10 En Ucuz Linux VPS Sağlayıcıları 2020

1

Büyüme projelerinizi barındırmak için VPS sunucusunu avlıyor musunuz??


Ucuz bir Linux VPS sağlayıcısı olup olmadığını merak ediyor musunuz??

VPS, sanal bir özel sunucuya atıfta bulunur ve ayrıca sanal özel sunucu olarak da tanımlanır. Bu tür bir barındırmada, fiziksel bir sunucu, RAM, depolama ve CPU gibi özel kaynaklara sahip birden fazla sanal makineye bölünür.

Bir VPS sunucusu, istenen işletim sistemi ve sunucu yönetimini kurmak gibi daha fazla kontrole izin verir. Özel ortam nedeniyle daha büyük siteleri verimli bir şekilde tutabilir. VPS sunucusu çeşitli kullanıcılar arasında da paylaşılmasına rağmen, tüm sunucuda önemli ölçüde daha az sayıda kullanıcı var.

VPS sunucusunun sahip olduğu bazı benzersiz avantajlar

 • Yalnızca kontrol paneline giderek kolay ölçeklenebilirlik ve daha fazla kaynak eklenebilir
 • Her kullanıcıya ayrı bir ortam sağlar, bu nedenle komşu VPS tarafından kesilemez
 • Daha fazla güvenlik sağlayın
 • Her kullanıcının RAM, CPU ve depolama gibi özel kaynakları vardır..
 • En yüksek çalışma süresini ve yüksek hızlı hızı sağlar Adanmış sunucu gibi maliyetin yarısında kaynaklar Kök erişimi sağlar ve hatta işletim sistemini değiştirebilirsiniz
 • Yönetilen ve yönetilmeyen VPS sunucusunu ve çok daha fazlasını kullanma seçeneğiniz var

Üstteki çizgi özellikleri nedeniyle, genellikle bu tür servislerin çok pahalı olabileceğini gösterir. Ama aslında değil. Bir VPS hosting size paylaşılan hosting daha pahalı olabilir ama yine de uygun kalır.

ucuz linux vps sunucu sağlayıcıları

Dolayısıyla, Linux işletim sistemiyle çalışan ve daha fazla güvenilirlik, güvenlik ve gönül rahatlığı sağlayan ucuz bir VPS sunucusu arıyorsanız, doğru yere geldiniz.

En İyi 9+ En İyi Ucuz Linux VPS Hosting Sağlayıcıları 2020

1. Kamatera

Kamatera

Kamatera, Linux ve Windows meraklıları için, bulut altyapısı tarafından desteklenen son derece uygun fiyatlı ancak ölçeklenebilir sanal sunuculardan faydalanmak için bir durak arayan mükemmel bir yerdir. Şirketin IT sektöründe (1995’ten beri faaliyet gösteren) yılların deneyimi vardır, bu da yirmi yıldan fazladır. Bununla birlikte, dört kıtada bulunan birden fazla veri merkezi aracılığıyla dünya çapında en ileri, gönül rahatlığı ve performans odaklı hizmetler sunabiliyorlar..

Kamatera, katı hal sürücüleri, güçlü Intel Platinum İşlemciler ve% 99,95 çalışma süresi garantili 400Gbit bant genişliği ile desteklenen 13 adede kadar küresel veri merkezinden seçim yapmanızı sağlar. Web tabanlı konsollarıyla, anında provizyon sayesinde bulut Linux VPS’yi her şey otomatik olduğu için dağıtmak 60 saniyeden daha az zaman alır. Tek yapmanız gereken veri merkezi konumu, tercih edilen sunucu, gerekli işletim sistemi / uygulama, CPU sayısı, RAM, depolama alanı, şifre ve proje adını seçmektir.

Ubuntu, CentOS, Windows, FreeBSD, Debian vb. Dahil olmak üzere çeşitli sürümlerle yüklenebilecek bir dizi işletim sistemi (100+ OS görüntüsü) vardır. Biri kolayca cPanel, WordPress, Redis, MySQL, nfSense, phpMyAdmin ve Kullanıcı dostu özel yapım kontrol paneli sayesinde LEMP de. Geliştiriciler ayrıca özel bir işletim sistemi de dağıtabilir. Yedekleme, özel ağ ve yönetilen barındırma gibi eklentiler dağıtım işlemi sırasında veya daha sonra size bağlı olarak etkinleştirilebilir.

