En önemlisi, her zaman en son .NET çerçevelerinin hızlı kullanılabilirliğini sağlar. TMD’nin güçlü sunucu tarafı güvenliği, güvenlik duvarı koruması ve güncellenmiş güvenlik yamaları vardır. Popüler BitNinja tarafından desteklenen aktif güvenlik duvarlarına sahiptirler. Ayrıca, otomatik izleme, otomatik güncellemeler ve SPAM uzmanları sizi güvende tutar.

Şirket yeterince ucuz web her planı ile ücretsiz bir alan adı yanında barındırma sunmak için cömerttir. Ayrıca birde şu var tek tıklamayla ücretsiz SSL güvenlik ve SERP sıralamasında önemli olan.

Barındırma özelliklerini yönetmek için tüm hesaplar, cPanel’den biraz farklı ancak kullanımı kolay Plesk panelini içerir. Hiç kimse bir web sitesini yedeklemesiz çalıştırmayı hayal etmez ve elbette yedeklemeler size ekstra paraya mal olur. Ancak TMDHosting, ücretsiz yedekleme ve geri yükleme hizmetleri sunarak sizin için kolaylaştırır.

Teknik yardım için şirket uzmanlarına sahip olmak, üçüncü taraf desteğine güvenmek yerine her zaman daha iyidir. TMDhosting, canlı sohbet ve bilet gibi birden fazla kanal aracılığıyla günün her saatinde müşteri desteği sunar.

Telefonla destek hizmeti, pazartesiden cumaya da sunulmaktadır. Sorunsuz işlemleri gerçekleştirmek için tüm ziller ve ıslıklarla en iyi para-değer servislerini ve uygun fiyatlı Windows sunucu planlarını elde edersiniz.

6. A2Hosting

a2hosting Windows VPS Sunucusu

Sektörün en esnek web barındırmalarından biri olan A2Hosting, hizmetlerini müşteri ihtiyaçlarına uygun hale getirmiştir. Girişim 2001 yılında seçilen müşterilere hizmet vermeye başlıyor, ancak 2003 yılında platformları aracılığıyla çeşitli web barındırma hizmetleri sunarak daha geniş bir pazara hizmet etmeye karar verdiler..

Bugün hem Linux hem de Windows sunucu planlarını sunuyorlar. VPS ve adanmışların yanı sıra, paylaşılan ortamda Windows’u ekonomik fiyatlarla da kullanabilirsiniz..

A2Hosting, müşterileri için ne kadar hızın çok önemli olduğunu bilir. Dolayısıyla, barındırma türü ne olursa olsun (paylaşılan, VPS vb.), Tüm paketler SSD tabanlı sunucular kesintisiz veri aktarımı için. Ayrıca, veri merkezi konumu seçimi (ABD, Avrupa ve Asya) size kalmış.

Müşterilerinize en yakın konum, verilerin veri merkezinden hızlı bir şekilde müşterinin tarayıcısına gitmesini ve böylece hızlı yükleme süresini sağlar. Ek hız avantajı için Turbo teknolojilerini bile ayarlayabilirsiniz.

A2hosting’de Windows paylaşılan sunucu barındırma, Windows işletim sistemi teknolojilerini kullanmanın en ucuz yoludur. İşletim sistemi, veritabanları gibi tüm depolama ihtiyaçları için sınırsız SSD web alanı verilecektir..

Ayrıca, her plan sınırsız veri aktarımı içerir, yani ziyaret sayısında aylık bir kısıtlama yoktur.

Windows barındırma, etki alanlarını, e-postaları ve veritabanlarını vb. Yönetmek için sezgisel bir arayüze sahip Plesk kontrol panelinden oluşur. ASP.NET sürümleri, .NET, Silverlight ve ücretsiz SSL sertifikaları.

Genellikle, Windows işletim sistemi zayıf güvenlik önlemleri nedeniyle eleştirilir. A2Hosting, kötü amaçlı etkinliklere karşı yeterli koruma sağlar.