Bulut VPS’nin yanı sıra Kamatera, tüm kullanıcılara blok depolama, yük dengeleyici, güvenlik duvarı, özel bulut ağı ve yönetilen bulut hizmetleri dahil olmak üzere çeşitli ürünler sunar. Blok depolama planları aylık 0.05 $ / GB gibi düşük bir seviyeden başlar ve veritabanlarını ve uygulamaları düşük maliyetle depolamak için en uygunudur. Yük dengeleyici, performans sorunlarını en aza indirmek için iş yükünü birden çok bölüme ayırmak için büyük bir web sitesini, uygulamaları veya geliştirme ortamını yönetirken kullanışlı olur.

Kamatera fiyat planlıyor

Kamatera, sunucunuzun her yönünü yapılandırabileceğiniz özel seçenekle birlikte 9 adede kadar önceden hazırlanmış plan sunar. İlk paket, 1 vCPU, 1GB Ram, 20GB SSD alanı ve dev 5 TB bant genişliğinin gücünü sadece 4 $ / ay veya 0,005 $ / saat – delicesine düşük değil mi? Faturalandırma sistemi ile ilgili iki seçeneğiniz vardır; saatlik ve aylık. Tüm bu avantajlar, 7/24 kullanılabilir birinci sınıf müşteri desteği ile birlikte gelir. 30 günlük ücretsiz deneme bekliyor HostingSprout ziyaretçi, bu yüzden hemen bugün bir YTL verin.

2. Vultr (Sadece 2,50 $ / aylık)

Vultr Linux VPS sunucuları ana sayfası

Bir geliştirici, web yöneticisi veya blog yazarı olun, Vultr farklı Linux dağıtımlarını, Uygulamalarını çalıştırabilen ve özel ISO’ları yükleyebilen en ucuz Linux VPS sunucularını sunar. Geliştiriciler için inanılmaz derecede uygun fiyatlı bulut barındırma hizmetleri sunmalarına rağmen, çalışma süreleri ve oluşturma hızları da inanılmaz. Dünya genelinde birden fazla veri merkezinin bulunması, düşük gecikme süresi sağlar, böylece en yüksek yükleme hızlarını sağlar. 16 konumdan seçim yapabilir ve en yakın bulut sunucusunu hedef kitlenize yapılandırabilirsiniz.

Vultr’un veri merkezleri, kurumsal düzeyde donanım, SSD’ler, Intel CPU’lar ve en yeni altyapı ile oluşturulmuş birinci sınıf sunuculardan oluşur. Kullanıcı dostu ve güçlü bir yönetim paneli olmadan örneklerinizden maksimum düzeyde yararlanamazsınız, bu nedenle size birkaç fare tıklamasıyla sistem ayarlarını dağıtmayı, yok etmeyi, değiştirmeyi ve yapılandırmayı kolaylaştıran sezgisel, zengin özelliklere sahip bir kontrol paneli sunarlar . Sanal makineniz üzerinde tam kontrol ve yönetici erişimi sağlayarak en üst düzeyde kullanılabilirlik sağlarlar.

Geleneksel paylaşılan ev sahibi, maksimum indirimden faydalanmak için uzun vadeli planlara abone olmayı istediğinde, Vultr saatlik ve aylık faturalandırma sistemi sundukları için paranıza değer verir. Faturalandırma sistemleri kullanılan kaynakları hesaplar ve kullanılan kaynaklara göre faturalar oluşturur. Bununla birlikte, yalnızca kullandığınız kadar ödersiniz (kullandıkça öde). Geliştiriciler API’yı geliştirme ortamlarına entegre edebilir ve sunucularını hızlı bir şekilde yönetebilir.

Farklı işletim sistemi zevkleri ve her türlü kullanıcı ihtiyacını karşılamak için, CentOS, Ubuntu, Debian, Fedora, OpenBSD ve CoreOS, vb.Dahil olmak üzere geniş bir dağıtım yelpazesi vardır. Net ve Windows tabanlı uygulamalar. Özel ağ izolasyonu IPv4 ve IPv6 IP adresleri kullanılarak sağlanabilir. Sonuç olarak, geliştiricilere ve programcılara ve ayrıca düşük maliyetli bulutla çalışan VPS arayan web yöneticilerine Vultr’u tavsiye ediyoruz..

3. A2Hosting

A2Hosting, müşterilerine hizmetlerinin bir parçası olarak birçok özellik sunan, en iyi puan alan ucuz bir Linux VPS sağlayıcısıdır. Onlar derinden en iyi ve değerli hosting sağlayıcılarından biri olarak takdir edilmektedir. 2003 yılında kurulan A2Hosting artık paylaşılan, bulut, VPS, özel ve özel WordPress barındırma planları sunuyor. Ve hiçbir zaman içinde bir VPS sunucusu da kuramazsınız.

Sunduğu yönetilmeyen, yönetilen ve Core VPS barındırma paketleri. Yönetilmeyen hizmet başlar 5 $ kadar düşük ve deneyimli geliştiriciler için en iyi düşük fiyatlı VPS seçeneği olarak kabul edilir. Yönetilen planların tersine, yönetilmeyen bir hizmet root erişimi sağlar ve böylece işletim sistemleri, önyükleme, kapatma ve diğer birçok yönetim hakkı gibi temel ayarlar üzerinde tam kontrole sahip olursunuz..

A2Hosting, herhangi bir ek ücret ödemeden ABD (Michigan), Avrupa (Amsterdam) ve Asya’da (Singapur) yer alan birden fazla veri merkezi seçeneği sunmaktadır. Tüm sunucuları SSD depolama alanına sahiptir ve bu nedenle büyük bir hız avantajı bekleyebilirsiniz. Ayrıca, Hızlı artış hızını artırmak için ödeme sürecinde. Ayrıca A2Hosting, Debian, CentOS, Ubuntu ve daha birçoğu gibi Linux işletim sisteminden seçim yapmanıza izin verir.

Yönetilmeyen tüm planlar yapılandırılabilir ve böylece özelliklerinize göre CPU çekirdeklerini, Depolama, bant genişliği ve RAM vb. En temel yönetilmeyen plan 20GB depolama, 1 çekirdekli, 512 MB ve 2TD veri aktarımını içerir. Görevler komut satırları üzerinden yapılabilir, ancak isteğe bağlı cPanel 19,95 dolara mal olacak.

A2hosting linux VPS sunucusunu yapılandırma

Ancak huzurlu çözümler arıyorsanız ve bunun için ödeme yapmayı düşünmüyorsanız, yönetilen planları sizin için. Plan 32,99 $ / aylık gelir 4GB RAM, 75GB SSD alanı, ücretsiz SSL, 4 vCPU, cPanel ve Turbo hız özellikleri ile. Ancak, bazı kullanıcılar için bir sorun olacak olan kök erişimini vermeyecektir. Kullanıcılar yönetilen VPS hizmetlerinde root erişimi isterse, A2 aynı maliyetle özel olarak tasarlanmış Core VPS planları sunar.

Üstün kaliteli hizmetlerin yanı sıra Guru düzeyinde müşteri desteği de sağlarlar. Müşteri sorunlarını anında çözmek için 7/24 Canlı Sohbet, Telefon, Skype ve bilet sistemi korunur. Ayrıca, tüm planlar her zaman para iade garantisi, ilk 30 gün içinde tam iade, ve sonra orantılı iade. Onlar da ücretsiz site geçiş hizmetleri sunuyoruz. A2hosting güvenli, istikrarlı ve güvenilir bir sağlayıcı olduğu için kesinlikle tavsiye ediyoruz.

4. Hostinger – 3,95 $ / aylık

“Reklamsız” ücretsiz WordPress ana makinesi hakkında konuştuğumuzda, Hostinger tek bir kuruş ödemeden bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak kadar cömerttir. Ücretsiz hesap sınırlı erişime sahip olsa da, tamamen işlevsel bir site kurmaya izin verir. Ucuz paylaşılan hosting planlarının yanı sıra, Linux desteği ve çeşitli dağıtımlarla dolu endüstrinin en ucuz sanal özel sunucusuna da sahipler. Ayrıca, çok temel paket için bile IPv4 ve IPv6 aracılığıyla özel bağlantı noktasını eşleştirmek için özel bir IP adresine izin verir..