Virüs taraması, Çekirdek güncellemeleri, Güvenlik Duvarı ve özellikle sistem Brute force’e karşı sizi her taraftan korur. Bu yüzden Windows web sunucusundaki güvenlik konusunda endişelenmenize gerek yok.

Müşteri desteği herhangi bir web hosting şirketinin belkemiğidir; akıllıca müşteri desteğini de yönetiyorlardı. Canlı sohbet, e-postalar ve telefon desteği 7/24/365 yardım için sunulmaktadır.

A2Hosting, ister Windows ister Linux hosting isteyin, güvenilir bir web barındırıcısıdır. Dahası, inanılmaz olacak her zaman para iade garantisi (yani, 30 gün içinde tam para iadesi ve kullanılmayan hizmetlerin orantılı olması).

7. GoDaddy

Windows için Godaddy Web Hosting

Düşük bir bütçeniz varsa ve ucuz Windows sunucu barındırma arıyorsanız, Godaddy makul bir seçenektir. GoDaddy, 76 milyondan fazla alanı yönetir. Alan adı kaydının yanı sıra Linux ve Windows web hosting de sunuyorlar.

GoDaddy, 3 yıl gibi uzun vadeli sözleşmeler imzalayarak önemli ölçüde tasarruf sağlayabileceğiniz muazzam bir tanıtım indirimi ile bilinir. Pazarlama araçları, web güvenliği, SEO hizmetleri, e-posta barındırma ve ofis araçları için de alışveriş yapabilirsiniz.

GoDaddy, barındırma ve e-posta hizmetleri düştüğünde itibarlarını ciddi şekilde etkileyen büyük hizmetlerin bozulması nedeniyle manşetlerde yer aldı. Ama şimdi çok geliştiler ve bundan sonra büyük bir hizmet kesintisi durumu yok.

Sağlarlar % 99,9 kesintisiz çalışma süresi aktif DDoS korumalı güvenlik protokolleri vardır. Tek tıklamayla dağıtılabilecek neredeyse 50’den fazla uygulama var. Barındırma yönetimi için, Windows VPS sunucusu ile ünlü olan her planla donatılmış ücretsiz bir Plesk kontrol paneli.

İlk “Ekonomi” planlarında 100 GB depolama alanı ve sınırsız bant genişliği içeriyorlar. Ayrıca 10 MySQL ve 1 MSSQL veritabanına izin verir. 1 alan barındırmaya izin verirken, diğer iki plan sınırsız sayıda web sitesine ev sahipliği yapabilir.

Ücretsiz alan adını duyabilirsiniz, ancak GoDaddy farklı bir iş yapar. Ücretsiz alan adının yanı sıra, aboneliğin ilk yılı için ücretsiz Microsoft Office 365 e-postası sağlarlar.

Aylık sadece 0,99 ABD doları olan isteğe bağlı bir yedekleme hizmeti olmasına rağmen, herhangi bir pakette ücretsiz yedekleme yoktur. Güvenlik yedeklemesinin yanı sıra otomatik yedeklemeler de oluştururlar.

GoDaddy, müşteri desteği tarafından oldukça sınırlıdır, müşterilere yardımcı olmanın en önemli yolu e-postalar aracılığıyla yapılırken, belirli saatlerde canlı sohbet mevcuttur. Evet, GoDaddy geçmişte bazı olumsuz olaylarla karşılaştı, ancak şirket istikrarlı web çözümleri sağlamak için önemli ölçüde iyileşti..

8. 1and1 IONOS – En Ucuz Windows VPS Sunucu Barındırma

1and1 plesk ile ucuz Windows VPS

Yolculuğunu 2003 yılında başlattığında, aşağıdaki gibi farklı promosyon teklifleri nedeniyle onları bir alan adı kayıt kuruluşu olarak duyabilirsiniz. 0,99 ABD doları alan adı ve .com gibi popüler uzantıları satın almada önemli indirimler. Ancak 1&1 yalnızca bir alan adı kayıt kuruluşundan daha fazlasıdır. Web barındırma ürünleri, web güvenliği, çevrimiçi pazarlama, e-posta barındırma ve web sitesi oluşturma araçlarının kapsamlı bir kataloğunu sunarlar.