Linux için ucuz bir VPS ararken, Hostinger CentOS 64 bit, cPanel ve WHM’li CentOS, VestCP kontrol paneli, Webuzo paneli, Fedora, Ubuntu ve Debian gibi geniş bir dağıtım içerir. projeleriniz için istenen barındırma ortamını kurmak için çeşitli dağıtımlar ve mimariler edinin. Üst düzey kullanıcı rahatlığı için, herhangi bir işletim sisteminin, Minecraft sunucularının, VPN’lerin ve diğer uygulamalarla entegrasyonun kolay dağıtımına izin veren tek tıklamayla komut dosyası yükleyicileri vardır. Ayrıca, tek tıklatma özelliği tüm popüler komut dosyalarını ve işletim sistemi seçeneklerini paketler.

Katı hal sürücüler ve en son teknoloji ürünü donanım ile üretilen tüm Hostinger VPS sunucuları, yıldırım hızında performansın garanti edildiği anlamına gelir. SSD’ler geleneksel mekanik sürücülerle karşılaştırıldığında 20 kat veya daha hızlı çalışır. Bununla birlikte, trafik dalgalanmalarında bile daha yüksek G / Ç hızı sağlar. Intel Xeon işlemciler ve 128 GB RAM kullanılarak da yüksek güvenilirlik sağlanır. Tüm bu son teknoloji donanımların birleşimi, şaşırtıcı hizmetler için oluşturulmuş performans için optimize edilmiş bir platform sağlar..

Sanal sunucunuzdan, gösterge tablosundan maksimum verimi almanızı kolaylaştıran güçlü yönetim araçları sayesinde, yedeklemeleri yürütmek ve yükleme kaplarını dağıtmak hızlıdır. Yönetilmeyen VPS hesapları için bile canlı sohbet ve e-posta yoluyla size yardımcı olmak için her zaman teknik destek vardır. Birçok ana bilgisayarın yönetilmeyen hizmetler için müşteri yardımı sunmadığını biliyor olabilirsiniz, ancak Hostinger’ı seçtiğinizde bu doğru değildir. Sorunlarınızı en kısa sürede çözen kurum içi uzman ekibimiz var. Çok temel plan, 1GB RAM, 2.4GHz, 20GB SSD depolama alanı ve 1 TB bant genişliği ile sadece 3.95 $ / ay tutar..

5. InMotion Barındırma

InMotion, arama yaparken mutlaka buluşmak isteyeceğiniz en iyi şirket uygun fiyatlı VPS sunucusu. Tüm sanal sunucuları en yeni özelliklerle donatılmıştır. Hizmetlerini rakipsiz hale getirmek için bulut tabanlı bir altyapı sundukları zorlayıcı nokta. Ayrıca, OS güncellemeleri ve güvenlik yamaları gibi ücretsiz sunucu yönetimi hizmetleri alacaksınız. veri merkezi için seçilecek toplam iki konum: Washington, D.C ve Los Angeles, CA.

InMotion çok sayıda güçlü özellik içerir. CPanel dahil tüm planlar Alanlar, e-posta ve veritabanları gibi özellik yönetimini çok daha kolay hale getiren, endüstrinin en sezgisel kontrol paneli. Ve gerçekten ucuz Linux sunucu planlarında bile bunun için ayrı olarak ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Ayrıca, planları e-ticaret için optimize edilmiştir ve ücretsiz site taşıma hizmetleri sunmaktadır..

Ücretsiz veri yedekleme hizmetleri sundukları için InMotion’ı kullanırken neredeyse güvende olursunuz. Ayrıca, Canlı Durum Anlık Görüntüsü, sunucunuz herhangi bir uygulama sürümünü yükselterek çözüldüğünde çok yararlı olur. Bu güzel özellik sayesinde, her şeyi doğru yapmak için zamanda geriye gidebilirsiniz.

Şu anda 3 farklı VPS planı var. Temel plan “VPS-1000HA-S” 4 GB RAM, 4 TB aylık bant genişliği, 3 IP adresi ve ücretsiz SSL sertifikası ile görünür. Bunun için sınırsız alan barındırabileceğiniz için, SSD’lerde de 75GB’lık geniş bir depolama alanı sunuyorlar. Ayrıca, bir ücretsiz alan adı 6 ve 12 aylık planların tümü ile.