Cebinizde büyük bir delik açmak istemiyorsanız, 1and1 bir Windows barındırma sunucusu başlatmanın uygun bir yoludur. Şunlardan yararlanabilirsiniz: ASP.NET ve .NET aylık olarak sadece bir doların altında tutuyor. İlk planları bile sınırsız depolama alanı sunar ve sınırsız alan adı barındırmanıza olanak tanır.

Ayrıca yıllık abonelikte, ilk yıl için ücretsiz alan adı alırsınız. 1&1,% 99,9 çalışma süresi sağlama konusunda yeterlidir, ancak hız açısından bakıldığında, optimizasyonu önemsemeniz gerekebilir ve aktif CDN’ye sahip olmalısınız. En ucuz Windows sunucusunda bile yatırımınızın 30 günlük geri ödeme politikasıyla korunması harika bir şey.

1and1, İspanya, Almanya, İngiltere ve ABD dahil olmak üzere 10 farklı yerde coğrafi yedeklilik gibi özellikler sunmalarını sağlayan birden fazla veri merkezine sahiptir. Bu sistem sayesinde, verilerinizi iki ayrı veri merkezinde depolarlar, böylece donanım arızasından etkilenmezsiniz.

Diğer web sunucuları gibi, 1&1 IONOS uygulayarak güvenli hosting sunar güvenlik duvarları, sunucu izleme, DDoS savunması, Ancak, daha fazla bakım için, güvenlik açıklarına ve saldırılara karşı etkili bir hizmet olan isteğe bağlı SiteLock güvenliğini de etkinleştirebilirsiniz. 30 gün deneme ile boşuna ve sonra sadece 0,99 $ / aylık.

Tüm Windows planları da e-posta barındırma ile birlikte gelir. En fazla 100 e-posta hesabı oluşturmanıza izin verilir. Her hesabın 2 GB e-posta depolama alanına sahip olduğunu unutmayın.

Diğer freebies ile birlikte, 1and1 Bing’de promosyon için 100 $ pazarlama kredisi hediye ediyor. E-posta, sohbet ve telefon 7/24 teknik yardım için ana yöntemlerdir. Nakit doluysa ve en ucuz Windows barındırma istiyorsanız, 1and1 şüphesiz düşünmek için bir seçenektir.

9. HostWinds

hostwinds

2010 yılında başlatılan HostWinds birkaç ödüllü Windows VPS barındırma sağlayıcısıdır. Bir zamanlar 500 Inc. listesine girdiler..

HostWinds VPS hosting kategorisinin her iki seçeneği de vardır; Linux ve Windows. Yönetilen veya yönetilmeyen VPS Windows Planını seçip seçmeme kararını sizin elinize veriyorlar.

Deneyimli bir kişiyseniz, yönetilmeyen sunucu seçerek maliyetten önemli ölçüde tasarruf edebilirsiniz, VPS’ye yeni blog yazarları / geliştiriciler için yönetilen çözümler onlar için en uygunudur.

HostWinds, Windows işletim sisteminin çeşitli sürümleri arasında seçim yapmanızı sağlar. Web sitesi sahipleri ve ziyaretçiler için hızın ne kadar önemli olduğunu biliyorlar, bu yüzden tüm sunucular 1Gbps bağlantı noktaları ve SSD’ler.

Ayrıca, coğrafi olarak hedeflenen kitleye göre Dallas veya Seattle’dan veri merkezi seçebilirsiniz. Hostwinds, şaşırtıcı % 99.999 kullanılabilirlik. Bununla birlikte, müşterinizin web sitenize her zaman erişimi olacaktır.

Ayrıca hizmetlerinin güvenli bir şekilde çalışması için birçok adım attılar. Temel izlemenin yanı sıra otomatik DDoS algılama sistemi. Ayrıca, gece yedeklemelerinin varlığıyla, ayda yalnızca 1 ABD doları değerinde serbestçe çalışabilirsiniz.

VPS nedeniyle, diğerlerinden tamamen özel bir hosting hesabı alırsınız. Bu, hesabınızın aynı sunucudaki diğer ağır siteler tarafından rahatsız edilmemesi riski olmadığı anlamına gelir.

Ölçeklenebilirlik, yakın gelecekte anlık bir büyüme tahmin ediyorsanız bakmanız gereken önemli parçalardan biridir. VPS’nizi sorunsuz bir şekilde yükseltmenize izin verir ve daha fazla seçenek için mevcut özel paketleriniz vardır.

Unutmayın, ücretsiz bir Plesk kontrol paneli yoktur, bu da bir lisans için birkaç dolar ödemeniz gerektiği anlamına gelir. Lisans maliyeti, tercih ettiğiniz sürüme bağlıdır.

HostWinds müşteri destek alanı, destek kişisinin canlı sohbet sırasında birkaç saniye içinde göründüğü yerde oldukça etkileyicidir. Ayrıca, destek biletleri, telefon ve bilgi tabanı da yardımcı olur.

10. CloudWays – En İyi Bulut Yönetimli Windows Server Barındırma

cloudways

Kurulduğu günden bu yana Cloudways Linux ve Windows sunucuları için en iyi çözümdür. Vultr, Amazon ve Google gibi birçok önde gelen bulut sağlayıcısıyla ortaklık kurdular ve aktif müşteri desteği ile hizmetlerini basitleştirdiler. Cloudways sayesinde, en uygun bulut mimarisi üzerinde makul bir fiyat etiketi ile yönetilen hizmetler elde edersiniz.

Cloudways teknik şeylerle uğraşmak istemiyorsanız veya acemi bir aşamada en iyi seçenektir. Amazon, Google, Kyup, Vultr ve Linode bulutundan kolayca yararlanmanızı sağlar.

Burada diğer bulut şirketleri gibi Plesk panelinin de ücretsiz olmadığını unutmayın. Yönetmek için bir Plesk lisansı satın alabilir veya basitleştirilmiş kontrol panelleri aracılığıyla yönetebilirsiniz.

Cloudways ücretsiz Let ‘Encrypt SSL, hız için birkaç önbellek sistemi ve en önemlisi canlı sohbet yoluyla 7/24 müşteri desteği içermesine rağmen.

Çoğu bulut sağlayıcısı, site geçişinin başını çekmezken Cloudways bir ücretsiz göç hesap başına. WordPress kullanıcıları için, veri aktarımı için bir WordPress eklentisi vardır. Ve diğerleri için bir istek göndermelisiniz.

Cloudways’in en dikkat çekici yanı, diğer sağlayıcılarla ortaklıkları nedeniyle sitenizi veya uygulamanızı barındırmak için çok çeşitli veri merkezlerini kullanılabilir kılmasıdır. Ayrıca, 3 günlük deneme hesabına kaydolarak hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

CloudWays, kontrol panellerinde aşağıdakileri destekleyen 1 tıklama yükleyici içerir WordPress gibi 10’dan fazla uygulama. Ayrıca, normalde 1 tıklama klonlama ve Evreleme gibi paylaşılan Windows barındırmalarında bulamayabileceğiniz bazı gelişmiş barındırma seçeneklerinin kullanılabilirliği de vardır..

Herhangi bir geri ödeme politikası yoktur, çünkü herhangi bir ayda hizmetlerini iptal edebilirsiniz ve böylece herhangi bir makbuz tahsil edilmeyecektir. Windows makinesini aktif destek kanallarıyla birlikte dağıtmanın kullanışlı bir yoludur.

11. HostGator

hostagor

Son olarak, HostGator, barındırma endüstrisinde önemli bir isim. Büyük indirimler popülerlik noktalarından biridir. ASP.NET’i son derece rekabetçi bir fiyatla başlatabilirsiniz. Ve ölçülmemiş bant genişliği ve depolama alanı elde edersiniz. En önemlisi, güçlü Plesk kontrol paneli, herhangi bir ek ücret ödemeden Windows barındırma planlarına dahildir.