Önemli VPS özelliklerine hızlı bir bakış.

inmotion linux vps özellikleri

InMotion müşteri desteğini her zaman öncelik düzeylerinde tutar ve anında canlı sohbet, skype, bilet ve telefon aracılığıyla çözümler sunar. Yanında muazzam bir bilgi tabanı da var. InMotion favori sağlayıcılarımızdan biridir ve diğer birçok kullanıcının da size aynısını söyleyeceğinden eminiz. Ayrıca, makul fiyatlandırmada her türlü barındırma çözümünü elde etmek için en iyi yerdir.

6. DreamHost

DreamHost, yönetilen hizmetlere sahip en ucuz Linux VPS barındırma sağlayıcılarından biridir. Blogcular, tasarımcılar ve geliştiriciler için güvenilir bir çözüm getiriyorlar. 1997 yılında kurulan şirket uzun bir yol kat etti ve bu nedenle güvenilir sağlayıcı olarak kabul edildi. Şimdi% 100 çalışma süresi ve ikinci bir hızlı hizmet sunmayı taahhüt ediyorlar.

Sadece ödeme işlemini doldurmanız yeterlidir ve sunucuyu kısa sürede başlatmak için açık olacaktır. Ayrıca DreamHost, en son güncellemeleri sağlayan, güvenlik açıklarını ve daha az kesinti süresi için kesintisiz hizmetleri kapsayan Ubuntu ile uzun vadeli bir destek anlaşmasına sahiptir. SATA standart sürücüler yerine 20 kat daha hızlı SSD sürücülerde depolama sağlar.

DreamHost, kaynakların artmasına yardımcı olan kurum içi bir kontrol paneli sunar. Yeni bir proje için daha fazla RAM, Depolama ve CPU çekirdeği taşıyan bir plan satın almak gereksiz masrafların ana nedenidir, bu nedenle kontrol paneli aracılığıyla yalnızca gerektiğinde daha fazla kaynak sipariş edebilirsiniz. Bunun gibi ölçeklenebilirlik oldukça maliyet tasarrufu sağlar.

Ayrıca, çok uygun fiyatlı Linux barındırma planları PHP, Perl, Python, Nginx, XCache, SSH erişimi ve daha fazlası gibi standart özelliklerle birlikte gelir. Ayrıca, tüm planlar bir tıklama ile etkinleştirilebilen ve SERP’de önemli bir öğe olarak kabul edilen şifreleyelim.

dreamhost VPS özellikleri

Çok temel plan sadece 15 $ katı hal sürücülerinde 1 GB RAM ve 30 GB depolama alanı. Ayrıca, tüm paketlerle sınırsız bant genişliği veriyorlar. DreamHost’un en iyi kısmı, barındırabileceğiniz alan adında sınır yok böylece geliştiriciler ve tasarımcılar müşterileri için birden fazla proje başlatabilirler. Ayrıca, bu planla size 1 özel IP adresi verilecektir.

Hesabınızda bir VPS oluşturduysanız ancak bu VPS’nin ihtiyaçlarınızı karşılamadığı ve iptal etmek istediğinize karar verdiyseniz, VPS için ilk ay eksi tüm yıl boyunca size geri ödeme yapılır. Teknik destek personeli size yardımcı olmak için her zaman 7/24 hizmetinizdedir. Twitter’da ve oldukça güzel bir yanıt süresine sahip e-postalarda kullanılabilirler. Canlı sohbet, Pasifik standart saatiyle (PST) 06: 00-10: 00 saatleri arasında sunulmaktadır.. Sonuç olarak, DreamHost sadece ucuz değil, aynı zamanda en iyi Linux VPS sağlayıcılarından biridir.

7. Bluehost

Nadiren çevrimiçi çalışan (Webmasterlar, Blogcular) ve Bluehost’u bilmeyen biri var. Şirket, yeni başlayanlar arasında inanılmaz derecede yaygın. Bluehost, çeşitli müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için farklı planlar sunar. Hizmetleri paylaşılan, bulut, yönetilen WordPress, WooCommerce, VPS ve özel barındırma planlarından oluşur. Ayrıca, kendilerine bir alan adı kaydedebilirsiniz.