HostGator, hem ağ hem de donanım arızası için geçerli olan% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunar. Ve çalışma süresi vaat edilen yüzdenin altına düşerse, hesabınıza barındırma kredisi verir.

Windows barındırma sunucuları, tonlarca programlama özelliği içerir. çoklu ASP.NET sürümleri, PHP, Python, AJAX, ve daha fazlası.

HostGator farklılaştırılmış bir geri ödeme politikası sunan ana bilgisayarlardan biridir. Çoğu şirketin Windows planında 30 günlük geri ödeme politikası sağlaması veya geri ödeme politikası olmaması durumunda, HostGator 45-gün paranız için güvenlik.

Birçoğunun aksine, sınırsız sayıda MSSQL ve MySQL veritabanına izin veriyorlar. Ve her hesap ücretsiz paylaşılan SSL sertifikalarıyla ortaya çıkar.

Neredeyse 40 açık kaynaklı komut dosyası sadece tek bir tıklamayla kurulabilir. Bir site oluştururken, iyi bir düzen gerektirebilir.

Şu anda, HostGator neredeyse 4500 ücretsiz şablon farklı kategorilerle ilgili. Ayrıca, ücretsiz taşıma ve alan adı transferi sundukları için mevcut web sitesi taşıma işleminizden endişelenmeyin.

HostGator, satın alınabilirlikle ölçeklenebilir seçenekler sunan harika bir web barındırıcısı olmasına rağmen. Ancak canlı sohbetlerini bu kadar hızlı bulamadık. Çoğunlukla ortalama yanıt süreleri 5 dakika arasındadır, bu da hızlı değildir.

Ayrıca, destek biletleri ve telefon sorgulama için kullanılabilir. Ancak, müşterilere yardımcı olmanın çeşitli yollarının varlığı gerçekten yararlıdır. Ayrıca DIY rehberleri ve kendi kendine öğrenme öğreticilerini bulabileceğiniz kapsamlı bir bilgi tabanına sahiptir..

Son Düşünceler: Hangi Windows Hosting Sunucusunu Seçmeliyim?

Hızlı hizmetlerin, güvenilir barındırma ve guru teknik desteğinin tadını çıkarmak için hangisini seçmelisiniz??

Projelerinizi kurumsal sınıf altyapı ile desteklenen güvenilir bir platformda barındırmak için Windows işletim sistemi için en iyi web hosting şirketlerinden bazılarını listeledik. Ancak, önerilerimiz şunlardır:

A2Hosting: Sadece Windows sunucuları için uygun fiyatlı değil, aynı zamanda sınırsız SSD barındırma, guru desteği, Plesk Onyx kontrol paneli, ücretsiz SSL sertifikaları ve her zaman para iadesi garantisi ile 20 kat daha hızlı turbo sunucular sunacak kadar cömerttirler..

dreamhost: Daha fazla alana ve büyük blok depolamaya mı ihtiyacınız var? Bu senaryoda, ücretsiz 100GB blok depolama alanı, 80GB katı hal barındırma ve kısıtlamasız bant genişliği elde edeceğiniz için DreamHost’u seçin. Onlarla Windows, BSD ve Linux işletim sistemini kolayca dağıtabilirsiniz.

1and1: Yeni başlayan biriyseniz veya en düşük bütçeye sahipseniz 1ve1 ile gitmekte özgürsünüz. Bu listede en iyi Windows sunucu barındırma, 100GB depolama, ücretsiz Wildcard SSL sertifikası, 2.5GB RAM ve birden fazla kanal üzerinden 7/24 müşteri desteği için en ucuz olanıdır.

Şimdi, hangisinin proje gereksiniminize en uygun olduğuna karar verme ve akıllıca bir karar verme sırası sizde. Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var? Aşağıdaki yorumlar bölümünde sormaktan çekinmeyin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map