Bluehost’un ucuz fiyatı Linux VPS’yi herkes için erişilebilir hale getirir. Şirket OpenStack ve KVM gibi ileri teknolojileri kullanıyor. Dahası, KVM hipervizörünü uygulayarak BlueHost, her VPS kullanıcısı için garantili kaynaklar sağlar.

Bluehost teklifleri gelişmiş cPanel piyasadaki en sezgisel gösterge paneli. Acemi kullanıcılar veya karmaşık komut satırlarıyla çalışmak istemeyenler için çok güzel. Ayrıca, CentOS’a ve ödeme yaptığınız sunucuya tam erişim sağlarlar. Bluehost’u ek kaynakların anında kullanmasının bir diğer büyük avantajı. Hareket halindeyken cPanel aracılığıyla daha fazla depolama alanı ekleyebilirsiniz.

Delici özelliklere sahip ucuz ama nispeten güvenilir VPS hizmetleri arıyorsanız Bluehost daha uygun bir seçim haline gelir. Sadece $ 19.99 / ay içinde. 2 çekirdekli CPU, SSD’lerde 30 GB SAN depolama alanı, sınırsız bant genişliği ve 2 GB RAM’e sahip bir sanal sunucu kiralayabilirsiniz. Ayrıca 1 IP adresi içerir. Ayrıca paranız için 30 gün para iade garantisi vardır. Ayrıca bir bir ücretsiz alan adı.

Güzel bir sağlayıcı olmasına rağmen, Bluehost’u almanın bazı kusurları var. Her şeyden önce, veri merkezi konumu seçimi sağlamazlar. E-ticaret siteleri kurulurken bir veri merkezi konumu seçimi zorunlu olabilir. İkincisi, şirketlerin çoğunun ücretsiz şifreleyebileceği yerlerde, Bluehost bunu isteğe bağlı bir özellik olarak dahil etti ve bunun için ek bir miktar ödemek zorunda.

Mükemmel müşteri desteği, karşılaştığınız sorunları çözebileceğiniz ve teknik uzmanlardan çözüm alabileceğiniz barındırma paketinizin temel taşıdır. Bluehost, canlı sohbet, e-posta ve çağrı yoluyla 7/24 müşteri desteği sağladı. Her ne kadar Bluehost 10 dakika kadar sürer. yanıt veriyor ancak genel olarak oldukça tatmin edici hizmetler sunuyor.

8. Host1Plus

Host1plus, SSD’de ucuz Linux VPS sunan ve böylece performansı tamamen yeni seviyeye getiren sağlayıcılardan biridir. Esas olarak geliştiriciler için hizmetler tasarladılar. VPS sunucunuzu yalnızca 4 $ / ay çok sayıda geliştirme özelliği ile. Fiyatlar sadece abonelik süresini yükselterek daha da düşüyor bir aydan fazla.

Host1plus, Intel Xeon işlemcileri, OpenVZ sanallaştırma ve SSD önbellek sistemini kullanan sağlam altyapı üzerine inşa edilmiştir. Ayrıca, bağlantıları 500 Mbps’ye kadar yukarı bağlantıyı destekler. Ayrıca, hızlı hız ve minimum arıza oranı ile bilinen RAID 10 depolama sistemi sunduğunu iddia ediyorlar.

host1plus linux vps hosting özellikleri

Komut satırlarında kolayca çalışabildikleri için deneyimli geliştiriciler için daha uygun fiyatlı olduğunu belirtmek istediğimiz bir şey var. Öte yandan deneyimsiz ve teknik olmayan kullanıcılar için Host1plus, aylık 15 $ ‘a mal olacak cPanel lisansı sunuyor, bu da hizmetlerini biraz pahalı hale getiriyor.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla plan var ve böylece gereksinimlerinizi karşılayabilecek planı rahatça tespit edebilirsiniz. “Amber” olarak adlandırılan ilk planları 20 GB Ceph depolama, 512 MB RAM, 1 Çekirdek CPU ve 1 TB bant genişliğine izin veriyor. Ayrıca Host1plus, Linux OpenVZ ve Linux KVM tabanlı planı başlatmanızı sağlar.

Host1plus ile bir VPS sunucusu kurmak çok basittir. Hedef kitlenizin yakınında stratejik olarak bulunan istediğiniz veri merkezini seçmeniz yeterlidir. Harita çevresinde Chicago (ABD), Los Angeles (ABD), São Paulo (Brezilya), Frankfurt (Almanya) ve Johannesburg (Güney Afrika) olmak üzere toplam 5 yeri var. Ardından, kullanmak istediğiniz Linux sistemini seçin ve fatura bilgilerini girin. Bu kadar

Linux işletim sistemi

Host1plus destek hizmetleri sağlar. Ama bizi hayal kırıklığına uğratan tek şey, sadece 9-18 GMT + 3’te ulaşılabilen canlı sohbet. Yanıt hızlı olsa da, müşterinin sorunlarını derhal gidermek için 7/24 sohbet hizmetleri sunmalıdır. Alternatif olarak, e-posta yoluyla iletişim kurabilir veya eğiticilerine ve bilgi tabanlarına göz atabilirsiniz. Özetle, bunun iyi bir VPS sağlayıcısı olduğunu söyleyebiliriz, ancak deneyimli geliştiriciler için.

 • En Ucuz 10 VPS Sunucu Barındırma: En Ucuz VPS Sunucuları

9. HostGator

HostGator uygun fiyatlı hosting çözümleri isteyen arayanlar arasında şaşırtıcı derecede yaygındır. Paylaşılan ve yönetilen WordPress gibi temel barındırma çözümlerinin yanı sıra, blogcular için yıldırım hızlı ancak uygun fiyatlı bulut barındırma çözümü nedeniyle de tercih edilmektedir. HostGator ile VPS sunucusunu cPanel ile veya cPanel olmadan alabilirsiniz

Sanal sunucunuz diğer kullanıcılardan tamamen yalıtılmıştır ve bir işletim sistemi kurmak ve ayarları yapılandırmak için otonom kontrol sağlar. Tüm Linux VPS sunucuları için, RAID 10 sisteminde depolama sağlar verilerinizin daha iyi korunmasını ve maksimum kullanılabilirliğini sağlar. Dahası, küçük bir projeye başlayacaksanız, daha büyük bir plan elde etmeye gerek yoktur, çünkü siteniz büyüdüğünde kaynakları kolayca monte edebilirsiniz.

2 çekirdek CPU, 2 GB RAM, 120 GB web alanı ve 1,5 TB bant genişliğine erişim sağlayan Snappy 2000 olarak adlandırılan ilk planları. Bunlar 2-IP adresleri içerir. HostGator, Apache web sunucusu, PHP, MySQL, Perl ve Python gibi önde gelen özelliklere erişim sağlar., HostGator DDOS koruması sağlar, IP güvenlik duvarı tablosu ve diğer bazı sıkı güvenlik önlemleri. VPS sunucuları Intel işlemciler tarafından desteklenmektedir.

Fiyatlandırma söz konusu olduğunda, HostGator size ciddi bir şok verebilir. Daha kısa bir süre için, gerçekten pahalı hizmetlere dönüşüyorlar. abonelik süresini artırdıkça ve maliyet azaldıkça 19,95 $ kadar düşük. Şüphesiz onlar mükemmel bir VPS sağlayıcısıdır, ancak bunun gibi taktikler müşterilerin onlardan kaçınmasını sağlar.

Elbette müşteri personeli 7/24 hizmetinizdedir, ancak olması gerektiği kadar keskin değildir. Çoğu zaman en az 10 dakika beklemek zorunda kalırken bazen gecikme süresi 30-40 dakikaya çıkabilir. Hızlı bir cevap aldığımızda nadir durumlar vardır.

Kısacası, VPS sunucu performansı söz konusu olduğunda, şüphesiz harikalar, ancak fiyatlandırma stratejileri ve destek hizmetleri, önemli anlaşma kırıcı faktörler. Dolayısıyla, istediğiniz hizmetin bu olmadığını fark ederseniz, planlarına abone olduktan sonra, bir geri ödeme isteyin. 45 günlük geri ödeme politikası.

10. 1 ve 1

1and1 en kısa sürede en ucuz Linux sunucusunu açan sağlayıcıdır. VMware Sanallaştırma, Intel Xeon 2660 v2 gibi modern teknolojiler & 2683 v3 ve katı hal sürücüleri, birinci sınıf hizmet sunmak için 1 ve 1 tarafından benimsenmiştir. Bunun da ötesinde, VPS planları bulut hizmetleriyle güçlendiriliyor.

1&1 hem Windows hem de Linux kullanıcıları için planlar sunar. Ubuntu, Debian, Windows 2012, 2008 ve 2016 vb.Gibi birçok OS şablonu arasından seçim yapmanıza izin verilir..

ABD, Almanya ve İspanya’da veri merkezi seçenekleri sunarlar. En düşük paketleri 1 çekirdekli CPU, 512 MB RAM ve SSD sürücülerde bol miktarda depolama alanından (30GB) oluşur. Tüm planlarda sınırsız trafiğe izin verdikleri için aylık veri aktarımı konusunda endişelenmenize gerek yok. Ayrıca, SSL sertifikası dahildir.

Ayrıca, yalnızca 1 statik IP adresine izin verdiklerini unutmayın. Ayrıca, bir cPanel veya Plesk kullanmak istiyorsanız, Sanal Sunucu “Cloud M” planına abone olmanız gerekir. Bir hesap oluşturmak son derece kolaydır, sadece veri merkezini seçin ve işletim sistemini, ödeme ayrıntılarını ve oraya gidin. Hazır.

1 ve 1’in göze çarpan özelliklerine bir göz atın;

1and1 vps sunucu özelliği

1&1, deneyimli geliştiriciler için bir VPS çözümü gibidir. En dikkat çekici neden canlı sohbet teklif etmedi, bu yüzden onlarla e-posta veya Ara yoluyla iletişime geçmelisiniz. İlk diliniz İngilizce değilse ve bu özelliğin ihmal edilmesi acemi kullanıcılar için gerçekten hayal kırıklığı yaratıyorsa Canlı sohbetin daha rahat olduğunu düşünüyoruz.

Herkes teknoloji meraklısı bir adam değil ve çeşitli olaylarla karşılaşıyor. Kritik bir olay meydana geldiğinde nasıl hissettirdiğini tahmin edebiliriz, ancak şirketten anında yardım almanın bir yolu yoktur. Yani biz asla yeni kullanıcıları gibi bir sağlayıcı seçmek için teşvik 1&1 çok temel canlı sohbet sunmaz. Ancak sunucu yönetimini biliyorsanız, gitmek iyi ve kesinlikle çok uygun.

 • En İyi 10 Linux Barındırma Sunucusu Sağlayıcısı

 Sonuç

Küçük siteler paylaşılan barındırma ile iyi çalışır, ancak büyük web siteleri için kesinlikle bir VPS ortamına ihtiyacınız vardır. Yukarıda gözden geçirilen VPS sağlayıcıları sadece ucuz değil, aynı zamanda aşırı büyüme ihtiyaçlarınızı da mükemmel bir şekilde karşılar. Hepsi sektörde başarılı ve geliştiricilere, tasarımcılara, blogculara ve işletmelere çözümler sunuyor.

Peki ucuz bir Linux VPS çözümü için önerimiz?

Her ne kadar tüm gözden geçirilen ana harika ama hiç şüphesiz InMotion yönetilen VPS hosting bulut altyapısı tarafından desteklenen öneririz. Geliştiriciler, blog yazarları ve web yöneticileri için tüm temel özellikleri kapsar. Ayrıca son derece hızlıdır ve makul fiyatlandırmada kaya gibi sağlam çalışma süresi sağlarlar.

Yönetilmeyen planları takip ediyorsanız, A2 Hosting tanınmış bir oyuncu ve ucuz bir Linux VPS sunucusu sunuyor.

Seçim tamamen sizindir, sadece hükümlerinizi aklınızda bulundurun ve uygun fiyatlı ve değerli hizmetleri almak için yukarıda gözden geçirdiğimiz seçimi yapın.

Yani yukarıda tartışılan sağlayıcılardan herhangi birini denediniz mi yoksa deneyeceksiniz mi? Değerli deneyiminizi yorumlarla bizimle ve diğer okuyucularla paylaşın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map